Şimdi Ara

...... silinebilir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athloncu -- 14 Aralık 2011; 11:25:21 >

• kötü olmuş g.o . bence içini açtıgndan olmuş olabilir
  • ekran içten kırılmış
  • İşin garip kısmı bu mürekkep akması gibi olan sorun, bazen azalıyor, sonra içini tekrar açıyoruz biraz daha artıyor, kafası atınca yine azalıyor böyle garip bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

İşin garip kısmı bu mürekkep akması gibi olan sorun, bazen azalıyor, sonra içini tekrar açıyoruz biraz daha artıyor, kafası atınca yine azalıyor böyle garip bir durum.

pixeller ölmüş.bu pixellerin yazılımla çözülebilin kısımları vardı.Buna benzer bir durum benim bilgisayarda olmuştu yazılımsal pixel onarma programı ile denedim her tarafı çözülmesede çoğu düzeldi.

Ancak bu ekran bir garip ya içden baskı görmüş nasıl olduki aşırı ısınmadan dolayımı olmuş acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

İşin garip kısmı bu mürekkep akması gibi olan sorun, bazen azalıyor, sonra içini tekrar açıyoruz biraz daha artıyor, kafası atınca yine azalıyor böyle garip bir durum.

pixeller ölmüş.bu pixellerin yazılımla çözülebilin kısımları vardı.Buna benzer bir durum benim bilgisayarda olmuştu yazılımsal pixel onarma programı ile denedim her tarafı çözülmesede çoğu düzeldi.

Ancak bu ekran bir garip ya içden baskı görmüş nasıl olduki aşırı ısınmadan dolayımı olmuş acaba.

Vallahi açıkçası ne darbe gördü ne de aşırı ısındı. Sadece çıkarılıp tekrar takıldı. Normalde ekrandaki izler biraz daha azdı, ben titizce açıp bakmama rağmen biraz daha arttı. İlk kez de açmadım bir çok kez cam değiştirdim ama bu ekrandaki sorun nedir çözemedim.

• cihazın sahibi içini açıp kapattıktan sonra merakı geçmiş mi bari?
  • meraktanda olsa açmasaydınız keşke yapıcak bişey yok geçmiş olsun ekran değiştirilince sorun hallolur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

cihazın sahibi içini açıp kapattıktan sonra merakı geçmiş mi bari?

Bu merakı ona 100 TL'ye mal oldu, neyseki değiştirdik şuan orjinale yakın kalitede bir ekranla sorunsuz kullanıyor. Parası mühim değil, biz nasıl olduğunu merak ediyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

cihazın sahibi içini açıp kapattıktan sonra merakı geçmiş mi bari?

Bu merakı ona 100 TL'ye mal oldu, neyseki değiştirdik şuan orjinale yakın kalitede bir ekranla sorunsuz kullanıyor. Parası mühim değil, biz nasıl olduğunu merak ediyoruz.

boşuna dememişler "bu devirde merak parayla" diye :) neyse düzelmesine sevindim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

ekran içten kırılmış

katılıyorum
  • Arkadaşlar, şimdi tekrar eski ekranı takıyorum birazdan işlem bitince buraya foto paylaşacağım, eminim biraz daha iyileşmiştir.
  • Son resimleri görmeden önce ekrana sert dokunduğu için bile olabilir diyecektim ama son resimleri görünce kafam karıştı.
  • ekrana giden film gibi geldi sorun bana
  • film pixel falan değil BENCE arkadaş ya o ekranın üzerine açtıktan sonra kolonya yada benzeri dökmüş(ipodtouchdan biliyorum) yada ekranı kaldırma çalışırken kullandığı siviri şeyi(maket bıçağı,törpü vs) ekrana bastırmış
  • Ekran filmi ile alakalı gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Ekran filmi ile alakalı gibi duruyor.

daha önce iphone/ipod ekranı açtınızmı filmdeki zedelenme ekranın bir kısımını değil tamamını etkiler
  • sorun açıkca ortada.
    deneyimle sabittir öncelikle söylediklerim.
    ekranı açarken içinde ki lcd e zarar vermişin lcd de su var o su yerinden oynayınca böyle oluyor o suyu değiştirme imkanın yok sanırsam varsada boş iş.
    çözüm olarakta lcd+dokunmatik almanı öneririm sadece lcd alsanda olur ama takımı çok zor hemde çok çok.

aynısı başıma geldi aldım ve düzelttim benim mesele baya uzun ama aldım düzelttim yani sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturelfake

sorun açıkca ortada.
    ekranı açarken içinde ki lcd e zarar vermişin lcd de su var o su yerinden oynayınca böyle oluyor o suyu değiştirme imkanın yok sanırsam varsada boş iş.
    çözüm olarakta lcd+dokunmatik almanı öneririm sadece lcd alsanda olur ama takımı çok zor hemde çok çok.

aynısı başıma geldi aldım ve düzelttim benim mesele baya uzun ama aldım düzelttim yani sorun yok

cihazı ilk ben açmadım, ben açtığımda zaten bazı kısımları sorunlu idi. ama ben kaç kez değiştirdim ekranı, açarken çok hassas davranmama rağmen arttı. arkadaşta ekranı çıkarırken zorlanma vs. olmadığını söyledi zaten. inanın ekranı kaldırıp bakıyorum nokta kadar toz dahi yok. herhangi birşeyle dokunulmamış kadar temiz duruyor. lcd'nin suyu olabilir dediğiniz gibi, ama bunu düzeltmenin bir yolu olmalı bence. çünki kendiliğinden bazen bazı yerlerdeki siyahlıklar gidebiliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naturelfake

sorun açıkca ortada.

cihazı ilk ben açmadım, ben açtığımda zaten bazı kısımları sorunlu idi. ama ben kaç kez değiştirdim ekranı, açarken çok hassas davranmama rağmen arttı. arkadaşta ekranı çıkarırken zorlanma vs. olmadığını söyledi zaten. inanın ekranı kaldırıp bakıyorum nokta kadar toz dahi yok. herhangi birşeyle dokunulmamış kadar temiz duruyor. lcd'nin suyu olabilir dediğiniz gibi, ama bunu düzeltmenin bir yolu olmalı bence. çünki kendiliğinden bazen bazı yerlerdeki siyahlıklar gidebiliyor.

düzelme yolu yok gibi yeni lcd almak zorundasın malesef biraz acı konuştum ama böyle :(
    bende aradım çünkü yolunu bulamadım.
    zorlama falan olmamış olabilir fakat bir sebepten ötürü ki mutlaka bir sebebi var
    lcd ile dokunmatik arasında bi boşluk oluşmuş ve suyun ekranda ki dengesi bozulmuş.
    bu şekilde açıklamaya çalıştım:

...... silinebilir...

geçmiş olsun yinede çözüm ara ama en kısa zamanda güzel bi ekran almak zorunda kalabileceğin ihtimalini göz önünde bulundur.
    gerçekten üzüldüm, aynısını yaşadım çünkü yardımcı olmak istedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.