Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:11:30 >

• madem bir tanede nwz a818 batarya bul
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:11:46 >
  • duvardan sarj varmı elinizde X serisi için(a serisi ile aynı girişler)?
  • morfare.com da olması lazım
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:12:07 >
  • arkadaşlar eğer ankaradaysanız kızılay genel müdürlüğü metro çıkısından çıkmadan metro carsısında prizma diye bir yer var bna heryerde 50tl fiyat çektiler adama gittim eskiden 20 tl idi az kalmıs ellerinde 30 oldu dedi oradan da alabilirsiniz bugün aldım hç bsey farketmiyor ama kablosu biraz kısa
  • kasapcan nwz-a818 bataryası için ne kadar istiyorsun sen bataryayı nereden temin ettin
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:12:21 >
  • ödemeyi nasıl yapacağız birde eskişehir ve afyon sony servis biraz beceriksiz duruyor montajı yapabilirlermi acaba birde bataryayı nereden temin edeceksin benim için esas önemli olan bu
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:12:38 >
  • ptt ile nasıl gönderileceğini paranın söylersen ptt den gönderebilirim parayı bu aralar kartlarımda problem var banka halledemedi mecbur banka dışı şekilde göndereceğim kargoya versen kapıda ödeme olmaz heralde değilmi

ama arkadasımın kartından ödeme yaparım sorun olmaz sahibinden.com üzerinden valla arkadasım ben bu bataryayı uzun zamandır arıyorum kesinlikle parasında falan değilim tek isteğim yeni gelecek bataryanın nwz-a818 ile aynı performansı vermesi çünkü nwz-a818den aşırı memnunum sony den yeni makina alsam şuan x serisi dışındaki hiçbir seri bence şuanki makinamdan iyi değil a serisinide zaten bulamıyorum o yüzden batarya çok önemli bataryada sorun çıkmaz değilmi çünkü bu batarya iyi çıkarsa sende kabul edersen getiririm dersen 2. hatta 3.bataryayı yedek olarak alacağım çünkü samsung ve creative ve 1-2marka daha mp3player kullandım a serisine denk kesinlikle nwza818 in verdiği tatmini sağlamadı

batarya geldiğinde özel mesaj atarsan yada bir şekilde haber verirsen hemen alacağım

• ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:12:52 >
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:13:14 >
  • kasapcan usta bak açık açık söylüyorum ben sana adımı adresimi hertürlü bilgiyi veririm bataryayı her türlü ben alırım eğer satarsan kimseyi bulaştırma sen bu işe eğer batarya kaliteli çıkarsada en az 2tane de getirebilirsen yada getirirsen yedek olarak alırım çünkü çok memnunum makinadan sadece radyosu eksik o da olsaymış zaten ömürlük olurdu msn adresimi şimdi pm olarak atıyorum bataryayı sen ayır bana

eskişehir sony servisi çok mal duruyor inşallah takabilirler

• Heryerde arıyordum bundan çok iyi oldu bu!
    Şarj da olmuyo başka türlü. Kullanamıyorum güzelim aleti yaa (Alet Sony Walkman NWZ-A826 4gb.)
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:13:29 >
  • ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapcan -- 4 Şubat 2010; 14:13:51 >
  • Bu aletin kablosu da pili de ebayde mevcut, hemde çok cüzi fiyatlara. O kadar kasmanıza gerek yok, bulamıyorum diye. Hatta link vereyim pil için,http://cgi.ebay.com/Replacement-for-Sony-NWZ-A818-Battery-750mAh_W0QQitemZ350163581330QQcmdZViewItemQQptZOther_MP3_Player_Accessories?hash=item5187603992
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.