Şimdi Ara

Sistem Seçimi 3000 Monitör dahil f/p

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi 3000 tl ye sistem toplamak istiyorum sizce bu ikisinden hangisini seçmeliyim ? eğer başka bir öneriniz varsa onuda göz önünde bulundururum ama skylake ve nvidia tercih ediyorum şimdiden teşekkürler
     Sistem Seçimi 3000 Monitör dahil f/p Sistem Seçimi 3000 Monitör dahil f/p

• up
  • DDR4 anakarta DDR3 ram takamazsiniz büyük ihtimal DDR4 ram ilr değiştirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sapphire r9 380x 4GB Nitro Dual-X Ekran kartı
    İntel i5 6400 2.7 ghz(3.3 turbo) işlemci
    MSI b150m bazooka 2133 mHz anakart
    Kingston hyperx fury 8 GB 2133 mHz ram
    Seagate 1TB 7200RPM
    Aerocool 600w 2Fan
    2600₺
    Monitörü de kendin eklersin
    Emin ol çok daha performanslı bir sistem bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlar için sağolun Ram i yanlışlıkla koymuşum :D

ve dediğin sistemede baktım r9 gayet iyi performans veriyor birde sistemlerdeki monitör sizce oyun oynamak için uygun mu ?
  • skylernazy kullanıcısına yanıt
    Resimdeki sistemi öneririm.
  • sistem hoşuma gitti ssd dim olduğu için ssd yi çıkarınca fiyatıda uygun ama bir sorum olucak işlemcinin hızı (2.70) yavaş kalmazmı r9 darboğaz yapar mı diye merak ediyorum
    birde amd ekran kartları nvidia ya göre daha çok ısınyor diyenler var sizcede öle mi şimdiden teşekkürler
  • birde ssd yi çi5 6400 yerine 6500 koymak sistemi daha iyi yaparmı yoksa çokta önemli değilmi 3.2 ghz ile 2.7 ghz arasında fark oluşacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: skylernazy

sistem hoşuma gitti ssd dim olduğu için ssd yi çıkarınca fiyatıda uygun ama bir sorum olucak işlemcinin hızı (2.70) yavaş kalmazmı r9 darboğaz yapar mı diye merak ediyorum
    birde amd ekran kartları nvidia ya göre daha çok ısınyor diyenler var sizcede öle mi şimdiden teşekkürler

amd de ısınma olmaz ama nvdia oyunlarda daha çok destek sağlıyor reklam bazlı

ssd li sistem güzel pc 20 sn de açılır
    Öyle sisteme o monitör ayıp olur. monitör üzerine bayağı 1 ay falan araştırma yapmıştım almadan önce, bana güvenebilirsin. Aslında VP247H yada PLS panel monitör önerirdimde bütçene sığmaz.

http://www.vatanbilgisayar.com/benq-24-gl2460hm-2ms60hz-full-hd-hdmi-led-monitor.html

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-215-vp228h-1ms-full-hd-hdmi-gaming-monitor.html

İşlemciyide i5 6500 almaya çalış. SSD yi iptal et onun yerine şimdilik.

• öncelikle teşekkürler hepinize yardımlarınız için
    geforce experience diye bir uygulamamı ne varmış nvidia nın o bayağı etkiliyormuş idye duydum zaten ssdim olduğu için ssd almayacığım

monitörlere baktım ama beni biraz aşıyor acer monitör çok mu kötü özlelikleri o kadar da kötü değil 5ms 60hz sadece diğer monitörle arasında 3ms var ve 300 tl gibi bir fark

monitör çok etki ediyormu yani acer monitörle performans alamazmıyım ? :D
  • Arkadaşlar birde skylake ten vazgeçip ddr3 bir sistem topladım bana güzel gözüktü ama sizce skylake mi almalıyım yoksa böle bir sistem mi 2 ile 3 sene pc yi değiştirmekle uğraşmak istemiyorum
    Sağda bulunan resimdeki sistem benim hoşuma gitti güzelde performans verir diye umuyorum, ekran seçimini ;http://www.hepsiburada.com/asus-vs228de-21-5-5ms-analog-full-hd-led-monitor-p-BD800398 bu çok daha iyi olur bence
  • önerini dikkate alıcam teşekkür ederim
  • Topladığınız sitenin adı ne forumda hep görüyorum ve baya iyi fiyatlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arbor Vita A kullanıcısına yanıt
    sinerji.gen.tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.