Şimdi Ara

Sinerji Bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslsr sinerji bilgisayar guvenilir mi ? Ama benim elden almam gerektigi icin ofisi falan varmi yani kredi karti baskasinin oldugundan sitesinden guvenemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güvenli.

• Güvenlidir, daha yeni 1400'e sistem düzdüm oradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoaN

Arkadaslsr sinerji bilgisayar guvenilir mi ? Ama benim elden almam gerektigi icin ofisi falan varmi yani kredi karti baskasinin oldugundan sitesinden guvenemiyorum

Peşin alacaksan havale ile al.Hem daha ucuz oluyor.
  • 2 hafta önce ekran kartı aldım hem ucuz güvenli
  • Ofisi falan var mı ? Varsa nerede söylerseniz cok iyi olur. Çünkü kredi kartıyla alacagım ve kredi kartı benim değil patronumun kredi kartından yapacagım 17 yaşındayım. Patronumun kredi kartınıda öyle internet sitesine yazamam gidip elle alma sansım yokmu acaba ? Çünkü fiyatları cok uygun kacırmak istemem
  • Kardeş sitesinden iletişime falan geç belki kapıda ödeme gibi birşey ayarlayabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunlar üründe sorun çıktıktan başlıyor, 6 ay önce aldığım Asus anakartın usb portları aşırı ısınma ve kopma sorunları ile bana ulaştı, aynı anakarttan bir tane daha satın aldım ve üründe sorun olduğunu tespit ettim, satın alma tarihimden 10 gün sonra cayma hakkım dolmadan üründe arıza var cayma hakkımı kullanmak istiyorum dedim, üründen cayamazmışım servise gidecekmiş vb... açıklamalar, tüketici hakem heyetine verdim ve davayı kazandım, ürünü gönderin paranızı ödeyelim diye mail attılar ürünü ve evrakları göndermeme rağmen 8 gündür paramı iade etmediler, müşteri hizmetlerini arıyorum hiç kimsenin hiçbir şeyden haberi yok, biz buna bakalım sizi arayalım dediler hiçbir zaman arayan olmadı, pazartesi günü icra yoluna gideceğim, bu saatten sonra Sinerji gen.tr nin önünden bile geçmem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.