Şimdi Ara

Silinsin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWeakOne -- 22 Ekim 2019; 23:11:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumayanlar beğen
  • ZULÜM

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • senin parayı ne eziyorlardır şimsi .şaka bi yana geçmiş olsun hocam sende safmıssın kusura bakma

• Adamın kimliği ibani herşeyi var tabi kimlik sahte değilse WhatsApp profiline türk bayrağı eklemiş şerefsiz

• Adamın kimliği ibani herşeyi var tabi kimlik sahte değilse WhatsApp profiline türk bayrağı eklemiş şerefsiz

• Adamlar oraya get diye bir şey koymuş , siz dolandırılmak için yer arıyorsunuz . GET ile çalışmıyoruz diyor adam ne diyim tanımadığınız kişiye bu kadar güven nerden geliyor . Polisimiz bulur bu arada halleder 😀

• Gecmis olsun hocam, tanimadiginiz kisilerle guvenli alisveris yolu olmadan mumkunse alisveris yapmayin cok zor bisi degil tutun kendinizi inanmamaya calisin boylelerine, paraniz cebinizde kalmis olsun

• Ah be hocam... Nasıl düştünüz bu tongaya. Adam size resmen ben dolandırıcıyım diye haykırmış. Get ile çalışmıyorum demiş. Sen onu sıkıstırınca paranı gonderiyim demiş. Ama sende de hata var bir ürün normal piyasasının cok altında ise mutlaka o üründe bir sorun vardır. Bunu bılmeniz gerekirdi.
  • Kardeşim sen kendin beni dolandirin demişsin kusura bakma da.

• Geçmiş olsun. Sahibinden in şu onaylı mağaza olayını çözmesi lazım.

• Bana gore GET bile guvensizken nasil guveniyorsunuz boyle adamlara? Kimligi şak diye gondermesi bile bir seyleri uyandirmasi lazimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç kere böyle durumla karşılaştım şu son 2 haftada.. her defasında böyle tiplerle karşılaşıp get açmadığından alım yapmadım.. ama bu sefer aptallığım tuttu gönderdim parayı.. kabak gibi ortadayken hemde herşey -.- benim anlamadığım adamların korkusuzluğu. Yakalanırız diye korkmayıp hala telefonlarını açık tutabilmeleri.. akıl alır gibi değil bu cesaret...

• işin kötü yanı dolandırıcıya bide açık ev adresini yazıyorsun.

allah akıl fikir versin

• Muhtemelen kimlik sahte, sazan avi diye tabir edilen dolandiricilik kurbanı olmuşsunuz, kurumsal üye olupta kişi hesabına para yatirmamaniz gerektiğini ogrenmissinizdir artik.

• sahibinden kurumsal üyeliklerde bir açık var.
    bu açık ile adamlar kurumsal üyeliklere alt bayi üyeliği açıyor.

ben de bir ürün alacaktım. ürün açıklaması aynen şöyleydi.

jelatinli sıfır amerika cihazı 24 ay tr garantili swap değişimi kutusunda kontrol amaçlı açıldı adınıza faturalı
    fiyatı amerikadan ucuz tabi ki. apple watch. :)

dedim tmm magaza adresi ver benim devrem var göndereyim alsın senden hemen engelledi üç kağatçı. biraz da siz yem atın şunlara. şak diye o kadar parayı nasıl gönderiyorsunuz.

• ve 5-6 bin liralık cihazı 2700 e alacagınıza nasıl inandınız _?

• Geçmiş olsun hocam. İnşallah bir çaresi bulunur. Allah başka keder göstermesin diyelim.

• Kardeşim geçmiş olsun kimliğin sahte olup olmadığını yarın dener cevap verebilirim.Savcılığa git suç duyurusunda bulun güvene dayalı alışveriş diye ama muhtemelen kovuşturmaya yer olmadığına dair sonuç çıkar takip etmen gerek

• adresin açık kalmış Selçuk hocam onu düzelt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.