Şimdi Ara

SIRALI LPG SİSTEMLERİNDE MARKA VE FİYATLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
6.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba.1998 Honda Civic 1.6 İES aracıma sıralı sistem LPG taktırmak istiyorum.
    Marka,performans ve fiyat bakımından bilgilendirirseniz sevinirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• Atiker için 1200 ytl /10 taksit yapıyorlar.
  • HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ DAHA KOLAY OLUR...
    quote:

Orjinalden alıntı: ali.demirtas

Merhaba.1998 Honda Civic 1.6 İES aracıma sıralı sistem LPG taktırmak istiyorum.
    Marka,performans ve fiyat bakımından bilgilendirirseniz sevinirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalgedik

HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ DAHA KOLAY OLUR...
    quote:

MERHABA;
    JAPON OTOMOBILLERI LPG ILE UYUM KONUSUNDA OLDUKCA BASARILIDIR.PERFORMANS VE EKONOMIDEN TAVIZ VERMEK ISTEMIYORSANIZ E-GAS SIRALI SISTEMI MUTLAKA ARASTIRMA LISTENIZE EKLEMENIZI TAVSIYE EDERIM.ARAC BEYNI ILE DEVAMLI ONLINE KALABILME OZELLIGI,10YIL AYAR GARANTISI ILE BU URUN ONE CIKMAKTA.BIZLERDE YAPTIGIMIZ MONTAJLARDA BUGUNE KADAR HIC BIR SIKINTI YASAMADIK.
    SAYGILARIMLA;
    GUVENLI VE SAGLIKLI SURUSLER DILEGIYLE.

• quote:

Orijinalden alıntı: cusahin

MERHABA;
    JAPON OTOMOBILLERI LPG ILE UYUM KONUSUNDA OLDUKCA BASARILIDIR.PERFORMANS VE EKONOMIDEN TAVIZ VERMEK ISTEMIYORSANIZ E-GAS SIRALI SISTEMI MUTLAKA ARASTIRMA LISTENIZE EKLEMENIZI TAVSIYE EDERIM.ARAC BEYNI ILE DEVAMLI ONLINE KALABILME OZELLIGI,10YIL AYAR GARANTISI ILE BU URUN ONE CIKMAKTA.BIZLERDE YAPTIGIMIZ MONTAJLARDA BUGUNE KADAR HIC BIR SIKINTI YASAMADIK.
    SAYGILARIMLA;

Alıntıları Göster
    e-gas ın fiyatı ne kadar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhankiraz

e-gas ın fiyatı ne kadar acaba

Alıntıları Göster
    Atiker haricindeki markalar burada fiyat vermekten çekinirler. Sen şöyle hesapla atiker X 1,5 = diğerleri.
    Fiyat/kalite oranı en iyi olan marka Atiker gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcanak

Atiker haricindeki markalar burada fiyat vermekten çekinirler. Sen şöyle hesapla atiker X 1,5 = diğerleri.
    Fiyat/kalite oranı en iyi olan marka Atiker gibi görünüyor.

Alıntıları Göster
    MERHABA;
    SN AYHANKİRAZ,
    SEHIR BILGILERINIZI VEREBILIRSENIZ ILK AGIZDAN FIYAT ALMA SANSINA SAHIP OLABILIRSINIZ.SIZIN BOLGENIZDEKI VE URUNU TERCIH ETTIGINIZ ANDA MONTAJI YAPACAK OLAN YETKILI SERVIS ARKADASIMIN ADRES VE TEL BILGILERINI SIZINLE PAYLASABILIRIM.BOYLECE SADECE URUNU TANIMAKLA DEGIL MONTAJCI SERVISDENDE KALITESINDENDE EMIN OLABILIRZINIZ.
    SAYGILARIMLA;

• quote:

MERHABA;
    SN AYHANKİRAZ,
    SEHIR BILGILERINIZI VEREBILIRSENIZ ILK AGIZDAN FIYAT ALMA SANSINA SAHIP OLABILIRSINIZ.SIZIN BOLGENIZDEKI VE URUNU TERCIH ETTIGINIZ ANDA MONTAJI YAPACAK OLAN YETKILI SERVIS ARKADASIMIN ADRES VE TEL BILGILERINI SIZINLE PAYLASABILIRIM.BOYLECE SADECE URUNU TANIMAKLA DEGIL MONTAJCI SERVISDENDE KALITESINDENDE EMIN OLABILIRZINIZ.
    SAYGILARIMLA;

Alıntıları Göster
    E-GAZ peşin 1500- 1700 arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: okis

E-GAZ peşin 1500- 1700 arası

Alıntıları Göster
    sakaryadayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhankiraz

sakaryadayım

Alıntıları Göster
    arkadaşlar uzun süreden beri sıralı sistem fiatlarını takip ediyorum ama görünen şu ki 1200-1850 arasında değişiyor ama gerçek şu ki bu cihazlar çok ucuz italya elindeki sıralı sistemleri tüketiyor arkadan gelecek iki yeni tip var biri geldi EASY-JET digerleri nedir bilmiyorum
    herzaman oldugu gibi tüketici tüketiliyor..
  • BRC nin kampanyası var 300 ytl peşin 150 x 10 ay taksitle tavsiye ederim maxsimum performans saglar
    quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysal otogaz -- 3 Nisan 2007; 18:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysal otogaz

BRC nin kampanyası var 300 ytl peşin 150 x 10 ay taksitle tavsiye ederim maxsimum performans saglar
    quote:

MERHABA;
    SN AYHANYAKICI,
    BAHSI GECEN URUNUN CALISMA SISTEMI YANI YENI URUN DEDIGINIZ SISTEM YAKLASIK 2 YILDIR TURKIYE PAZARINDA E-GAS OLARAK YER ALMAKTA.KISACASI YENI YAZILIM VE CALISMA PRENSIPI E-GAS TARAFINDAN COK ONCELERI COZULMUS VE KULLANIMDADIR.

