Şimdi Ara

Sigortam Net Trafik Sigortası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sigortam netten aranmanız halinde kesinlikle müşteri temsilcileri ile işlem yapmayın şöyle ki; sigortam netten aranarak trafik sigortası poliçemin bitiş süresinin yaklaştığı için yenileyip yenilenmeyeceği konusunda bilgilendirildim. Bende yenilemeye karar verdim ve müşteri temsilcisi ile işlemleri tamamladım. Daha sonra aynı gün ve aynı saatlerde sitelerine baktığımda poliçemin yaptırıldığı sigorta şirketin tarafıma poliçemden daha düşük teklif verdiğini hem de 30 TL yakıt promosyon hakkımın olduğunu gördüm bunun üzerine ilgilileri arayarak durumu düzeltmelerini istedim o gün ama beni oyalayarak mesaiyi bitirdiler, ilgili kişileri ve olayı yazılı olarak şikayet ettim, şikayet birimi olayı inceleyeceklerini belirttiler ki incelediklerini hiç sanmıyorum, birkaç gün sonra olayı incelediklerini bu durumun sadece internet sitelerinde yapılan işlemlerde geçerli olduğunu yani telefonla yapılan işlemlerde geçerli olmadığını ve yapılan işlemlerde herhangi bir sorun bulamadıklarını bildirdiler, ayrıca iptal ettirmek istersem bunu yazılı olarak yapmam gerektiğini söylediler. (sitelerinde iptal başvurusu neden varsa) sonuç olarak bir daha bu kurumdan hiçbir işlem yapmama kararı aldım, bunu okursanız size tavsiyem, bu kurumdan sigorta yaptırmayınız eğer yaptıracaksanız müşteri temsilcileri ile değil sitesine girerek yaptırmanız ve şikayet birimi diye oluşturdukları birimin herhangi bir soruna çözüm bulmadığını bilmeniz ister saygılar sunarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.