Şimdi Ara

Sınavsız geçiş hakkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Meslek lisesi mezunu olacağım. Ygs'de barajı geçemedim. Sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum. Bölümüm "Bilgisayar/Web Tasarım" sayısal olarak gözüküyor. Sınavsız geçiş hakkı ile hangi bölümleri seçebilirim. Bölüm değiştirebilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exelance60

Merhaba arkadaşlar. Meslek lisesi mezunu olacağım. Ygs'de barajı geçemedim. Sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum. Bölümüm "Bilgisayar/Web Tasarım" sayısal olarak gözüküyor. Sınavsız geçiş hakkı ile hangi bölümleri seçebilirim. Bölüm değiştirebilir miyim ?

Sınavsız geçişle tercih edebileceğiniz 2 yıllık bölümler şunlardır.
    Basım ve Yayın Teknolojileri 2
    Bilgi Güvenliği Teknolojisi 2
    Bilgi Yönetimi 2
    Bilgisayar Operatörlüğü 2
    Bilgisayar Programcılığı 2
    Bilgisayar Teknolojisi 2
    Coğrafi Bilgi Sistemleri 2
    İnternet ve Ağ Teknolojileri 2
    Mobil Teknolojileri 2
    Pazarlama 2

Read more:http://www.sinavsizgecis.com/bilisim-teknolojileri-alani-sinavsiz-gecis-bolumleri.html#ixzz32nbPNmbu

• dgs ile Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ne geçilebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya41

quote:

Merhaba arkadaşlar. Meslek lisesi mezunu olacağım. Ygs'de barajı geçemedim. Sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum. Bölümüm "Bilgisayar/Web Tasarım" sayısal olarak gözüküyor. Sınavsız geçiş hakkı ile hangi bölümleri seçebilirim. Bölüm değiştirebilir miyim ?

Sınavsız geçişle tercih edebileceğiniz 2 yıllık bölümler şunlardır.
    Basım ve Yayın Teknolojileri 2
    Bilgi Güvenliği Teknolojisi 2
    Bilgi Yönetimi 2
    Bilgisayar Operatörlüğü 2
    Bilgisayar Programcılığı 2
    Bilgisayar Teknolojisi 2
    Coğrafi Bilgi Sistemleri 2
    İnternet ve Ağ Teknolojileri 2
    Mobil Teknolojileri 2
    Pazarlama 2

Read more:http://www.sinavsizgecis.com/bilisim-teknolojileri-alani-sinavsiz-gecis-bolumleri.html#ixzz32nbPNmbu

Peki bunlar dışında seçme imkanım hiç mi yok ? Değerli yorumun için teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınavsız geçişle sadece bunları tercih edebiliyorsunuz. Diğerleri için YGS puanı ile tercihte bulunabilirsiniz.
  • quote:

Sınavsız geçişle sadece bunları tercih edebiliyorsunuz. Diğerleri için YGS puanı ile tercihte bulunabilirsiniz.

Yani ben barajı geçemedim. Puanım 170. 170 puan ile 2 yıllık tercih yapabilir miyim ?
  • quote:

quote:

Sınavsız geçişle sadece bunları tercih edebiliyorsunuz. Diğerleri için YGS puanı ile tercihte bulunabilirsiniz.

Yani ben barajı geçemedim. Puanım 170. 170 puan ile 2 yıllık tercih yapabilir miyim ?

ygs ile sınavsız geçisin bir bağlantısı yok kendi bölümünle ilgili 2 yıllık tercih yapabilirsin ama kılavuzu iyi incele çünkü sınavsız geçişler sadece okul puanına bakmıyor

edit: başka bölüm istiyorsan eğer 2 yıllık tercih yapamazsın ygsde barajı gecmin olman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sielol12 -- 30 Mayıs 2014; 11:13:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sielol12

quote:

quote:

ygs ile sınavsız geçisin bir bağlantısı yok kendi bölümünle ilgili 2 yıllık tercih yapabilirsin ama kılavuzu iyi incele çünkü sınavsız geçişler sadece okul puanına bakmıyor

edit: başka bölüm istiyorsan eğer 2 yıllık tercih yapamazsın ygsde barajı gecmin olman lazım

Anladım teşekkür ederim yorumun için

• merhabalar,

yeğenim tercih yapmadı, şimdide okuyacağım diye tutturdu.
    sınavsız geçiş hakkı var.

tercih yapmayan ve sınavsız geçiş hakkı olanlar
    ek kontenjana başvurabiliyor mu?

teşekkurler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.