Şimdi Ara

SilverI ranked günlüğüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Moda oldu eksik kalmiyim dedim. :D S3tede silverdım bi türlü yeteri kadar kasıcak zaman bulamadım kısmetse bu sezon.10 maçı attım yerleştim.Bir kaç feeder'ı atlattıktan sonra Vladimir ile başladık lp kazanmaya hadi hayırlısı

SilverI ranked günlüğüm SilverI ranked günlüğüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CusseD- -- 3 Şubat 2014; 8:20:44 >

• Önlerden yer alayım :) Takip.

Vlad'a ayrı bir bakış açım var :) bir ara main'e alabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: StamP0fRadiation

Önlerden yer alayım :) Takip.

Vlad'a ayrı bir bakış açım var :) bir ara main'e alabilirim :)
    Resimler gözükmüyor bende kaç ta kaç yapıp silver 3 e girdin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seqilsin Hanny ;)

Resimler gözükmüyor bende kaç ta kaç yapıp silver 3 e girdin ?

Alıntıları Göster
    Düzelttim.6 win 4 lose ile girdim.
    Vladimir solo kalırsa oynuyorum ama burası tr pek kalmıyor :D
    Midde Riven'ı çok güzel ezdim.Ama Xin ve Nasus devamlı bir blue çalma çabası devamlı tek yakalana yakalana adamı kastırdılar.Graves gold olucak sözde deli gibi feedledi Cait'i.Sağlık olsun yola devam
     SilverI ranked günlüğüm

• quote:

Orijinalden alıntı: CusseD-

Midde Riven'ı çok güzel ezdim.Ama Xin ve Nasus devamlı bir blue çalma çabası devamlı tek yakalana yakalana adamı kastırdılar.Graves gold olucak sözde deli gibi feedledi Cait'i.Sağlık olsun yola devam
     SilverI ranked günlüğüm

oyun kaybedince nasıl sağlık olsun diyorsunuz bende sağlık felan kalmıyor xs

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

SilverI ranked günlüğüm

Çocuklaşmaya gerek yok hafız :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

SilverI ranked günlüğüm

Çocuklaşmaya gerek yok hafız :D

içimdeki çocuğu benden alamazsınız

• quote:

SilverI ranked günlüğüm

Şu maçı nasıl kazanabildin anlatsana

• quote:

Orijinalden alıntı: Valar Morghulis.

quote:

SilverI ranked günlüğüm

kazanmış gibi mi gözüküyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: shallwar

quote:

quote:

SilverI ranked günlüğüm

Fail oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Pete Dunham

quote:

Orijinalden alıntı: shallwar

quote:

quote:

SilverI ranked günlüğüm

Fail oldum

Alıntıları Göster
    Karşıma cho geldi ve ne o benden ne ben ondan kill alabildim Vladimir aldıysa biri karşınıza,Cho alın.Eğer q tutturabiliyorsanız lane'i domine eder Vladimiri düşürürsünüz.Jinx iyiydide Ezrael coştu bildiğiniz. :D Son tflerdede benden R q e yiyince zaten düştü iyice.Güzel oyundu Jarvan mid'i campladı resmen.
     SilverI ranked günlüğüm

• quote:

Karşıma cho geldi ve ne o benden ne ben ondan kill alabildim Vladimir aldıysa biri karşınıza,Cho alın.Eğer q tutturabiliyorsanız lane'i domine eder Vladimiri düşürürsünüz.Jinx iyiydide Ezrael coştu bildiğiniz. :D Son tflerdede benden R q e yiyince zaten düştü iyice.Güzel oyundu Jarvan mid'i campladı resmen.
     SilverI ranked günlüğüm

Alıntıları Göster
    Karşıma renekton geldi.Kule altı harraslıycam derken e+w+a+q ignite diyerek soloda üstünlüğü aldım.Soloda hep korktuğum renektonu ezebileceğim yegane hero Irelia olsa gerek hala op
     SilverI ranked günlüğüm

• quote:

Karşıma renekton geldi.Kule altı harraslıycam derken e+w+a+q ignite diyerek soloda üstünlüğü aldım.Soloda hep korktuğum renektonu ezebileceğim yegane hero Irelia olsa gerek hala op
     SilverI ranked günlüğüm

Alıntıları Göster
    Ssleri alamadım.Yakın bir arkadaşımla duo girdik.Ben vladimir aldım sonuç olarak Vladimir = Gg easy dediğim gibi. :D Nocturne ile Loss verdiğim maç Aram'dı ve kafede elim alışsın diye girmiştim niye açıklıyorum bilmiyorum :D İlk oyunda karşımda Mundo vardı.Jungle Lee gank gelmeden trade girmedim Lee gelip kill aldı bana asist kaldı ama asistte yeterli asist sayesinde 2-3 pot fazla almam biraz daha cesurca oynamamı sağladı lane'de ve tflerde içlerine atlayabildim adamların Vladimir atladıktan sonra gg zaten.

