Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
5.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partis Temporus

silinsin

bunu nasıl yaptın hocam anlatırmısın ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ArmadA.666

quote:

bunu nasıl yaptın hocam anlatırmısın ?

CS6 Yağlı boya ile

teşekkürler. her şeye gitmez belki ama buna cuk diye oturmuş.
  • HDR fena olmuyormuş bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

silinsin

silinsin

özellikle bu fotoğrafların çok hoşuma gitti. Fotoğraf makinası almayı düşünüyorum. Yardımcı olma şansın var mı ? Nereden ulaşabilirim sana ?

• Aynı makineye sahibiz ama ben senden daha acemiyim. Bir haftaya yaklaştı makineyi alalı ama makinenin ekranında sorun çıktı. HDR olayını bizim bu makinede nasıl yapıyoruz ? Raw çekip lightroom ile ya da photoshop ile renk ayarlarını mı değiştiriyoruz ?

Tabi ben önce enstantane, diyafram ve iso kısımlarını detaylandırmam lazım. Çekim yapacağım zaman hangi ayarını kullanmam gerektiğini az çok biliyorum ama daha da öğrenmem gerek. Cuma günü gün batışını çekmek için ters ışığı deneyeceğim.

Fotoğrafları bende beğendim. Kolay gelsin.
  • Tebrikler.Çalışmalarınızda başarılar.
  • Ben D3100 hakkında bilgi alacaktım. Fotoğraf makinası alacağım dediğim oydu. Yani bu dediğim foto çok çok hoşuma gitti. Nasıl çektin, ne uyguladın vs. gibi sorulardı ama arayıp bulayım. Teşekkür ederim yine de.
  • Hocam resimler süper ama kız kulesinide çekseydin mükemmel olacaktı
  • süpersin
  • bazı fotolar gayet başarılı ama bazı fotolara fazla müdahaleden dolayı yıpratmışsın. Başarıların devamını diliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebel Dragonite

Bu mesaj silindi.
    Güzel Kareler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerousx -- 7 Mayıs 2013; 20:02:44 >
  • Dostum süper iş çıkarmışssın eline sağlık.. bende makine alma arefesindeyim iki samimi arkdaşım da makineleri satıyor yükseltmek için..

biri nikon d3100 diğeri canon 600d hangisini önerirsin başlangıç için
  • Genel olarak cok iyi ama bazı fotoğraflar mukemmel. Emeğine sağlık.

• Çok begendim elinize sağlık bu konuyuda takibe alayım

• Hepsi birbirinden güzel
  • Hocam çok başarılı. Bende Nikon D3100 almayı düşünüyorum başlangıç seviyesi için. Ama Canon 1100Dmi alsam karar veremedim :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SütMısırı

Hocam çok başarılı. Bende Nikon D3100 almayı düşünüyorum başlangıç seviyesi için. Ama Canon 1100Dmi alsam karar veremedim :(

Bütçeniz yetersen içinde otofokus motoru bulunan,harici mikrofon takılabilen ve kumanda ile çekim yapabilen modeller seçin gerçekten işinize yarar ama sadece fotoğraf çekmek istiyorum diyorsanız 1100D ile D3100 arasında kaldıysanız ben D3100 derim başlangıç için

Harici mic, kumanda filan gerekmiyor hocam. Teşekkürler.
  • 3. Ve 4. Kareyi özellikle çok beğendim. Elinize sağlık, güzel çalışmalar gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.