Şimdi Ara

sion la ilgili ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sion la oynarken sesle ilgili bir problem yaşıyorum mesela basic atack sesi çıkmıyo ve w skillinden ses gelmiyo sadece sion karakterinde var diğer herolarda bu sorunla karşılaşmadım bu sıkıntıyı yaşayan var mı çözüm önerisi olan? teşekkürler

• Repair yapmayı deneyebilirsin, ses dosyalarıyla ilgili bir problem olabilir
  • oyunun dosyalarıyla oynama yaptıysan ses doysayalarını etkilemiş olabilirsin veya oyuna virüs sızmış olabilir(bende çok oluyor)

oyunun launcherında sağ üstdeki ayarlar sekmesinden repair yap oyunu 1 saat falan sürer düzelir ondan sonra
  • sorun tek bende var sanıyordum renektonla ulti basınca o kükremesi mi uluması mı artık neyiyse onun yerine bromaciaaaaaaaa diye bağırıyor
    not : ciddiyim
  • sion ses sorununu bende yaşamıştım
  • repair yapıyorum şimdi sonra tekrar deneyecem olamadı oyunu siler tekrar yüklerim can sıkıcı bi durum.
  • repair yaptım değişen bi şey olmadı oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyecem.
  • Yine olmazsa supporta ticket atabilirsin. Metnin icerigiyle ilgili yardımcı olabilirim yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungler

sorun tek bende var sanıyordum renektonla ulti basınca o kükremesi mi uluması mı artık neyiyse onun yerine bromaciaaaaaaaa diye bağırıyor

ahahaa. İyimiş oda ya. Garen isem keserim diyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

sorun tek bende var sanıyordum renektonla ulti basınca o kükremesi mi uluması mı artık neyiyse onun yerine bromaciaaaaaaaa diye bağırıyor

Garekton

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Garekton

Bence BroRene olmuş o

• o değilde bende sion'un sesleri gitti sanmıştım demek genel sorunmuş ? repair le düzeliyormu düzelmiyorsa hiç ugrasmayalım zaten sion oynamam :D
  • bendede var o. sionla ilgili bi problem bizle alakası yok
  • bende de rammusu seöersem hp barının altında veya ustunde uzun bi çizgi çıkıyo uzun zamandır oyle karsıma gelirse de o sekilde.
  • oyunu bilgisayardan silip tekrar kurdum ama değişen bişey olmadı aynı sorun devam ediyo. çoğu oyunu sionla oynuyodum o yüzden kötü oldu. yeni patch çıkınca ses gitti.
  • evet arkadaş sionun sesi çok kalın biraz kalibrasyon yapması lazım riotun.Zaten rammus da asosyal bişey yaptırıyosun hemen "okay".Herşeye evet diyen ezikler gibi.Evelyn zaten ezilmiş kakılmış iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

evet arkadaş sionun sesi çok kalın biraz kalibrasyon yapması lazım riotun.Zaten rammus da asosyal bişey yaptırıyosun hemen "okay".Herşeye evet diyen ezikler gibi.Evelyn zaten ezilmiş kakılmış iyice.

Seviyorum seni
  • Aynı sorunlar bendede var sion renekton.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kecebas

arkadaşlar sion la oynarken sesle ilgili bir problem yaşıyorum mesela basic atack sesi çıkmıyo ve w skillinden ses gelmiyo sadece sion karakterinde var diğer herolarda bu sorunla karşılaşmadım bu sıkıntıyı yaşayan var mı çözüm önerisi olan? teşekkürler

O da sion farkı işte
  • Sion sesi çok kötü sessiz daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HurinThalion -- 30 Nisan 2012; 21:14:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.