Şimdi Ara

Silahlı Oyunlar(diğeri yanlışlıkla oldu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili abilerim ablalarım kardeşlerim...
    Benim oynamak istediğim oyun türü silahlırdır(warrock,gunz gibi)
    Combar Arms'ı buldum fakat hata veriyor onu oynayamadım...Eğer sizinde bildiğiniz bu çeşit oyunlar varsa buraya yazın yani ekleyin ki bunu gibi oyunlar oynamak isteyenler(benim gibi :) ) burdan bulsunlar...Bu tür oyunları oynamak istiyorum ama fazla haberim olmuyor lütfen buraya ekleyiniz...Bu tür konu daha önce açılmışsa özür dilerim... :(

Arakdaşlarım lütfen yorum yazınız var mıdır böyle oyun ?? Eğer olursa da yazınız lütfen...Böyle oyunları ziyadesiyle arıyorum fakat bulamıyorum...Aranızda bu tür haberlerden haberdar olan lütfen buraya yazsın...Bizde oynayalım... :)

• hocam bura mmorpg bölümü serin aradığın çok kişili fps oyunlar kokoca konusu var battlefield cod wolffestien team fortres 2 git bak oraya
  • Hayır aradığı zaten mmo yani gunz,warrock gibi konu doğru yerde ama bu tür bir oyun bilmiyorum ben :)
  • peki arkadaşlarım...çok sağ olun...bir şey sorabilirmiyim ?? combat arms 27 temmuzda açılacak değil mi ? ben indirmek istiyorum sitesine giriyorum fakat bir A birde B yeri var hangisinden indirirsem girebiirm ? yada özellikleri nlerdir ? hangisi daha iydir A mı B mi ?
    yardım ederseniz sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Psikotrex

Hayır aradığı zaten mmo yani gunz,warrock gibi konu doğru yerde ama bu tür bir oyun bilmiyorum ben :)

madem konu doğru yerde o zaman neden Çok Kişili FPS oyunları diye bir bölüm orayı eğlence olsun diyemi açmışlar ordaki konulara bak warrock,wolfstein gibi oyunlar orda ayrıca Gunz un zaten ayrı bir bölümü war oraya yazsaydı
  • kardeş buraya açmam biyerine mi battı ? :D:D kardeşim ne var onlkar cd den indirlenler burda yok mu gunz bölümü var...ayrıca combat arms hata ıkonusuda var... bişi bilmeden konuşma eğer konu yanlış yerde olsaydı taşırlardı... :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.