Şimdi Ara

Silvermax 12800HD PLUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silvermax 12800HD PLUS cihaza RS232 ile yazılım atabilen varsa atılıyorsa nasıl atılıyor , ayrıca flash koruması olması gereken cihazın ön panelindeki kayan yazı artık yok sadece yeşil ön panel ışığı yanabiliyor. Yardım edecek varsa çok memnun olacağım , şimdiden teşekkürler..(Not: Cihazı almaya niyet edenler kesinlikle cihazı almayın aldıktan 15 gün sonra kendi kendine kapanmaya başladı, son bir ay içinde de LNB short hatası verip durdu, lnb de kısa devre olmamasına rağmen sürekli bu hatayı verdi kendi yazılımını USB üzerinden attıktan sonra bir daha çalılmadı)

• Demekki Formda bu cihazı kullanan tek enayi benmişim :)
  • Beyler yardımcı olacak yokmu??
  • bende bu cihazdan muzdaribim..allah belasını versin nerden aldık bilmem ki..menü şüfresini kaybettik şimdi menüye giremiyoruz..servisi aradım onlar bile master şifresini bilmiyorlar..
  • o cihazın ön paneli florasan galiba gazı bitmiş olabilir
  • cihazı uygun bir yerde çekiçle parçaladım , inanın aldığımdan beri en mutlu dakikalarımdı buna inanın , parçaları topladım çöpe attım . böylesi daha iyi..
  • :))) Ben de 5-6 gündür firmaya ulaşmaya çalışıyorum. Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda böyle bir numara kullanılmamaktadır diyor. Hepsidijital üzerinden almıştım bakalım onlar başarabilecek mi ulaşmayı. Sanırım ben de çekiçle parçalayacam sürecin sonunda. :)) Bu model hala satışta olduğundan uyarı mahiyetinde yazdım. Uzak durun. Şimdi gidip adam gibi servis desteği olan bir firmadan cihaz alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.