Şimdi Ara

sim girişsiz tablette viber, tango, kik, whatsapp nasıl çalışır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sim girişsiz tablette viber, tango, kik, whatsapp nasıl çalışır
    özellikle viber ve tango çalışır mı

.3g mobl modemle bağlanabiliyorum internete. fakat viberi tagoyu
    nasıl çalıştıaçağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adriyanus5757 -- 20 Nisan 2014; 10:50:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onlar hat üzerinden çalıştığı için sim kartsiz çalışmaz diye biliyorum ama belki çalışır her şeyi yapıyorlar buna da bir çözüm bulmuşlardır elbet.

• quote:

Orijinalden alıntı: adriyanus5757

sim girişsiz tablette viber, tango, kik, whatsapp nasıl çalışır
    özellikle viber ve tango çalışır mı

.3g mobl modemle bağlanabiliyorum internete. fakat viberi tagoyu
    nasıl çalıştıaçağım

Whatsappı kullanıyorum tabletimde onu anlatayım, ama diğer Uygulamalar da çalışır büyük ihtimalle bu yöntem ile.

Öncelikle google dan Whatsapp APK sini bul ve indir tabletine. Mağazadakini indiremezsin zaten. Sonra uygulamaya giriş yap ve numara kısmına yaz kendi telefonunun numarasını, telefonuna onay kodu gelecek, o onay kodunu tablette girince Whatsapp ı kullanmaya başlayabilirsin işte.

Ama 1-2 sıkıntı olabilir. Mesela tablette yazdığın numarayı başka bir cihazda Whatsappı kullanırsan tablette atar Whatsapp.

Ve tabletlerde rehber olmadığı için Whatsapp kişiler listen boş olucak, bunun için de telefonunda telefon rehberini gmail hesabı ile eşitle, sonra da aynı gmail hesabı ile tablette giriş yap ve senkronize et herşeyi. Bu yöntem kızenimde çalışmamıştı, eğer sende de çalışmazsa Whatsapp yüklü olan bir arkadaşına sana lazım olan numaraları Whatsappdan atmasını söyle, köşede görmüşsündür zaten foto ve ses paylaşılabildiği gibi kişi de paylaşılıyor. Paylaşılan kişi profillerini de kaydet tablete.

• Telefondan TitaniumBackup ile whatsapp'in yedeğini al,TB klasörünü tablete at TB'yi yükle tablete ,oradan whatsapp'i data+apk ile kurabilirsin HERHALDE.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.