Şimdi Ara

Şirket İsmi Bulma YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
14.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Başlıktanda Anlıycağınız gibi Şirketimize isim bulma konusunda tıkandık kaldık.Bulduk Domainler dolu 5 Gündür kafayı yemiş durumdayız.Saat Şuan 2:00 Hala isim aramaktayım sizlerdende Yardım istiyorum Değişik fikirler bakış açışı yardımlarınızı bekliyorum. Şirket olarak çinden elektronik yedek parça ithalatı yapıcaz. Ama kafamızda olan şey şu ki sadece elektronik değil başlangıç olarak elektronik zamanla farklı şeylerde ithal edebiliriz kurumsal bir isim arıyoruz. (Çok Şey İstiyoruz ) Bir Türk şirketi olarak yabancı bir isim düşünmüyoruz ve domain kısımlarında,com,net,comtr hepsinin boş olmasını istiyoruz.(Çok Şey İstiyoruz ) bu konuda yardımlarınızı bekliyorum elinizde satılık domainler var ise onlarıda değerlendirebiliriz. Şimdiden yardımlarınız ve Fikirleriniz için teşekkürler.

• sizin nyapacağınız işle uğraşan birkaç firmayı örnekleseniz belki birşey çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgrist

Merhaba Arkadaşlar Başlıktanda Anlıycağınız gibi Şirketimize isim bulma konusunda tıkandık kaldık.Bulduk Domainler dolu 5 Gündür kafayı yemiş durumdayız.Saat Şuan 2:00 Hala isim aramaktayım sizlerdende Yardım istiyorum Değişik fikirler bakış açışı yardımlarınızı bekliyorum. Şirket olarak çinden elektronik yedek parça ithalatı yapıcaz. Ama kafamızda olan şey şu ki sadece elektronik değil başlangıç olarak elektronik zamanla farklı şeylerde ithal edebiliriz kurumsal bir isim arıyoruz. (Çok Şey İstiyoruz ) Bir Türk şirketi olarak yabancı bir isim düşünmüyoruz ve domain kısımlarında,com,net,comtr hepsinin boş olmasını istiyoruz.(Çok Şey İstiyoruz ) bu konuda yardımlarınızı bekliyorum elinizde satılık domainler var ise onlarıda değerlendirebiliriz. Şimdiden yardımlarınız ve Fikirleriniz için teşekkürler.

Çok milliyetciysen türkiyede üretim yap!!!!!!
    diye sert bi çıkış yaptıktan sonra yabacıyla işyapacaksanız ingilizce isim almanızın uygun olacağını belirtmek isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ChinaMall olabilir.Çin Alışveriş Merkezi.Tabi yoksa ya da tescilli değilse
  • mırat01 M kullanıcısına yanıt
    Evet milliyetçiyim.Gönül tabikide türkiyede üretim yapmak ister ama imkanlar ve mali bütçemiz şuan uygun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

sizin nyapacağınız işle uğraşan birkaç firmayı örnekleseniz belki birşey çıkar

Enka
    Akfa
    Fiba
    Kısa ve kurumsal isimler bir anlam yüklemek istemiyoruz. elektronik,teknoloji,bilişim vs gibi
  • Yokmu yardim fikir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• chinchin.
  • Gate . Prison break akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgrist

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

sizin nyapacağınız işle uğraşan birkaç firmayı örnekleseniz belki birşey çıkar

Enka
    Akfa
    Fiba
    Kısa ve kurumsal isimler bir anlam yüklemek istemiyoruz. elektronik,teknoloji,bilişim vs gibi

hocam enka diye bir şirket mi var telif hakkı çıkmasın sonra
  • sirketimizeisimbulamadik.com
  • TESLA

yabancı ama güzel isim olur
  • karnca slogan bile buldum karnca kararınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_Güiza -- 19 Temmuz 2013; 0:56:12 >
  • Merhaba arkadaşlar ben şirket ismi araştırması yapıyorum işin konusu Isıtma sistemleri örnek olarak endüstriyel ısıtma
    İsim ile ilgili ana başlıklar; (Endüstri,Teknoloji,Enerji,Konfor,Tasarım,Yapı) Vs gibi Sizinde aklınıza gelen birşeyler varsa sizinde öneri ve görüşlerinize ihtiyacım olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecs123 -- 2 Ocak 2014; 20:39:46 >
  • ecs123 E kullanıcısına yanıt
    VERA YAPI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.