Şimdi Ara

SİSTEM HAKKINDA ÖNERİLERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • böle bir sistem topladım çnerilkeriniz nedir?monitör hakkında hiç bi fikrim yok.aoc ıps 5ms gecıkmelı baska bı monıtorunede bakabılırım bıraz daha butceyı artırarak.yada paraların daha ıyı oolur dedıgınız ne var acaba?
     SİSTEM HAKKINDA ÖNERİLERİNİZ

• SSD al bir tane
  • kalavela kullanıcısına yanıt
    Daha iyi bir monitör kartın markasını değiştirerek sağlayabilirsin bende bunu tavsiye ederim tadını alamayacaksan gtx970 in pek de anlamı yok
  • monitör hakkında bir fikrim yok sadece olsun diye oraya koydum onun için biraz arastırma yapmam lazım.genelde ıps panaller kullanıyorum ama gecıkme surelı bıraz fazla oldugundan oyun oynayacagım bı sısteme gelmez dıye pek yazmadım.dusuk gecıkme surelı ıps panellerde fazla pahalı.tn 1 sn veya 2 msn gecıkmelı panellere bakamm lazım.kararsızım biraz daha arastırma yapmam lazım.bi onerınız varsa acıgım buna

tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalavela -- 22 Mayıs 2015; 14:06:21 >
  • kalavela kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki konuda monitör tavsiyeleri mevcut Böcekgrafik hocanın oraya bakmanız en doğrusu olacaktır
    http://forum.donanimhaber.com/m_61407655/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 22 Mayıs 2015; 14:09:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronakai

Bu monitör'ü öneririm ;
    BenQ 21.5 RL2240HE Gaming LED Monitör 1ms Sarı

+1

Aldım memnunum.

Ayrıca Rami 8leyin ve bi SSD alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ram 8gb sadece ıkılı paket almadım.ssd mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.