Şimdi Ara

Sistem Toplama 5 bin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sistemi toplamayı düşünüyorum ekran kartında kararsız kaldım..Render ve oyun bilgisayarı olucak render dediğim video renderı falan öyle çok hardcore bişey değil..Uyuşmazlık veya tavsiye var mı ? Sistem ve ekran kartı konusun da..Bütçe max 4.500 5 bin arası

Sistem Toplama 5 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rugeyohe -- 6 Mayıs 2016; 16:45:38 >

• Resim yanlış olmuş. Topladığınız sistemi paylaşırsanız yorumlayabilirim.
  • Kusura bakmayın dalgınlık :(
  • Ramleri asiri pahali. Ramleri 16gb en ucuz 2133mhz ddr4 ram almaya bakiniz, arada gercekten ciddi bir fark goremessiniz. Anakart da fazla olmus, o kadar parayi o anakarta vericeginize Asus z170-a anakartini ya da ucuz yoldan h110 veya b150 soket bir anakart alabilirsiniz. Ayrica sisteme ekran karti eklemeyi unutmussunuz, onboard ekran kartiyla sizi gercekten tatmin etmeyecekolartir. Ekran karti olarak da o r9 390 veya en dusuk r9 380 oneririm.
  • Ekran kartı soruyorum o yuzden eklemedim emin degilim 2 bin lik bütçem var ekran kartı için ne önerirsiniz ramleri değitircem peki ama anakart iyi olsun istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rugeyohe

Ekran kartı soruyorum o yuzden eklemedim emin degilim 2 bin lik bütçem var ekran kartı için ne önerirsiniz ramleri değitircem peki ama anakart iyi olsun istedim

Ekran kartı için 2000 tl bütçeniz varsa 980 öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.