Şimdi Ara

Sipariş Verildi (GTX 970)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler sipariş verdim şu sistemi yorumlarınız neler

MSI H97 GAMING 3 Intel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhz HDMI&DVI&DP Anakart
    GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram
    Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı
    Intel Core i5 4590 Soket 1150 3.3GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci
    WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
    SAMSUNG 24" S24D300HS GENİŞ EKRAN MONİTÖR
    ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
    CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI

Sistem alındı.https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1697772/23d7ace9-e032-435b-b4ef-814960156eb8.jpg

Mobildeyim resmi direkt atamadım nedense :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Docta -- 15 Temmuz 2015; 0:16:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam hayırlı olsun güzel sistem bence toplam maliyet nedir ?
  • RhiFaT kullanıcısına yanıt
    Vatandan 3700 tl civarına geldi dostum

• hocam buna benzer bir sistem ben toplayacağım ama overclock konusunda kararsızım sanırım ben de senin gibi overclocksuz alacağım. tekrar hayırlı olsun cidden çok güzel sistem.
  • bir de tavsiye vereyim naçizane bu sisteme 120 gb lık bir ssd al. 180 liraya kingston var ben laptopta kullanıyorum yani bilgisayarın en önemli parçası ssd bence.
    Teşekkürler dostum daha iyisi senin olsun :) Bütçen varsa ve oc yapmayı biliyorsan alabilirsin.Ssdyi şu an bütçe sıkışıklığı olduğu için alamadım sonradan alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Docta -- 13 Temmuz 2015; 20:20:13 >
  • yani şimdi oc anakart ve işlemci alsam ekstra 300 lira fark ediyor ama uzun vadede oc çok belirgin performans sağlar mı emin değilim. ayrıca oc yapmayı bilmiyorum ama öğrenirim sanırım çok zor bir olay değil.
    Yani o anakart ve işlemciyi alınca soğutucu da gerekecek birde.Ben hem bütçeden hemde stabilliği bozduğundan oc edilebilir tercih etmedim.

• Hocam bende bu civarlara bilgisayar toplamak istiyorum, bilgisayarı siz mi toplayacaksınız? Daha önce hiç teçrübem yok da benim.

• Vatanda toplattırdım bugün teslim aldım.Yarın işletim sistemini falan kuracağım kendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Docta

Evet beyler sipariş verdim şu sistemi yorumlarınız neler

MSI H97 GAMING 3 Intel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhz HDMI&DVI&DP Anakart
    GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram
    Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı
    Intel Core i5 4590 Soket 1150 3.3GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci
    WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
    SAMSUNG 24" S24D300HS GENİŞ EKRAN MONİTÖR
    ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
    CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI

Hemen hemen aynı sistemi kullanıyoruz. Gta 5 Ultra Msaa 2x üstü kaldırmıyor. 2 x de ise su grafiklerini high'den mediuma almak gerekiyor.
    Bunun haricinde crysis de ultra da bazen takılmalar olurken. Bf4 Farcry vs oyunlarda ultrada sorun yok.

Şimdiden hayırlı olsun...

• Ne kadar ücret istiyorlar?

• Teşekkürler dostum

@Curtis46 Sistemi ordan alırsan montaj ücretsiz.

• Güle güle kullanın.Güzel sistem.
  • Güzel sistem toplamışsın güle güle kullanasın. Sadece bir düşüncemi belirtmek gerekirse, 4590 işlemciyle 4460 arasında pek bir fark yok aslında bir model üstü diye para vermek gibi oluyor biraz. Belki 4690 olduğunda işler çok az da olsa değişir. Ha tabi 50 tldir 3700 tlyi her türlü bulmuş oluyo ama bir 50 tl daha verip 4690 yapılabilirdi o halde. Bu benim naçizane düşüncemdir çok da önemli bir durum değil zaten. Tekrardan hayırlı olsun.
  • Birinin yetmediği yerde diğeride yetmeyecek yani pc ömrü uzatma gibi bi şans olmadığı için boşuna para vermedim :)

@Ronakai teşekkürler daha iyileri senin olsun dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.