Şimdi Ara

silinsin (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
4.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MaryodakiYeşilAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

quote:

Orijinalden alıntı: MaryodakiYeşilAdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KLOREX

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar hakkatten tanışalım :D

facete grupta seni bekliyoduk:)

ömer çelik dostalar facede gurupta varım.

aha adaş çıktık

:D bide ömer karadağ var onla konuşuyorduk geçen bi ömer daha varmış deyi :D DH dan çıktı he :D

ömerlerin bolluğu iyidir

ben de buğra beyler memnun oldum fakültede de tanışalım

tanışalım tabi:)

kurul nasıl geçti?

sosyal tıptan ve psikolojiden baraj yerim heralde galiba sınırdayım ya da çok düşük alacam

senin nasıl geçti

benim fena değil.beni de en çok tıp tarihi, psikoloji zorladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 senede bitirmek isteyenler gelmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: susam95

6 senede bitirmek isteyenler gelmesin

dönem 1 misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaeli Tıp Fakültesinde komite sistemi yok diye okudum , öğrenci olarak eğitim sistemi hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Ders yükü açısından bu sistemlerin ne gibi farkları vardır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaya -- 4 Haziran 2014; 8:50:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • komite sistemi var. 1. sınıfta 6 komite 1 finalimiz var. komitelerin ortalaması 80 ve üstü olursa finale girmeden geçiyosun.

vize sisteminden farkı bir yıl boyunca onlarca sınava girmek zorunda kalmıyosun. ama 1 komite başına da çok konu birikmiş de oluyor. ortalama bi komiteye 3 hafta yoğun bi şekilde çalışmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 4 Haziran 2014; 8:49:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: susam95

6 senede bitirmek isteyenler gelmesin

dönem 1 misin?

öyle kardeş
  • arkadaşlar kocaeli ile istanbul bahçelievler arası kaç saat arabayla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrederikChopin -- 19 Haziran 2014; 12:30:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yolda bi tıkanıklık yaşamazsan 2 saate varırsın.

• Öncelikle merhaba ben yalova fen lisesinden mezun oldm ve son yerlestirme sıram 4bin izmitte yasadıgım için aile zoruyla burda oku rahat okurusn gibisnden baskılar alıyorm ama hayalim ege tıptı burada okumam için büyük dönemlerden bikaç kişiden bilgilendirme burayı sevdirecek yönlerini gösterebilecek birisi varmı acaba.

teşekkürler.
  • şöyle söyleyim tıpta aile yanında okumak büyük avantajdır. tus başarısını direkt etkileyen bir faktör. mesela geçen sene benim sıralamam 3,7k idi ama ben yine de kocaeli yazdım aileme yakın olduğu için. ilk 3 sene çok belli etmese de son 3 sene faydası çok olur. ama ege tıp benim en büyük hayalimdi dersen bi şey diyemem. ailenle konuş o zaman. ben okuldan çok memnunum.

burda da okulun tanıtım konusu var.

http://forum.donanimhaber.com/m_86633183/f_//tm.htm#86633183

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 28 Haziran 2014; 11:54:15 >
  • teşşekkürler
  • böyle daha detaylı filan acıklama varmı hangi cerrahi bölümler var direk umuttepe ye geçiş yapıp meslek hayatını orda devam ettirme gereksinimleri masrafları gibi yönlerini belirtebiliecek peki biri var cok ihtiyacım var ikna olmam lazım yoksa zorluk cekcez
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrim4177

böyle daha detaylı filan acıklama varmı hangi cerrahi bölümler var direk umuttepe ye geçiş yapıp meslek hayatını orda devam ettirme gereksinimleri masrafları gibi yönlerini belirtebiliecek peki biri var cok ihtiyacım var ikna olmam lazım yoksa zorluk cekcez

Tam olarak ne merak ettiğini söylersen daha rahat yardımcı olabiliriz

• ChadSmith kullanıcısına yanıt
    1- HER ALANDAKİ UZMANLIK EGİTİMİ VARMI MESELA KALP CERRAHİ ÜROLOJİ FİLAN YANİ UZMANLIK DALLARI NELER ORADA OKUYABİLECEGİM
    2- UMUTTEPE HASTANESİNDE DEVAM ETME İMKANI VARMI DİREK ORADA BAŞLAMA VE MAAŞLAR (AMELİYATA GİRİP ALACAGIM EK ÜCRETLER MUAYENE FİLAN)
    3- İLK SINIFTA Kİ MASRAFLARIM NELER OLACAK SANIRIM Bİ ZORUN ANATOMİ VARMIS 150 TL BAŞKA ALMALIMIYIM
    4- İZMTLİYİM VE EGEYE GİDSEM ZORLUK CEKERMYİİM GİDMESEM BURDA RAHAT RAHAT ARABAMLA GELSEM BURSUMU YEMEGE VERCEGİME KIYAFETE BENZİNE VERSEM DAHA MI İYİ OLUR.

şimdilik bukadar devam edebilirim daha sonra
  • 1- her alanda uzmanlık var galiba ama kesin konuşamıyorum büyük ihtimalle vardır.
    2- direk umuttepede başlama şansın yok. Tus ta puan olarak umuttepeyi yi tutturursan orada başlayabilirsin. Zaten senin dediğin şey türkiyenin hiçbir devlet tıp fakültesinde yok.
    3- anatomi atlasın(netter:150 veya sobotta:320) var bi de fakültedeki ders notları
    4- bu konu tamamen sana bağlı bunu oturup ailenle konuşarak karar vermen en doğrusu

• ChadSmith kullanıcısına yanıt
    cok teşekkür ettim ilgilendigin için cok sagol bide orda böyle 1. sınıfm ya çömez mömez lisedeki gibi yok demi öyle şeyler ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrim4177

cok teşekkür ettim ilgilendigin için cok sagol bide orda böyle 1. sınıfm ya çömez mömez lisedeki gibi yok demi öyle şeyler ? :D

Yok tabi ya olur mu öyle şey. Ben de bütünlemeye kaldım zaten gel belki birlikte birinci sınıf oluruz

• iyimiş :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.