Şimdi Ara

Silinebilir !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas Greenleaf -- 22 Nisan 2013; 18:53:13 >

• AMD ye yonelebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt33

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle asıl almak istediğim Gigabyte 670 modeliydi fakat bu kart ile arasında ki %10-13 lük bir fark için 200 ₺ vermek istemiyorum. Amd kartlardan 7950 ile kapışan bu kartlardan sizce hangisi olmalı ? Her ikisine ait incelemeleri gördüm yurt dışı sitelerden birde sizlere danışmak istedim. işlemci olarak İntel İ5 3570 K ile kullanılacak büyük olasılık. Ama sizlerden bir istirhamım daha olacak. İntel İ5 3470 ile 3570K arasında ''oyun performansı''açısından uçurum yok ise onda da tercihim 3470 olabilir aralarında 110 ₺ gibi bir fark olmakta sistemi daha da uygun hale getirmek amacındayım. Ha işlemciler arasında ki fark genel anlam da düşünürsek normal tabi Oc potansiyeli grafik yönleri vs . Ürünler :

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-gtx660-ti-dc2og-2gd5-gtx660-ti-dcuii-borderlands-2-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=61899#allImages

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8545

7950 alman bence daha mantıklı bir hareket olur ama illa 660ti alıcam diyorsan gigabyte'ı seç bence okadar farka deymez.

• 2 side kaliteli markalar ucuz olanı alabilirsin...
  • k lı olan çarpan kilidi açıktır.Yani uygun soğutucu uygun anakart ile işlemcinin performansını biraz daha arttırabilirsin
  • By_KeReMM

Amd tercihim olmayacaktır büyük ihtimal. Teşekkürler yinede.

nightwish34

7950 indirim de iken 900-950 arası olmakta o kadar vermişken 670 almak daha mantıklı olurdu. Giga ile Asus arasında Vatan %25 indirimde iken fark sadece 10 ₺.

ZFT

Teşekkürler.

22mert

Evet K çarpanından dolayı oc falan diye bahsetmiştim zaten farkları için. Sizde sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas Greenleaf -- 27 Kasım 2012; 0:02:12 >
  • fiyat aynıysa asus değilse 2side cok iyi marka zaten fark etmez fazla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.