Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
17
Favori
88.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiğim kadarıyla şu ana kadar iadelerde karta para yatmadı ama zannediyorum birkaç güne paraları yatırmaya başlarlar, bende 10 gün önce iade yapmıştım hesabımda siparişlerim bölümünde "iade faturası" diye birşey oluşturmuşlar yani iade sisteme işlenmiş..
  • ne hesaba yatan para var ne de iade faturası diye bi bölüm var bende...
  • Bir ürün göndermişler hiç utanmamışlar ayakkabı çizik ,derisi deforme olmuş rezalet bir halde , şok oldum gördüğümde bastım küfrü...böyle terbiyesizlik olmaz.o kadar ürün aldım ilk defa böylesini gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandik firma değil ama para iadesinde dandik..

Morhipo, trendyol, markafoni gibi "iş bilen firmalar" 2-3 günde para hesaba geçiyor.

Milleti hesap kitap bilmez sanıyorlar galiba? Paramı çekmiş 10 gündür kullanıyorlar. Kaç kişinin parasını ödemediler, kaç para yapar varın hesap edin...

Ne zaman yatacağı bile belli değil!!

Bu firmanın nette satışa sunulan ürünlerinden bir daha almam.

Gör-dene-parayı öde...

• ups kargo takibine baktım benim geri gönderdiğim iade ulaşmış.Bana gelen 4ayakkabıda güzel sıfırdı.Bazı arkadaslar sanssız demekki.inşallah iadeleride yaparlar
  • fakirler basmis

230 TL ye aldigimiz polo yaka tshrtleri 109 TL ye almaya calisiyorlar
  • GUCCİ :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericbey -- 11 Mart 2015; 8:22:53 >
  • http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=28418945

Bakın sizin eren tekstilci ne yapmış

• SorryForAll S kullanıcısına yanıt
    Bu haber üzerine hemen siparişimi iptal ettim, teşekkürler

• 24 şubatta sipariş , 27 şubatta. geri gönderdim. 28 şubat onlara ulaştı. dün iadesi yapılmış. 10 mart
    2 martta yaptığım 3 martta onlara ulaşan iadeyi daha yapmamışlar.
  • Aldigim mont alarmli geldi.

• bazı arkadaşlar firma dandik değil demiş ama arkadaş bu kdr da vurdumduymazlık olmaz ki..günlerdir meşgul tlfnla ulaşmak imkansız..online desen sistemleri rezalet 10 gün önce elime geçen ürün için daha kargoya verilecek diye görünüyor..belki büyük bir firma ama yaptıkları iş amatör işi.
  • İadem yaklaşık 15 gün sonra yatmış arkadaşlar darısı herkesin başına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ups kargodan kargo sorguladım. teslim edildi yazıyor. teslim alan Mutu yılmaz. ayın 7sinde teslim edilmiş 12si oldu para iadesi gerçekleşmedi. ayrıca müşteri hizmetleri haala ulaşılamıyor (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: smnytmglu

ups kargodan kargo sorguladım. teslim edildi yazıyor. teslim alan Mutu yılmaz. ayın 7sinde teslim edilmiş 12si oldu para iadesi gerçekleşmedi. ayrıca müşteri hizmetleri haala ulaşılamıyor (:

sanırım 10 günü buluyor. 28 şubatta teslim alınan ürünü 10 martta iadesi gerçekleşti. 3 mart iadesi alınan ürünü de yarın ederler büyük olasılık oda. sizin bu gidişle 17 martta falan olur hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

Aldigim mont alarmli geldi.

bi mağazaya falan gidin faturayla, kendiniz telef edebilirsiniz ürünü çıkartmaya çalışırken kolay değil çünkü onu çıkarmak

• 27 şubatta iade gönderdiğim ürün icin iade 12 martta gerçekleşti . :) erken iade beklemeyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

Aldigim mont alarmli geldi.

bi mağazaya falan gidin faturayla, kendiniz telef edebilirsiniz ürünü çıkartmaya çalışırken kolay değil çünkü onu çıkarmak

Oyle yaptim. Magaza kolayca cikartti. Tavsiye icin tesekkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• benimde iadem 15 gün sonunda bugün yatmış
  • benim yatmamis hala var mi baska iadesi yatmayan
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.