Şimdi Ara

silinebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nyox

beyler trine oyununa bakın 3 kişilik bi co op o da güzel oyun onu da alabiliriz

:) vay arkadaş bian önce alalım artık ne alıyosak :) bugece halledeydik şu işi iyiydi :) haskoy3167 sen oyunu alsan alacaklar havale yapsa kalanlarıda sonradan satarsın sen :)
  • tamam haskoy'un dediği 4 oyuna evet diyorum zaten sadece trineyi de istiyorum siz de tamam derseniz alalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyox -- 10 Kasım 2011; 17:47:00 >
  • 15 liraya 2 paket sigara alıyoruz artık beyler :) çok düşünüyoruz çook :)
  • detroit le zilgar neredeler acaba beyler bi tepki verin sizde hayde :)
  • beyler bu arada baktım full game olarak gelmiş oyun(payday) full game upgrade almamıza gerek var mı? önce demoyu indirip falan öyle yapacağımıza full game olanı alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyox -- 10 Kasım 2011; 17:53:18 >
  • quote:

beyler bu arada baktım full game olarak gelmiş oyun(payday) full game upgrade almamıza gerek var mı? önce demoyu indirip falan öyle yapacağımıza full game olanı alalım

haklısın. bencede şimdi bide demo indirmeyle uğraşmiim :)
  • serseristil once alıp sonra verme ısı bıraz sıkıntılı oluyor trine nin nasıl bır oyun oldugunu bılmıyorum ama sıkıntı degıl onu da alalım
    sonucta payday 32 tl tek basına bız 20 tl ye hem paydayı hem toplamda 100 tl ye yakın oyunu kaldırıyorz :)
    soledıgın gıbı cok dusunmeye gerek yok aslında ,, 5 oyundan sadece pay-dayı bıle oynasak zarar etmemıs oluyoruz
    ben bırazdan oyunların fıyatlarına bakıp buraya yazarım
    dger arkadaslarda icabet ederlerse dedıgım gb hesap numaralarını atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

serseristil once alıp sonra verme ısı bıraz sıkıntılı oluyor trine nin nasıl bır oyun oldugunu bılmıyorum ama sıkıntı degıl onu da alalım
    sonucta payday 32 tl tek basına bız 20 tl ye hem paydayı hem toplamda 100 tl ye yakın oyunu kaldırıyorz :)
    soledıgın gıbı cok dusunmeye gerek yok aslında ,, 5 oyundan sadece pay-dayı bıle oynasak zarar etmemıs oluyoruz

Aynen hocam zate diger arkdslar cvp vermezse baska konu acalim cok uzadi artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseristil

quote:

serseristil once alıp sonra verme ısı bıraz sıkıntılı oluyor trine nin nasıl bır oyun oldugunu bılmıyorum ama sıkıntı degıl onu da alalım

Aynen hocam zate diger arkdslar cvp vermezse baska konu acalim cok uzadi artik

yeni konu falan açarsanız sakın beni unutmayın ha direk yazın :)

• ıns gerek kalmaz burdakı arkadaslarda oyun almaya ısteklı gozukuyor
    yenı konu ıcın serseristil arkadas ılgılenır :)
    en gec yarına hallederız umarım ,, herkes ucuz oyunlara gene goz atsın 15 tl lık bır oyuna adam bası 3 tl verıyoruz sonucta ; sıkıntı degıl -- herkesın ıstedıgı olsun ,, fazla oyun goz cıkarmaz :))
  • Bugun 2 farkli kardeslikle 9 oyun aldim bunlarida alaydik iyiydi nese engec yarina hersey kesinlesir heralda son kardesligim olcak bunla :)
  • aynen beyler yarın hallederiz bu ekiple inşallah
  • zombie apocalpyse 18.99
    pay-day 32.99
    worms crazy-golf 15.49
    shank 24.99
    trine 18.99

111.45 toplam psn 2 tl komisyon alıyor kur farkına göre
    113.49 bölü 5 : 22.69 yapıyor .. isterseniz bir oyun daha yazıp 25 e tamamlayalım ..
  • quote:

zombie apocalpyse 18.99
    pay-day 32.99
    worms crazy-golf 15.49
    shank 24.99
    trine 18.99

111.45 toplam psn 2 tl komisyon alıyor kur farkına göre
    113.49 bölü 5 : 22.69 yapıyor .. isterseniz bir oyun daha yazıp 25 e tamamlayalım ..

Hic farketmez bana uyar koyalim
  • pixel junk eden var 15 liraya güzel bi oyuna benziyo eğer bi tane daha ekleyeceksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyox -- 10 Kasım 2011; 19:37:10 >
  • Arkadaşlar başlıktaki oyunlar dışındaki oyunlara baktm ilgimi çeken yok açıkçası.
  • quote:

quote:

beyler bu arada baktım full game olarak gelmiş oyun(payday) full game upgrade almamıza gerek var mı? önce demoyu indirip falan öyle yapacağımıza full game olanı alalım

Full game upgrade 6 kb birşey zaten ben demoyu indirdim artık ondan demiştim ilk başta :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zilgar

quote:

quote:

Full game upgrade 6 kb birşey zaten ben demoyu indirdim artık ondan demiştim ilk başta :D

benim için fark etmez bende de yüklü demo
  • Beyler alalım isterseniz artık başlıktaki oyunları sonra bi kardeşlik dha açarsınız ?
  • Valla ben derimki su 4 oyunu alalim hatta 5 olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.