Şimdi Ara

silindi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
8
Favori
22.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olur oluyor yaşıyorum etrafımda bir sürü kankam diyebileceğim kız arkadaşım var vebu güzel birşey çevreniz genişliyor sizde onun arkadaşlarıyla tanışıyorsunuz onlarda sizinkilerle hepberaber çeşitli aktivitelere katılıyorsunuz vsvs bir mekana gittiğinizde tanıdıkbirilerini muhakkak görmeye başlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Heavy!

Olursun çıkma teklifi eder...

adam haklı beyler, önce kanka olursun zaten yakınlaştıkça aşık olursunuz çünkü iki farklı cinssiniz
  • cinsellik tabanlıdır o kankalık diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppotun1st_

Bunu koymak için girdim, acımasız gerçekler yapacak bir şey yok.
  • ya bazi tipler var kizlarin yanindan ayrilmiyor ama birseyde yapamiyor bu kankalik oluyor iste.
  • büyüyünce olur
  • 10 senedir var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Ben yaptım oldu

evet oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: @DaY_WaLkeR

Erkek yumuşaksa olur. Benim tanıdığım bir arkadaşım var kız tabiatlı biraz. Bütün kızların kankası, hep kızlarla geziyor. :D

+1 ben de tanıyorum öyle biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Ben yaptım oldu

evet oluyo

+1

oluyo,baya güzel oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

Olur niye olmasın. Hem arkadaş arkadaşın p**evengidir diye nasıl bir söz varsa, kanka kankanın s*ks kölesidir aynı zamanda. (Cinsiyetler farklıysa.) Yani mantıken düşününce, bi ihtiyacın olduğunda eğer kankanda varsa, ilk müracaat edeceğin kişi o olmalı?

e tabi bu da farklı bir bakış açısı
  • Sürekli takılan kanka olmaz, arkadaş olur belki.
  • 4 yıl böyle bi ilişki sürdürdüm aynı yatakta yatsam dokunmazdım ayrıca çekim felan olmaz .
    iş insanın içinde biter.
    bi yerde kardeşin gibi görüyorsun
  • Kankanın kelime anlamı kan kardeşidir dersek hemofili değilse neden olmasın?
  • Olmaz bence. Kankan olduğu için bütün dertlerini onunla paylaşıyorsun. Zamanla iki tarafta kendine yakın yanlarını hisseder birbirlerinin. Nasılsa kankalar. Bütün dertlerini biliyorlar. Sonuç sevgili olurlar.
  • Kanka Ayağına Arkadaşlarını Ayarlar Sana,Olmassa Onadan Yararlanırsın..

Bi Kız ve erkek çıkarsız asla yakın arkadaş olamazlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

benim var. ilk tanıştığımızda hoşlandım. ama utangaçtım hiç söylemedim çok yakındık birbirimize bi ara bizi görenler sevgili sanıyodu ta ki o başkasıyla çıkana kadar. aradan zaman geçti. bende öğrendim ki başka bi yakın arkadaşımızdan ilk başta o da benden hoşlanmış ben sinyal vermeyince bırakmış peşimi. sonra ben başkasıyla çıktım ayrıldım beni teselli ederken anladım ki çok yakın arkdaşlar olmuşuz.

Özet geçiyorum:

hiç bir erkek birlikte olmak istemiceği kadınla arkadaş olmak istemez(Sigmund Freud). ama bazen öyle olaylar gelişir ki bu duyguların önemi kalmaz aynı cinsten bi arkadaşınmış gibi hissedebilirsin

Nede güzel söylemiş Freud
  • 1 ERKEK DEGIL 3 ERKEK LE BILE OLUR,OFF HEMDE NASIL OLMUSLAR BAK!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armitage -- 7 Ağustos 2010; 16:00:11 >
  • olmaz.
  • Çirkin veya şişman kızsa olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.