Şimdi Ara

Sıralama kaymaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tam anlayamadığım bir konu olsa da tm-2 de 17.212 sıralamaya sahibim ve çevreden duyduğum şeylere göre kendimi geride görmem gerekiyormuş. tm-3 de de 16.052 nciyim.

sizce psikoloji ve hukukta bu sıralamaları ve bu geri atma konusunu göz önünde bulundurursak nerelere girebilirim ve 2010 2009 sıralamalarını görebileceğim bir site söyleyebilirmisiniz???

• ilk 30 binde o durum geçerli değil dostum rahat ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciyesharita

ilk 30 binde o durum geçerli değil dostum rahat ol

tm 2 80 k 105 k gelir mi gelmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetalibaydemir

Arkadaşım ben bilir kişi değilim ama geçen sene ilk 105 binde kaç sayısalcı vardı onu tespit edersen sorunun cevabına ulaşırsın.
  • lys 2010 da mf de ilk 2000e giren ve mat ve geo da ful çeken arkadaşım edebiyat sınavına girmediği için tm sıralamasında anca 20binlerde olabilmişti. yani ilk 30 bin hatta 40bin in bu durumdan etkileneceğini falan yok. hatta ilk 30binlerde olan fenci edebiyata girip yinede fenden tercih yapacağı için sıralamarda düşme bile olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spilzman -- 24 Temmuz 2012; 19:52:58 >
  • quote:

quote:

Arkadaşım ben bilir kişi değilim ama geçen sene ilk 105 binde kaç sayısalcı vardı onu tespit edersen sorunun cevabına ulaşırsın.

ya bilader ortaya bir şey atıyorsunuz cıt yok nerden tespit edelim 100 k da kaç sayısalcı var ? veya daha doğrusu benim sıralamam 80 k 80 k da kaç sayısal var nerden bilebilirim?
  • quote:

quote:

quote:

ya bilader ortaya bir şey atıyorsunuz cıt yok nerden tespit edelim 100 k da kaç sayısalcı var ? veya daha doğrusu benim sıralamam 80 k 80 k da kaç sayısal var nerden bilebilirim?

bu adam fkoc38 takma bu trollü
  • quote:

Boşuna mı Ösym ye kızıyoruz arkadaş suç bizde mi şimdi bu saçmalığı başımıza çıkaran Ösym de mi. Gelip bana köpürüyorsun sanki ben hesaplamadım alan dışı puanları ALLAH ALLAH...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cursed92

Kör cahillerden biri daha geldi işte. Burda milleti yanlış yönlendiriyor sonra bana özelden gelip sıram kaç bin geri atar diye soruyor. Yüzsüzlüğün bu kadarı.
  • quote:

quote:

Kör cahillerden biri daha geldi işte. Burda milleti yanlış yönlendiriyor sonra bana özelden gelip sıram kaç bin geri atar diye soruyor. Yüzsüzlüğün bu kadarı.

ben onu mu sordum onu anla ilk önce:Dneyse zaten bizde diyoruz tercih listesini arkadaşlar geniş tutsun diye ama sen farklı yazıp milletin kafasını bulandırıyorsun aynen yukardaki örnek gibidaha senin gibi adam cevap vermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cursed92 -- 24 Temmuz 2012; 20:01:58 >

• quote:

ben onu mu sordum onu anla ilk önce:Dneyse zaten bizde diyoruz tercih listesini arkadaşlar geniş tutsun diye ama sen farklı yazıp milletin kafasını bulandırıyorsun aynen yukardaki örnek gibidaha senin gibi adam cevap vermem

Sizin gibi ahlaksızlarla zaten kaybedecek zamanım yok. Çok memnun olurum bi daha cevap yazmazsan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.