Şimdi Ara

Sim Free mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımdan oyun vs yüklemek için JB'li iPhone 3g (sanırım) emanet aldım. iOS 3.1 yüklü, birazda yavaşlık var. 4.2.1 yükleyip, jb yapmayı düşünüyorum fakat sim free olup olmadığını anlayamadım. Turkcell hat içindeydi, Cydia'yı açtım bişeyler dedi, he dedim bişeyler yükledi falan ondan sonra sol yukarıda kilitli sim yazıyodu Pin kod istiyo sanırım 2 kere denedim olmadı sonra bıraktım. Bende tırstım bayağı. Vodafone hat denedim sorunsuz açıldı. Modeli MB489FB. Bu tel sim free mi?

• Sim kilitli
  • Peki unlock yapmak için hangi yazılımı kullanmam lazım?
  • 2 Sene geçmiş sanırım ama Fransa Bouyges operatörünü arayıp öğrenebilirsin. Direk unlock olmuş olabilir sen cydiadan ultrasn0w u kaldır hattı tak çalışırsa kalkmıştır.
  • Cydia'ya baktım ultrasn0w diye bi şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carna[q]e

Cydia'ya baktım ultrasn0w diye bi şey yok

Cydia'ya gir search sekmesine bas en sağ alttaki. Oraya ultrasn0w yaz yazın yanında yeşil tik varsa yüklüdür. Basın üzerine sağ üstten remove'a basın.
  • Yüklü değil
  • O zaman update et sorun olmaz.
  • Tamam, yardımın için sağol
  • Önemli değil
  • Bouygues simkilitliyse simkilidini actirabilirim simfree olur cihaz. eger istersen pm atabilirsin.
  • eğer ipgone 3g ise 4.2.1 yüklemeni tavsiye etmem başına bela alırsın. unlock olmuyor. yapabiliyorsun fakat modem firmwareı ipad inki ile eşleştime gibi biraz karışık ve geri dönüşü olmayan yollara itiyor seni. bence ilk önce iphone 3g ios 4.2.1 unlock diye araştır ve ondan sonra güncellemeni tavsiye ederim çünkü unlock işlemini uyguladıktan sonra sarj kullanım süresinde azalma ve gps kullanamama gibi sorunlarla karşı karrşıya kalman muhtemel.
  • 3 g ye 4.2.1 yüklemeni tavsiye etmem, en stabili ve hızlısı 3.1.3 yada 4.1 dir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.