Şimdi Ara

sigara başlama olayı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önceden bira içerken yanında 1 tane yakıyordum. ayda 1 tane diyelim..

son iki haftadır akşamları 3-4 tane dizi izlerken balkonda oturuken yakıyorum ve gün içinde akşam gelse de dizi izlesem diye iple çekmeye başladım. sanırım bağımlılık başladı

sigaraya başlayanlar nasıl başladı..??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TniteM -- 25 Haziran 2009; 20:15:14 >

• benm tipik sevgilimden ayrıldım öyle başlamıştım.aslında çok saçma bişey ama o gece tutamadım kendimi ve şuan çok pişmanım.bırakmaya çalışsamda 8 ayda alıştım baya baya
  • bende küçükken başladım 7.sınıfmıydı neydi.bi ara bıraktım hatta suan hemen hemen 1 aydir adam gibi içmedim gibi.ama içim istiyor sigarayı.
  • 6. sınıfa kadar salak demeyi bile bilmezken nasıl bir arkadaş ortamına girdiysem her bişe yaptım ilk sigaramı 6. sınıf sonlarında içtim lise 2-3 içmedim (çok nadir) şu anda lise biteli 2 yıl oldu hala içiyorum
  • İçin arkadaşlar daha çok için.Günde 2 paket falan için.Birileri kazanmalı değilmi.
  • 92 liyim bi kere ağzıma sigara sürmedim
  • Lise 1 de başladım ilk sene alkol etkisi yapıyordu eve zor atıyordum kendimi çok hoşuma gitmişti öle öle başladım hala içiyorum Lise bitti bu sene
  • Başladığım güne lanet olsun. Hemen vazgeç.
  • Ben çocuk yaşta aşk acısıyla başlamıştım sigara. Hiç unutmuyorum ilk paketimi bir ay içmiştim. Sonra devamı geldi tabi. Bırakmayı denesemde hep birşey oldu başladım gene. En son ocak ayında rahatsızlandım sigara yüzünden. Doktor kahveye kadar yasakladı herşeyi. 4 ay içmedim gene bi olay yüzünden başladım. Eskisi kadar içmesemde gene içiyorum lanet şeyi. Yol yakınken bırak.
  • 19 yaşıma geldim daha hiç denemedim hatta beni zorluyolardı 1 kere dene diye
  • kendi kendine başladıysan muhtemelen içine çekmesini fln bilmiyorsundur yani başlamış olmassın ama arkadaşlarından görüp başladıysan
  • valla sigara başlasam bırakacak iradeye sahip olmadığımı biliyorum ama ona başlamayacak iradem var inş hiç başlamam
  • 5-6 sene önce falan memleketten dayıoğlu gelirdi uzman çavuşluk sınavlarına.O sınava giderken falan hep yanında olurdum.Bakkala gidip bi kısa bond diyodu.bende de onu bi b.k zannediyodum.ilk başlarda özentilikle başladım hala içmeye devam
  • ayda bir bira ile arkadaş ortamında :)
    bağımlı olacağımı düşünmüyorum iradeli bir insanım :)
    çünkü 4-5 aydır bu olayı yapıyoruz :D tek istek yok
  • benımde başlayacak iradem var ama bırakacak iradem yok.O mereti cok merak ediorum doğrusu verdiği zevki.Fakat verdiği zevkin zararının yanında hiç bir şey olmadığında biliyorum.Ama gün gelir başlarsam içime çekip hevesimi gidermeye çalışacağım.
  • sadece özentilik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [X]-R-[4]-P

sadece özentilik.

Başkasının yaptığını yapıp özenti olunuyorsa alayımız özenti o zaman.

Sigaraya zevk için başlayanda var ;
    '' başkaları içiyor bende içeyim '' diyende...

Misal bundan 5 sene önce güzel bir ziyafetin üzerine sigara yakmanın on numara olduğunu anladım.O gündür içiyorum.

İçme diyemem sana ben içiyorum çünkü.Bari marlboro lights içte ciğerlerin bayram etsin
  • adam konuyu açtı ve çizildi
  • the caaara has you Xd
  • bu lise çagındakiler %99'u özenti olarak başlıyolar içince kimse karışmıcak sanıyolar ve havaya giriyolar

için için bolca için siz ölün dünya bana kalsın zaten az kaldı her yerde yasak olcak

ee saglıgın pazarlıgı olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.