Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
17
Favori
88.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde bazı ayakkabılar stok olmasına rağmen gözükmüyor site ile alakalı ama denk gelirseniz alınabiliyor veya gece bakmış olup sabah göremediysen geçmişten ürünü bulup satın alabilirsin Ürünler ayıklanmış diyenler biraz uğraşmaları gerekebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

1.KALİTE ÇAKMALARINIZ HAYİRLİ OLSUN

lacoate Türkiyedeki tek yetkilisi olan eren holding . o mu çakma satacak. daha öncede aldım buradan bildiğin orjinal ürün. siz neye dayanarak çakma diyorsunuz
  • Lacoste güzelde ömürlük değil yani bi mevsimi çıkarsa iyidir. Ona göre alın arkadaşlar

• 2 tane ayakkabı bende aldım sitedebakınca gözükmüyor ama ilk sayfada link veren arkadaşların verdiği linklerden girip aldım . tüm ayakkabılara bakmanın bir yolu var mı ?
  • Pololar 109 tl sezon fiyatlarına göre çok uygun. Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Lacoste ayakkabıyı hiç ama hiç tavsiye etmem. Kıyatleri ne kadar kaliteliyse ayakkabıları o kadar kötü. 1 mevsim çıkarırsanız dua edin sağa sola yamuluyor direk çok kolay deforme oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Lacoste güzelde ömürlük değil yani bi mevsimi çıkarsa iyidir. Ona göre alın arkadaşlar

Neye göe ömürlük değil arkadaşım? 5 yıl önce aldığım poloları hala ilk günkü gibi giyiyorum ufacık bir yıpranma dahi olmadı. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

quote:

Lacoste güzelde ömürlük değil yani bi mevsimi çıkarsa iyidir. Ona göre alın arkadaşlar

Neye göe ömürlük değil arkadaşım? 5 yıl önce aldığım poloları hala ilk günkü gibi giyiyorum ufacık bir yıpranma dahi olmadı. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.

İşte o 6-7 yıl önce öyleydi de zaten ben ayakkabılardan bahsediyorum.

• hanıma bi çanta aldım hediye olarak. bonus şubat kamapnyası geçiyor burda haberiniz olsun. bu arada ayakkabılarıyla giyimini bir tutmamak lazım. ayakkabılar full çinde üretiliyor. Lacoste tekstil üretimi, Fransız tekstil firması Devanlay ve Eren Holding ortaklığı ile kurulan ‘Devanlay - Eren Tekstil’ şirketinin Çorlu fabrikasında yapılıyor.
  • Ayakkabıları ömürlük değil sezonluk orası doğru. Zaten şuan sezonluk fiyatına indiğinden sıcak.
  • 41 divarese giyiyorum 41 aldim. Yanlis mi yaptim yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Site Eren holdingin kendi sitesi, eren holding ise Lacoste Türkiye Distribütörü

aynen şimdi şikayetvar sitesinde lacoste bir müşteriye açıklamış sanalçadır eren'in sitesi diye. alsam mı almasam mı düşüneyim şimdi, teşekkür ederim fırsat haberi için.

Hediye olarak gelen bir ayakkabısının (o zaman 255 TL) bir ay içerisinde iç topuk kısımlarının aşınarak delinmesi üzerine istinyepark Lacoste'ye bıraktım ayakkabıları. Sonra haber geldi ''Kullanım Kaynaklı'' diye :) ayakkabının dışı daha ilk günkü gibi ama..

Dedim 'ya bi insan ayakkabının içini bu şekilde nasıl yırtabilir?' onların tarafında değişen bir şey olmadı. Bense bir daha ayağıma takmam diyerek kapadım konuyu..

• o değil de hala site güvenilir mi ürünler orjinal mi muhabbeti yapılıyor ya şaka gibi
  • Çöktü beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Hocam bir ayakkabı için 79-159 arası fiyat normal, kazak tshirt biraz tuzlu tabii yine de herkese göre değişir.

size katılmamak elde değil, haklısınız.

bir ayakkabıya 300 tl etiket koyup 100 e satmak nasıl bir zihniyetin ürünüdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

Site dandik .hepsi fason zaten .eren holding mi üretiyormuş bunlari.

fason derken. eren holdingin kendi fabrikası var tekstiller orda üretiliyor
  • polo tşirt alacağım fakat bedenim (M) slim fit alıcam sıkıntı yaratır mı (M) , (L) beden mi alsam bilgisi olan lütfen..
  • quote:

quote:

quote:

+1 206 liraya lacoste aldım modelini unuttum yandan falan patladı hep. Alacak kişiler buna göre alsın ağustosta aldım 6 ayda ayakkabı pert.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

quote:

quote:

quote:

+1 206 liraya lacoste aldım modelini unuttum yandan falan patladı hep. Alacak kişiler buna göre alsın ağustosta aldım 6 ayda ayakkabı pert.

+2

200 tl ye aldığım lacoste ayakkabının dikişleri attı, öyle fazla yoğun, hor kullanma olmamasına rağmen.

• site çöktü çökecek
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.