Şimdi Ara

Sınıfta geçen ilginç diyaloglar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınıfta geçen ilginç diyalogları yazalım

Ortaokul 1 falandı.Yazılı oluyoruz.Zeynel diye bi arkadaş kitabı koymuş sıranın altına kopya çekiyo.Tabi hoca görüyo bunu ve aralarındaki diyalog şöyle gelişiyor:
    Hoca:Oğlum napıyosun sen bu kitapla kopya mı çekiyosun?
    Zeynel:(Gayet ciddi bir şekilde)Yazılımı bitirdimde hocam cevaplar doğrumu diye kontrol ediyorum.
    Hoca yemedi tabi.direk 0

• quote:

Orjinalden alıntı: Slayer1987

Sınıfta geçen ilginç diyalogları yazalım

Ortaokul 1 falandı.Yazılı oluyoruz.Zeynel diye bi arkadaş kitabı koymuş sıranın altına kopya çekiyo.Tabi hoca görüyo bunu ve aralarındaki diyalog şöyle gelişiyor:
    Hoca:Oğlum napıyosun sen bu kitapla kopya mı çekiyosun?
    Zeynel:(Gayet ciddi bir şekilde)Yazılımı bitirdimde hocam cevaplar doğrumu diye kontrol ediyorum.
    Hoca yemedi tabi.direk 0

vay salak
  • Ben de orta 2'de iken kopya kağıdım yere düşmüş ama farkında değilim. Doca yerden aldı kağıdı ve "Buna hiç baktın mı?" diye sordu. Aslında "hayır sınavdan önce çalıştım düşmüş" deseydim birşey ispatlayamazdı ama "evet kopya çektim" dedim. kağıtta yazılı olan bölümleri sildi sınav kağıdımdan ve "aklında kalanları yine yazarsın" dedi.
  • ya bendede var böyle bişey.şimdi lise 1 de biyoloji yazılısındayız.bende ayarladım bi ton küçük kopya kağıdını kalem kutusunun içine doldurdum kapağınıda kapattım.hocA her arkasını döndüğünde ben bi kağıt çıkarıyom eğer sınav sorusunun cevabı ordaysa bakıyom yoksa direk ceketin cebine koyuyom.bi kaç kere denedim hoca arkasını döndüğünde.3. mü 4. mü deneyişimde ne elim ceketin cebine takıldı hocada arkasını döndü ve gördü tabii.çıkar o kağıtları dedi bende çıkardım.bi ton kağıt.sınıf gülüyo tabii (bu arada kalem kutusunun içindede 5-6 tane kağıt var) neyse hoca inceliyo kağıtları başımda.tam o sırada öndeki arkadaş silgi varmı yokmu diye kalem kutusunun kaağını açtı.ordaki kağıtlarıda gördü hoca.sınıf gülmekten geberiyo.halbuki sadece cebimdekileri görseydi sınav kağıdımı almazdı ama bunlarıda görünce aldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.