3 kills 4 death olan maçta Darius geldi karşıma her ne kadar counter densede arkadaşlar ulti koymadan bile Darinin verdiği hasar yeterli.Ama adam beceriksizdi Darinin Enin range ile Vladın Q range aynı sayılır adam hiç çekemedi kule altı trade girip aldım ama her killde pislik Vi geldi :( Bi seferindede ben alamadım adamı :D Tflerde yine beni küçümsediler yine içlerine girdim adamların ve yine gg :D

Ireliayıda fena oynamam ama 2 levelde internet gitti ve karşımda pante vardı yeni bir internet kafede oynuyordum.Ve gelip girene kadar karşımda ki pante 4 yada 5 level olmuştu.O sırada bot lane'e ww camp kurduğundan ve bot lane devamlı kill verdiğinden kasılmış bi ww kulelerin içine girip girip alıyordu bizi :D

Bu maç kadar zevkli bir maç olamaz :D 20 kill almam normalde.Kill almam aslında,önemli olan takım olarak kazanmamız benim kill alıp build fullemem değil lakin duo girdiğim arkadaşım leona aldı ve takımda sup leona ile vladimir varsa hakkaten gg :D karşıda leblanc jarvan ve khazix biraz kasılmışlardı ama bende soloda Yasuo denk geldi karşıma ama son dakikada bizim Gragas mid oynamaya karar verdi Gold'du.Khayı ezer dedim nitekim lane'de ezdi ama Kha akıllı biriydi roam atarak bot laneden 7 kill aldı.Jungle olmayınca mid Annie sana sup oynıycam dedi ve soloda ezdik Yasuoyu 2 kill ben 1 kill o aldı.Kha 7 kill alınca afk oldu Gragas.Dedim abi gel bak takımda kasılmış Vladimir var :D Bizimkiler farmda toparlasın diye toptan tek başıma gittim bd yapılmaz vladla ama olduğu kadar zorladım :D Leb Yasuo karşı sup Janna ve Kha beni tutmaya geldi skilleri ıskalamalarını sağlayacak şekilde oynayıp 4-5 dakika oyaladım hepsini.Benle 1v1ci Vlad artist Vlad diye dalga geçtiler ama o sırada Dragon almış lane pushlamıştık tek yapmamız gereken tf idi.Tfde ortaya atladım ve gg oldu.Diğer oyunu anlatmıycam çok uzun bi yazı oldu çoğu kişi okumaz zaten :D

Bu arada son aldığım seriden sonra SilverI'e yükseltilip 2 lig atladım.Plata yolculuk devam
     SilverI ranked günlüğüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CusseD- -- 3 Şubat 2014; 8:17:54 >

• Kiprağģğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryze Amca

Kiprağģğ

:D Trye bayılıyorum Renekton ve Mundo dışında solo topta baskın oynayıp lane alabiliyorsunuz jungle sizi düşürmezse tabii.Ve Trde jungle solo top'a çok az uğruyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ryze Amca

Kiprağģğ

:D Trye bayılıyorum Renekton ve Mundo dışında solo topta baskın oynayıp lane alabiliyorsunuz jungle sizi düşürmezse tabii.Ve Trde jungle solo top'a çok az uğruyor

Alıntıları Göster
    Aslında mid gitmek istedim ama Lee trolleyince dedim al sen mid git ver bana Lee.Karşıma kennen geldi.Zor bi lane oldu ama tflerde zhonyayı hep geç basması vole yemesine sebep oldu ve gg.

Diğer oyunlarıda anlatmaya üşeniyorum biraz :D Vlad aldım karşıma Zed geldi.İyi oynayan Zedden nefret ediyorum.Kule altı dive atması fazla zor oluyor.Adc oynadığım maçtada solo salmadılar.300 ping ile oynadım.Yanımda Thresh vardı ve adam çok sakindi,hiç q tutturamasada neredeyse.Tflerde aldık,adc aldığımda neden hep Nasus geliyor bilmiyorum :( 99 Lpdeyim.Böyle bir şanssızlık yok şimdi bi ranked daha atıcam şans dileyin serilere geçiyim :)
     SilverI ranked günlüğüm SilverI ranked günlüğüm

• takip
  • Haydi devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granes

Haydi devam
    Veee seriler hadi hayırlısı :D Karşıma renekton geldi.Vlad aldığımda karşıma Fiddle ve Renekton gelmesinden nefret ediyorum.Adamın neti gitti 1 kill aldım.Safe farm yaptığım için pushlamak zorunda kaldı 10 farm gerideydim yaklaşık olarak ama exp kaçırmadım.Arada harrasladım Jax geldi 2. kill'i aldım kafam rahatladı mf leona zaten akıp gitmişti bot lane'de.Lee oynayan arkadaş platin bu arada :D Rakibin liginden korkmayın.
     SilverI ranked günlüğüm

• Serilerin 2 oyunuda gitti.Birinde Yasuo çok güzel oluyor qnq Wukong al al al al dedi aldım.Uyardım defalarca adamlarda Tristana var diye,dinlemedi.Çok güzel ezildik.Topta 2. turret'i alıyorken adamlar 5 kişi inhiyi aldı,tüm takımdan küfür yedim 5 kişiyi tutmuyormuşum.
    Diğer maçtada Sivir aldım yanıma plat 1 blitz geldi.13 dakikada 1 kez adam çekebildi daha sonra maçı tflere taşımaya çalıştım,tfde gitti Renektonu ağzıma ağzıma çekti.Neymiş Ezrael'e atmışmış.Renekton girdi verdik tfyi o da gitti zaten.Serilerde 2 oyun bu reziller yüzünden gitti,çok iyi oynadım demiyorum bende ama böylesi gelince gülüyorum :D Bundan sonra Vladimir alamadığım her maç quit atıcam,net yani.

Ssleri akşam eklerim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.