Şimdi Ara

silikon kılıf+temperli cam 7.90 konusu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi link vermeyeyim de bu konu vardı yöneticiler kaldırmış noldu o konuya ? satıcı güvenilir değil mi? ürünler kötü mü ? bilgi verecek arkadaşlara teşekkürler.

• ben almıştım sanki. kalitesi konusunda birşey diyemem. temperli cam, piyasa malı işte. silikon kılıf da ince olanlardan idi. daha kaliteli silikonlar nasıl oluyor hiç denemedim. işimi gördü yani
  • konu kapatınca bende şüphelendi kaçırdığımız bişey mi var diye @ABCdiküçgeni sipariş geçecektim hocam sağolun. özellikle kırılmaz cam için alacaktım silikon kılıf pek önemli değil aslında
  • crona C kullanıcısına yanıt
    hocam aliexpressten söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

hocam aliexpressten söyleyin
    hocam aciliyetten beklemek istemedim ama yurt dışında kaliteli bir ürün tavsiyeniz varsa dinlerim
    hocam açıkçası ben sürekli oradan alıyorum telefon modelinizi söylerseniz hem bakarım hemde memnun olduğum satıcılardan ürün linkii atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

hocam açıkçası ben sürekli oradan alıyorum telefon modelinizi söylerseniz hem bakarım hemde memnun olduğum satıcılardan ürün linkii atarım
    sağolun hocam zahmet olmasın size ben şuan acil olarak olarak galaxy j5 (2015 sürümü) için alacaktım. eğer güvendiğiniz satıcılar varsa onların sayfaları inceleyebilirim çünkü ev ahalisi kalabalık onların telefonlara da bişeyler almam lazım
    pm atıyorum hocam :)
  • ben çok aldım fiyatına göre kargo da bedava puan vs değerlendirmek için çok güzel bence , kalite de normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saulu

ben çok aldım fiyatına göre kargo da bedava puan vs değerlendirmek için çok güzel bence , kalite de normal.
    sanırım bunlardan iki çift alıcam iki tane lazım idareten de olsa kullanırım en azından yurtdışından ürünler gelene kadar telefona zarar gelmez hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.