Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Friggin Reese -- 3 Ağustos 2016; 9:22:55 >

• Bence atma
  • Atma, zira kizin cani isteseydi seninle bir sekilde gorusurdu. Atarsan, ego kastirirsin. Baskada bir sey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle ikinci mesajı atma. Ama ilkini silip tekrar atabilirsin

• atma
  • quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Kesinlikle ikinci mesajı atma. Ama ilkini silip tekrar atabilirsin

Zehir gibisin ustam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpaylan

quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Kesinlikle ikinci mesajı atma. Ama ilkini silip tekrar atabilirsin

Zehir gibisin ustam

Eyvallah bizim kafada böyle işlere çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan Muhendisi

Atma, zira kizin cani isteseydi seninle bir sekilde gorusurdu. Atarsan, ego kastirirsin. Baskada bir sey olmaz.

Hocam kafamdan çıkmıyor...
  • birader bir git allasen... daha kızla çıkmamışsın, hatta diyalogun bile olmamış.

ben deliler gibi sevdiğim, her gün konuştuğumuz, sürekli mesajlaştığımız, aynı gün doğum günü kutladığımız, birbirimize hediye aldığımız, sürekli yanında olmaya çalıştığım kızdan ayrıldım biliyor musun? hem de hiçbir şey söylemeden, "ben kimseyi sevemiyorum, kimseye güvenemiyorum, vazgeç gönül" şeklinde mesaj attı en son haziran ayında ve her yerden engelledi beni, gerçek hayattan bile. yoldan tanımadıklarımdan bile mesaj attım ona, hiç cevap vermedi, aylardır da gelmiyor be. senin derdine bak, güzel diye hoşlandığını aşık olduğunu zannetmişsin. yazık aşk bu değil.
  • At gitsin ne olacağ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

birader bir git allasen... daha kızla çıkmamışsın, hatta diyalogun bile olmamış.

ben deliler gibi sevdiğim, her gün konuştuğumuz, sürekli mesajlaştığımız, aynı gün doğum günü kutladığımız, birbirimize hediye aldığımız, sürekli yanında olmaya çalıştığım kızdan ayrıldım biliyor musun? hem de hiçbir şey söylemeden, "ben kimseyi sevemiyorum, kimseye güvenemiyorum, vazgeç gönül" şeklinde mesaj attı en son haziran ayında ve her yerden engelledi beni, gerçek hayattan bile. yoldan tanımadıklarımdan bile mesaj attım ona, hiç cevap vermedi, aylardır da gelmiyor be. senin derdine bak, güzel diye hoşlandığını aşık olduğunu zannetmişsin. yazık aşk bu değil.

Aşık olduklarını sanıyorlar işte şimdiki nesil böyle. 2.mesajı atayım mı demiş haha kalite yerlerde...

Kız biraz baksın kızın bana ilgisi var diye düşünüyorlar sonra kızlar terkettiğinde hayatlarının sonuymuş gibi ağlama duvarı oluyorlar...

Kızların iki güzel lafına kananlara acıyorum. Biraz uyanık olun. Kız daha iyisini bulsun veya daha iyisini bulduğunu düşünsün sevgilisini anında terkeder yenisine gider. Doğanın kanunu gibi birşey bu.

(sözüm sana değil bu arada üzerine alınma bi genelleme yapayım dedim)

Son olarak kız milletine hala güvenen varsa kusura bakmasın ama kızlar hakkında bi ... bildikleri yok.

• Aklımdan çıkmıyor demiş ya. Ulan hiç konuşmadığınız kıza nasıl böyle bağlandığınızı sanıyorsunuz? Gerçekten zavallısınız aşkı alttaki kafada arıyorsunuz sadece hoş bulduğunuz için aşk deyip geçiyosunuz neymiş aklından çıkmıyormuş. Ulan kız sana karşı boş olmasa bişeyler yapardı bi de umutlanmış. Hiç sevgilin olmamıştır eminim olmayacak da üç evetle uğurluyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.