Şimdi Ara

Silahsız dövüş oyunu tavsiyeler !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar silahsız dövüş oyunu tavsiyeleriniz varmı. yani COD gibi olmucak silahta olabilir ama aksiyon olucak ilerlemeli dövüş oyunu arıyorum böyle filmlerdeki gibi varmı ?

• Dövüş derken ong bak tarzı bişimi diyorsun? Yada hitman tarzı bişi mi?
  • ong bak ' ı hiç bilmiyorm filmini duydum ama izlemedm. hitman tarzı değil ordada silahla dövüşüyo. hani jason statham,jet li bu gibi adamlar dövüşür ya bi amaç için o tarz oyun arıyorum. yani ilerlemeli ama dövüşerek gidicem amacıma.. silahta olabilir ama dövüşedebileyim. umarım anlamışındır. ONG BAK filminin trailerine baktımda evet o tarz istiyorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White-Angels -- 25 Ağustos 2011; 20:20:56 >
  • Kardeşim Batman Arkham Asylum dene bi dövüş hareketleri ilgini çekebilir
  • yok ya aksiyon tarzı arıyorum ben gerçekçi bişey. filmlerde olur ya aynı o tarzın oyunundan yokmu ya bilen
  • Silahlı dövüş nasıl oluyor? Dipçiklerle falan mı vuruyoruz?
  • yani savaş oyunu istemiyorum sadece dövüş oyunu
  • Sen yine Arkham Asylum' bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: White-Angels

Arkadaşlar silahsız dövüş oyunu tavsiyeleriniz varmı. yani COD gibi olmucak silahta olabilir ama aksiyon olucak ilerlemeli dövüş oyunu arıyorum böyle filmlerdeki gibi varmı ?

Ya milletin Mirror's Edge denen oyundan haberi yok galiba herkes arkham asylum önermiş dediğim oyunu dene tam senlik bir oyun.
  • Aynen Mirrors Edge tavsiyemdir ara sıra silah kullanıyorsun genelde dövüş baya atlamalı zıplamalı aksiyondan bol birşey yok oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

quote:

Arkadaşlar silahsız dövüş oyunu tavsiyeleriniz varmı. yani COD gibi olmucak silahta olabilir ama aksiyon olucak ilerlemeli dövüş oyunu arıyorum böyle filmlerdeki gibi varmı ?

Ya milletin Mirror's Edge denen oyundan haberi yok galiba herkes arkham asylum önermiş dediğim oyunu dene tam senlik bir oyun.

trailerina baktımda aynen ya tam aradıgım oyun. sabahtan beri bunu bekliyordum çok teşekkürler . bu dövüşen yani ben oluyorum kadınmı

• Evet. Kendisi kadındır ve adı Faith'dir. Ancak pek kavga dövüş yoktu oyunda?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

quote:

trailerina baktımda aynen ya tam aradıgım oyun. sabahtan beri bunu bekliyordum çok teşekkürler . bu dövüşen yani ben oluyorum kadınmı

O kadın oyundaki tüm erkeklere bedel

• valla trailerinde dovusuyodu arkadan tekme falan atıyodu ama inş istediğimiz gibidir bakalım
  • Mirrors Edge güzel oyundur ancak beklentilerinizi karşılayacağını sanmıyorum. Oyunun amacı koşturmaca, kaçış üzerine kurulu. Pek sandığınız gibi dövüş sistemi yok oyunda.
  • SF4
  • xmen origins wolverine
  • Prototype olabilir mi acaba_? Silaha gerek yok, kendin bi silahsın zaten.
  • Matrix path of neo baya sardı bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Evet. Kendisi kadındır ve adı Faith'dir. Ancak pek kavga dövüş yoktu oyunda?

son 3 bölüm neredeyse tamamen dövüş ve silah kullanma üzerine kurulu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 27 Ağustos 2011; 14:32:03 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.