Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hastane randevu sisteminde arapça ve rusça dilleri eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonViraj23 -- 4 Aralık 2020; 23:15:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normaldir.

Hastaneye gittiğimde heryer Suriyeli,eczaneye gidip ilaç alırken ben fark ödüyorum onlar bir poşet ilacı alırken kuruş ödemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Normaldir.

Hastaneye gittiğimde heryer Suriyeli,eczaneye gidip ilaç alırken ben fark ödüyorum onlar bir poşet ilacı alırken kuruş ödemiyorlar.
    .k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonViraj23 -- 4 Aralık 2020; 23:15:2 >
  • Yukarı

• 10 Milyon Suriyeli var normal
  • Bu ülkenin yerli ve milli Kürtleri varken, Zazalari, Lazlari varken, Cerkesleri varken, Süryanileri varken Siyriyalilar icin dil ekliyoruz

Pardon da öncelik sirasi Anadolu’daki halklarin olmalidir, elin Surisi öncelikli olmamali.

Not: Kürtlerden genel olarak hazzetmiyorum ama bu durum onlarin hakkini savunmama engel degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Bu ülkenin yerli ve milli Kürtleri varken, Zazalari, Lazlari varken, Cerkesleri varken, Süryanileri varken Siyriyalilar icin dil ekliyoruz

Pardon da öncelik sirasi Anadolu’daki halklarin olmalidir, elin Surisi öncelikli olmamali.

Not: Kürtlerden genel olarak hazzetmiyorum ama bu durum onlarin hakkini savunmama engel degil.
    Arkadaşın söylediği şeyin ispat etmiş olduğu saçmalıktan ötürü başka hiçbir dil eklenmemelidir. Kendinize dil icât edeceğinize, kendinizi ifade etmesini öğrenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 20 Ekim 2018; 1:33:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Bu ülkenin yerli ve milli Kürtleri varken, Zazalari, Lazlari varken, Cerkesleri varken, Süryanileri varken Siyriyalilar icin dil ekliyoruz

Bu ülkenin dili Türkçe'dir.Tek dil o olmalıdır.Bugün hiçbir modern ülke bulundurduğu diğer uyruklu kişiler için ayrı dil eklemez.O dili öğrenmek zorunda bırakır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Bu ülkenin dili Türkçe'dir.Tek dil o olmalıdır.Bugün hiçbir modern ülke bulundurduğu diğer uyruklu kişiler için ayrı dil eklemez.O dili öğrenmek zorunda bırakır.

Alıntıları Göster
    Britanya hic modern degil herhalde ki Hem İngilizce, hem Cornish lisaninda tabela olusturmus...

Silinebilir

• Ne güzel işte osmanlının devamı Türkiye birleşik devletleri amariga gibi olduk her ırktan insana bakıyoruz büyük devletiz
  • Dikkat ettiniz mi Arapça olduktan sonra randevu bulamaz olduk milleti ozel hastanelere mahkum ettiler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.