Şimdi Ara

Silkroad'a tekrar başlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silkroad'a 3-4 arkadaş başlamayı düşünüyoruz oyuna para yatırmayız ; 2-3 ay alışıp sevene kadar. isro ve silkroad-r den hangisini tavsiye edersiniz ve karakterleri nasıl açmalıyız cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

• para yatırmıyacaksan PVP serverde oynayın
  • hocam gelin pvp oynayın. İsro ya hiç bulaşmayın
  • Normal SİLKROAD oynanmaz en iyisi pvp server
  • pvp serverda zevk vermiyor herkes 120 başlıyor ne anlamı kaldı hesapta satılmıyor
  • Silkroad hesap kasmak ızdırap ilk leveller kolayda.
  • Merhaba arkadaşlar Silkroad Pvp Server 'a başlamak istiyorum biraz araştırdım ama herkes pvp server açıyor hangisine başlasam bilemedim.Zevk alabileceğim pvp servera para yatırmak istemiyorum o yüzden bana önerebileceğiniz kalabalık bi silkroad pvp serveri varmı? Teşekkür ederim.
  • Normal Silkroad'u öneririm.

8'li parti yapabileceğiniz şekilde açmalısınız.
  • Hocam normal silkroad sanırsam bu (http://www.joymax.com/silkroad/) hangi serverda ve partiyi nasıl ayarlamak gerekiyor( rogue , mage , healer ) şimdiden teşekkür ederim.
  • Evet, o.

Aquarius, Aries, Centaurus, Cetus, Delphinus, Eridanus, Gemini, Lepus, Orion, Serpens server'larından herhangi birisinde başlayabilirsiniz. Aquarius ve Centaurus'a tek tıkla girilmiyor zaman zaman.

1 bard, 1 cleric, 1 warrior standart olması gereken şeyler. Geri kalanları wizard yapın, spear nuker yapın. Parti içindeki str attacker sayısı 1'i geçmezse iyi olur.

Eğer Eridanus'ta başlamayı düşünürseniz, elimde satılık 118'lik archer char var. Yeni açtığınız char'ları falan kasarsınız onunla. Char ile ilgili ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.