Şimdi Ara

Silkroad Bot un calısma sekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben c# uzerinde sro icin bot yazacam fakat bu bot nasıl oluyorda o oyunu her yönüyle kontrol edebiliyor. bunu bilen varsa anlatabilirmi?
    (c# ogrenme asamasındayım)

• quote:

Orjinalden alıntı: emrekaratas

ben c# uzerinde sro icin bot yazacam fakat bu bot nasıl oluyorda o oyunu her yönüyle kontrol edebiliyor. bunu bilen varsa anlatabilirmi?
    (c# ogrenme asamasındayım)

Öğrenme aşamasında o tarz bir bot yazabileceğini sanmıyorum.. Çünkü karakter, item, pot oyunda ne varsa hakim oluyor.. Üstüne admin (Buna oyunda farklı bişey diyorlardı Sro gibi oyunlar oynamadığımdan tam bilemiyeceğim) gördüğü zaman otomatik olarak meydan'a(bununda bir adı vardı) dönüyor falan. yani zor iş anlayacağın.. İleri derece programlama mantığı ve bilgisi gerektirir diye düşünüyorum
  • program kendini oyuna attach ediyor ve oyunun hafızada yaptığı değişiklikleri emule ediyo

mesela sen bi canavara attack verdiğinde
    Client Server a sırayla

0x56EF
    0x42
    0x34

Paketlerini gönderiyosa

bu Paketleri o program Oyun üzerinden servera otomatik yolluyor.

mantık bu
  • her hafta botları kontrol ediyorlar para ile satın alınmamış botların bulunduğu accountları banlıyorlar
  • @sehlor'a katılıyorum

@sehlor öyle bir mantık var bende knight online ile Yapıyorum bot isterseniz birlikte çalışma yapalım deneyelim. ?
  • @T-icat
    şu anda bi oyun üzerinde çalıştığımdan bu tür projelere ayıracak vaktim yok üzgünüm
  • Canın saolsun :) ben knight de yaptım bu tür işi :)
  • arkadaslar ben yenı uye oldm sro oynuorum evet bu bot yapımında mukemmel para var eger bırlıkte 1 grup halınde bırseyler yapabılırsek herkes yararlı cıkar ılgılenenler msj atsın lutfen beklıorum orhan_polat_273_@hotmail.com---yeninn_01@hotmail.com(lutfen ılgılenenler 2 msnyıde eklesın ıletısıme gecelım...(t-icad)seni beklioruz...fikir olarak aynıyız;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.