Şimdi Ara

Sisteme sahip çıkalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın bu sistemi toplamayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum.
     Sisteme sahip çıkalım.
    Kasa olarak bunuda seçebilirim:http://www.hepsiburada.com/liste/zalman-z11-plus-mid-tower-kasa/productDetails.aspx?productId=bd300192&categoryId=1013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBerkay -- 24 Eylül 2014; 13:49:00 >

• TeknoBerkay T kullanıcısına yanıt
     Sisteme sahip çıkalım.

İşlemci değiştirmem dersen anakart iyi bir seçenek.Yok 14 nm ilerde çıkan intel cpuları alırım dersen z97 anakart almak lasım benim önerim bu
  • Bütçe tam 2000TL mi ona göre değiştirmeler vs. yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 24 Eylül 2014; 14:03:43 >
  • Evet hocam tam 2000 TL.
  • oc'siz 600 watt yetiyor böyle bi sisteme. Sistem hiç kapanmadan 5-6 saat oyun, video, müzik, int sayfası gibi şeylerle meşgul edilecekse 4 Gb ram şişip artık beni bi resle diyebilir, bilginize..
  • Hocam o zaman rami 2x4 yapayım başka eksiği var mı ssd de eklemeyi düşünüyorum azcık aşacak bütçeyi ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBerkay

Hocam o zaman rami 2x4 yapayım başka eksiği var mı ssd de eklemeyi düşünüyorum azcık aşacak bütçeyi ama.

Sistem iyi sizi yarı yolda bırakmaz keşke şunu alsaydım bunu almasaydım diyebileceğiniz bi parça göremedim ben. Yalnız SSD yi ben şu an için çok veri transferi yapmayan kişiler için gerekli görmüyorum.
  • Y2kmtt kullanıcısına yanıt
    Hocam peki z3 plus kasa yerine z11 plus kasa alsam sorun çıkartır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBerkay

Hocam peki z3 plus kasa yerine z11 plus kasa alsam sorun çıkartır mı?

Ekran kartini 280 gaming yapin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.