Şimdi Ara

!!!!!!!!! Sınıra minibüslerle 2 bin komando sevk edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınıra minibüslerle 2 bin komando sevk edildi

Son yılların en büyük askeri sevkiyatı...

Kuzey Irak'taki PKK kamplarına yönelik Ramazan Bayramı sonrası sınır ötesi kara operasyona hazırlanan Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) sınır bölgesine yaptığı lojistik sevkiyatının ardında, personel sevkiyatına başladı. 2 bin komanda sivil minibüsler ile Şırnak'a gönderildi.

Doğu ve Güneydoğu'da terör saldırıları artması üzerine Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), PKK'nın Kuzey Irak'taki kamplarına yönelik başlatmış olduğu hava destekli operasyonlar sürüyor. Hükümetin 17 Ekim'de sonara erecek sınır ötesi tezkereyi 1 yıl uzatma isteği, sınır ötesi kara harekatı gündeme getirdi. Sınırın sıfır noktasında 3 aydan bu yana yapılan lojistik desteğin ardından ise bölgeye bu kez karayolu ile personel sevkiyatı yapıldı. Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığı'ndan toplatılan 2 bin komando 120 araçlı sivil minibüsler ile Mardin yolu üzerinde Şırnak'a sevk edildi. Son yılların en büyük askeri sevkiyatı sırasında üst düzey güvenlik önlemleri alındı. Karayolunda konvoyun başında zırhlı panzer, orta ve sonlarında ise sinyal kesici Jammer araçlar eşlik etti.

Son darbe bayramdan sonra olucak sanırım.Korkum bitirme değil, sindirme çabaları olma ihtimali geçen zamanlardaki gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrlaltdelPiero -- 23 Ağustos 2011; 14:16:09 >

• Şurdan 2 Irak sınırı alabilir miyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

Şurdan 2 Irak sınırı alabilir miyiz

--

Yahu yayınlamasınlar ne olup bittiğini. Ne sınırda, ne de ötesinde bi tane terörist kalmayacak ramazan sonuna kadar.
  • Daha var bayrama rahat olun gençler.Son gün kaçarız.
  • yemin ediyorumm gerizekalı bizim basın ya..göstere göstere kaçıracaklar malları
  • bu basın kadar öküz yok türkiyede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

bu basın kadar öküz yok türkiyede.

Hayır niye yayınlarsın anlamam ki Olup bittikten sonra yayınlasa neyse.
  • Yav Allah Allah neden bayramdan sonra yapıyorsunuz şu baskını yapın biran önce. Günaha gireceğiz sanki, hey Allah'ım ya utanıyorum ülkemden çekip gideceğim büyüdüğümde.
  • Emin olun yayınlanmaması istense yukarlardan, tek bir kanal, gazete en ufak bişe söyleyemez, zaten yayınlanılması isteniyor...
  • basın yayınlasa nolur yayınlamasa nolur , basın öğreniyoda ülkenin heryerine sızmış terör örgütümü öğrenemicek ?
  • Bunlar yayınlanmasa halk nasıl susturulacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beni emretmişsiniz

Emin olun yayınlanmaması istense yukarlardan, tek bir kanal, gazete en ufak bişe söyleyemez, zaten yayınlanılması isteniyor...

kesinlikle öyle zaten 2bin komandoyu habersiz sınıra taşımak pek mümkün değil gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

basın yayınlasa nolur yayınlamasa nolur , basın öğreniyoda ülkenin heryerine sızmış terör örgütümü öğrenemicek ?

Aynen .
  • Askerlere yazık yav.Aralarında oruç tutmaya çalışanlarda vardır şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan_66

Askerlere yazık yav.Aralarında oruç tutmaya çalışanlarda vardır şimdi.

Cidden ya şimdi aklıma geldi de üzücü :(
  • Geçen hafta'da kanalın biri canlı yayına bağlandı,

- Şuanda gördüğünüz gibi F-16lar tekrardan kandile doğru havalanıyor sayın seyirciler.

diyor. Hey Allah'ım ya.
  • F-16 pilotlarını bıraksan kendi birliklerini bombalarlar.Bunu ben değil tanıdığım bir emekli albay söyledi.Eğer gerçekten sonuç alınmak isteniyorsa bu askerlrin yanına vereceksin birde süper kobraları gör bakalım ozaman mağra kalıyor mu?

!!!!!!!!! Sınıra minibüslerle 2 bin komando sevk edildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk.

Yav Allah Allah neden bayramdan sonra yapıyorsunuz şu baskını yapın biran önce. Günaha gireceğiz sanki, hey Allah'ım ya utanıyorum ülkemden çekip gideceğim büyüdüğümde.

Dünya ülkeleri açmış kapısını seni bekliyor yiğidim, daha büyümene belliki en az 10-15 yıl var, o yüzden hiç durma şimdiden yola koyul...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

bir inceleyin isterseniz
    http://www.aktifhaber.com/org.-kosanerden-sok-itiraflar-485413h.htm

Ses kaydında Org. Işık Koşaner olduğu iddia edilen kişi,

ayrıca bahsigeçen olaylar gerçek olamıcak kadar uçuk geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 23 Ağustos 2011; 15:42:42 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.