Şimdi Ara

Sınavım İptal Olurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamin aleyküm arkadaşlar her zaman ub sınavda kodlamayı unutanlara alaycı gözle bakar alay ederdim.Gülme komşuna gelir başına misali dilim yandı benimde.Bugün sosyal bilimler sınavındayken 3 adet kitapcık verildi ve her kitapcıgı ayrı ayrı kodlamamız gerekiyormus ben bunu en sonki kitapcıga gelene kadar farketmedim ve hoca bunu afrketti felsefe sınavımda kitapcıgımı gecde olsa felsefe kitapcıgını sadece isaretleyebildim ve dogrulugunu kontrol ettimi kodladım (500bin tane kodlama yapmışlar).Ama Tarih ve Cografta kitapcıklarını isaretleyemedim.Hocaya ne yapacağız nasıl olacak diye sorarken bana Barkod (Karekod) sisteminden dolayı sıkıntı olmaz dedi koddan okunuyor dedi fakat içime kurt düştü iki dakika kitapcıgın kapagını gosterse olurmuydu o ayrı mesele başına gelen varmı sıkıntı olurmu teşekkür ediyorum.

• Hocayla nasıl olacak ne yapacaz diye konuşacağına kodlasaydın ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3722845E6 -- 18 Haziran 2016; 19:10:14 >
  • Yalnız o hocanın hatası hoca onu kontrol etmek zorunda gibi bir şey. Bizde 4 hoca vardı dördü de kontrol etti benimkini misal birinde imza atmadim birinde kitapcigi kodlamadim hep uyardilar. Bilmiyorum anlattigin gerçek mi ama değişik geldi bana. Keşke aglasaydin bi şey yapsaydin uzuldum ne diyim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P L U T O

Hocayla nasıl olacak ne yapacaz diye konuşacağına kodlasaydın ya?

3 farklı kitapçık veriyorlar tarih /coğrafya/felsefe tarihe 65 dakika verip 65 dakikasonra kitapcıgı alıyorlar cografyaya 20 dk verip 20 dk sonra kitapcıgı alıyorlar yani kitapcıgı tek tek verip alıyorlar ve üzerinde yazıyor dikaktettgim kadarıyla topladıgı gibide paketliyorlar kitapcıkları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaveylaaa

Yalnız o hocanın hatası hoca onu kontrol etmek zorunda gibi bir şey. Bizde 4 hoca vardı dördü de kontrol etti benimkini misal birinde imza atmadim birinde kitapcigi kodlamadim hep uyardilar. Bilmiyorum anlattigin gerçek mi ama değişik geldi bana. Keşke aglasaydin bi şey yapsaydin uzuldum ne diyim :(

Adam birşey olmaz diyince barkod var diyince o sıra birşey düşünmedm zaten beyin sulanması yaşıyordum.Ama içime kurt düştü.
  • Ya anasini satiyim o gozetmenler ne halta yariyor. Bunu senin bilmemen normal bir sey gozetmenin orada anlatmasi ve kontrol etmesi lazim. Sanki her sene ygs lys ye giriyoruz.

Dedigi gibi o yapistirilan barkodda kod numarasi yaziyor ama insanin icine kusku dusmus bir kere. Osym yi ara sor derim. Gozetmenin dedigi gibiyse onlar da teyit eder sen de rahatlarsin.

• DevaKhan D kullanıcısına yanıt
    Öyleydi dimi ya.
    İnşallah sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

Ya anasini satiyim o gozetmenler ne halta yariyor. Bunu senin bilmemen normal bir sey gozetmenin orada anlatmasi ve kontrol etmesi lazim. Sanki her sene ygs lys ye giriyoruz.

Dedigi gibi o yapistirilan barkodda kod numarasi yaziyor ama insanin icine kusku dusmus bir kere. Osym yi ara sor derim. Gozetmenin dedigi gibiyse onlar da teyit eder sen de rahatlarsin.

