Şimdi Ara

Sıralı Sistemde benzinden lpgye geçişte tak tak ses duyulması??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha önce kullandığım araçlara da sıralı sistem lpg taktırmıştım.ilk taktırdığım araçta lpgye geçişte herhangi bir ses duyulmuyodu.ikinci aracımda tek bir kez tak sesi duyulup lpgye geçiyodu.şu an kullandığım araçta ise 5-10 saniye aralığında tak tak sesleri geliyo.bu normal midir,bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_er -- 24 Aralık 2011; 3:29:46 >

• Şimdiye kadar hiç denk gelmedim, garip...
  • o ses enjektörden geliyor sorun yok yola devam
  • Benim araçta da benzinden lpgye geçtiğinde "çıt" diye ses geliyor ordan anlıyorum LPG'ye geçtiğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Benim araçta da benzinden lpgye geçtiğinde "çıt" diye ses geliyor ordan anlıyorum LPG'ye geçtiğini

evet benim daha önce kullandığım araç da öyleydi fakat bunda biraz uzunca olması tedirgin ediyo.

o ses enjektörden geliyor sorun yok yola devam
    inş dediğin gibidir kardeşim,sorun yaşamak istemiyo tabi insan ama neden diğer araçlarda bu ses yok.acaba montajı mı iyi yapılmamış.kaliteli bir kit kullanılmış aslında sıralı sistem olarak.
  • Patlama yapma ihtimalini de gözardı etmeyin. Dün arkadaşın Proton' un kaputunu açınca hava filtresinin yanmış, kutusunun klipslerinin kaybolmuş olduğunu gördük.
  • Biraz daha detaylı tarif edebilirseniz çok iyi olur. Hatta imkan varsa video lütfen. Aracınıza LPG tam gelmiyor veya geç geliyor olabilir.
  • Sıralı sistem lpgli birçok araç kullandım. Geçişte çıt sesi gelir ama tak diye ses gelmez normal gelmedi pek bana.
  • Iki yil sonra ilk kez citi duydum konuyu hortlattim normalmis hehr :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tak diye gelmez.çıt diye gelir...bu aracın lpg ye geçtiğini gösterir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.