SN AYHANKIRAZ,
    SAKARYA BOLGESINDE

TEZ OTOGAZ
    YÜCEL ÇAY
    ZİRAİ ALETLER SAN.SIT.A-4 BLOK NO-8 ADAPAZARI
    TEL-0264 277 00 51

SAYGILARIMLA;

• quote:

MERHABA;
    SN AYHANYAKICI,
    BAHSI GECEN URUNUN CALISMA SISTEMI YANI YENI URUN DEDIGINIZ SISTEM YAKLASIK 2 YILDIR TURKIYE PAZARINDA E-GAS OLARAK YER ALMAKTA.KISACASI YENI YAZILIM VE CALISMA PRENSIPI E-GAS TARAFINDAN COK ONCELERI COZULMUS VE KULLANIMDADIR.

SN AYHANKIRAZ,
    SAKARYA BOLGESINDE

TEZ OTOGAZ
    YÜCEL ÇAY
    ZİRAİ ALETLER SAN.SIT.A-4 BLOK NO-8 ADAPAZARI
    TEL-0264 277 00 51

SAYGILARIMLA;

Alıntıları Göster
    ben 2 hafta önce e-gas taktırdım.tavsiye ederim yazılım güncellemeye bile gerek kalmadan otomatikman yapan güzel bi sistem.fiyat dersen ben amasyada 1550 ytl 5 taksit taktırım.fakat sadece depo ve şamandıra başka markaydı.bu arada e-gasın depo ve şamandırası varmı ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: gezgin434343

ben 2 hafta önce e-gas taktırdım.tavsiye ederim yazılım güncellemeye bile gerek kalmadan otomatikman yapan güzel bi sistem.fiyat dersen ben amasyada 1550 ytl 5 taksit taktırım.fakat sadece depo ve şamandıra başka markaydı.bu arada e-gasın depo ve şamandırası varmı ki.

Alıntıları Göster
    bende egas taktırdım ufak pürüzler oldu ama gayet güzel istanbul 1550 ytl 10 taksit saat gibi çalışıyı millet diyo ya ooo brc süper tarta...rakip yok hikaye bu markalara eş deger....
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat39

bende egas taktırdım ufak pürüzler oldu ama gayet güzel istanbul 1550 ytl 10 taksit saat gibi çalışıyı millet diyo ya ooo brc süper tarta...rakip yok hikaye bu markalara eş deger....

Alıntıları Göster
    ben de de e-gas var. honda civic 2002. hic problem yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmars

ben de de e-gas var. honda civic 2002. hic problem yok...

Alıntıları Göster
    tartarini 1725...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebuyukdemirci

tartarini 1725...

Alıntıları Göster
    26 mart ta 2001 mitsubishi carismaya konya gençotoda brc 24 senquet sıralı sistem 1550 peşin taktırdım km de 135 ykr yakıyor bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phokaia

26 mart ta 2001 mitsubishi carismaya konya gençotoda brc 24 senquet sıralı sistem 1550 peşin taktırdım km de 135 ykr yakıyor bilgi.

Alıntıları Göster
    merhabalar;
    1998 model,2000cc, otomatik vites ford mondeo sahibiyim.
    otomobili 9 senedir kullaniyorum ve hic bir sikayetim yok.benzin sarfiyati istanbul trafiğinde 12 litre.
    sirali sistem lpg taktirmayi dusunuyorum,bu konuda fikir verecek uzmanlarin goruslerini bekliyorum.
    atiker'in diğerlerine göre fiyat avantaji var 1,200 10 taksit.fakat herhangi bir olumlu veya olumsuz bir fikrim yok.yorumlarinizi beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: admiralnet

merhabalar;
    otomobili 9 senedir kullaniyorum ve hic bir sikayetim yok.benzin sarfiyati istanbul trafiğinde 12 litre.
    sirali sistem lpg taktirmayi dusunuyorum,bu konuda fikir verecek uzmanlarin goruslerini bekliyorum.
    atiker'in diğerlerine göre fiyat avantaji var 1,200 10 taksit.fakat herhangi bir olumlu veya olumsuz bir fikrim yok.yorumlarinizi beklerim.

Alıntıları Göster
    Atiker kullanıyorum memnunum. Fiyat/performans oranı içlerinde en iyi olna marka bence. Zaten bende aylarca araştırma yaptıktan sonra taktırdım.

quote:

Orjinalden alıntı: admiralnet

merhabalar;

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcanak

Atiker kullanıyorum memnunum. Fiyat/performans oranı içlerinde en iyi olna marka bence. Zaten bende aylarca araştırma yaptıktan sonra taktırdım.

quote:

Orjinalden alıntı: admiralnet

merhabalar;

Alıntıları Göster
    Slm arkadaslar bende yeni aldığım 1989model BMW 3.16i aracıma LPG taktırmak istiyorum marka konusunda kararsızım özellikle lpg li BMW kullanan arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum...İzmirde tavsiye edebileceğiniz yer varmı...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.