Osymyi aradım dahada rezalet 9 sıra bekletti 9 sıra için 40 dakika bekledim 40 dakikanın sonundaki ilk sıraya geldiğimde bir 5 dakikada operatör size baglanacak diye bekletti en son konuştuğumda sorunlarınız için sitemizde bulunan dilekçe örneğine bakarak dilekçe gönderin dedi ve kapadı.Sitelerine dilekçe örneklerine baktığımdada altında yazmışlar Sınav bilgileri değişikliği vb başvurularınız kabul edilmeyecektir diye.Nasıl iş yapıyorlar bilmiyorum.Sorun bendede biraz dikkatli incelemem lazımda kodlama kağıdınıda işte sınav stres ve heyecanı...

• quote:

Orijinalden alıntı: DevaKhan

quote:

Ya anasini satiyim o gozetmenler ne halta yariyor. Bunu senin bilmemen normal bir sey gozetmenin orada anlatmasi ve kontrol etmesi lazim. Sanki her sene ygs lys ye giriyoruz.

Osymyi aradım dahada rezalet 9 sıra bekletti 9 sıra için 40 dakika bekledim 40 dakikanın sonundaki ilk sıraya geldiğimde bir 5 dakikada operatör size baglanacak diye bekletti en son konuştuğumda sorunlarınız için sitemizde bulunan dilekçe örneğine bakarak dilekçe gönderin dedi ve kapadı.Sitelerine dilekçe örneklerine baktığımdada altında yazmışlar Sınav bilgileri değişikliği vb başvurularınız kabul edilmeyecektir diye.Nasıl iş yapıyorlar bilmiyorum.Sorun bendede biraz dikkatli incelemem lazımda kodlama kağıdınıda işte sınav stres ve heyecanı...

Allah Allah Ben geçen aradığımda 13 kişi falan vardı yaklaşık 10 dk bekledim. Sonra normal insanlar güzelce konuştum. Abartıyo olmayasın?

• DevaKhan D kullanıcısına yanıt
    Hocam twitterdan salim unsala sor derim. unsalim diye aratırsan çıkar. OSYM çağrı merkezindekiler bi halttan anlamıyor ben cok ayar oldum en sonunda küfür edicektim.
  • vaveylaaa kullanıcısına yanıt
    Dostum mfciyim de bu mat-geo geçişlerinde ara oluyor mu bilmiyorum 12yim sen girmişsin galiba sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arewr

Dostum mfciyim de bu mat-geo geçişlerinde ara oluyor mu bilmiyorum 12yim sen girmişsin galiba sormak istedim.

Hocam yok mesela matematik kitabını veriyorlar sana tahtaya yazılmıs oluyor matematik icin atıyorum 40 dakika veriyor sana 40 dakika sonra sana soyledikleri an kapatıp yanına koyman gerekiyor kitapcıgı 2-3 dakika da toplanıp yeni kitapcıklar dagıtılıyor sonra başlıyorsun geri 2-3 dakika bir ara oluyor o zaman kaybınıda veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

quote:

Orijinalden alıntı: DevaKhan

quote:

Allah Allah Ben geçen aradığımda 13 kişi falan vardı yaklaşık 10 dk bekledim. Sonra normal insanlar güzelce konuştum. Abartıyo olmayasın?

Yok hocam niye abartayim konuşma kaydını atayim 44 dakika ilk sıraya geldiğimde 5-7 dk da aldı zaten belkide sınav günü diye filandır bilmiyorum.

• 50 yaşında obez kadın türkçe hocası gelmemiş dua et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Del Toro

50 yaşında obez kadın türkçe hocası gelmemiş dua et

Keşke ondan geleydi 2 tane genco vardı yeni atanmışlar sanırım tahminim ilk sınav deneyimleri filandı. Hatta digerlerinden gec cıkardılar bizi kitapcıkları dagıtırken baya zaman kaybettirdiler barkodları cıkar tak vb polis gelip bakıp gittiydi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.