Şimdi Ara

sıfır motosiklet yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2005 model cross motosikletim eskidiği için değiştirmeyi düşünüyorum. 3000 TL'ye kadar sıfır motosiklet tavsiyesi lazım ama hem boyumun uzunluğundan hemde cross motora alışkın olduğumdan küçük motosiklette rahat edemiyorum. Bu fiyata kadar kalıplı bir motosiklet önerebilirseniz sevinirim. Motosikleti yol için kullanıcam genelde de iki kişi oluyoruz.

• Mondial Roadracer 150MCX bence aradığınız model arkadaşım kullanıyor memnun baya.

Bende YBR var ona nazaran daha yuksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Mondial Roadracer 150MCX bence aradığınız model arkadaşım kullanıyor memnun baya.

mcx o sınıfta en iyi giden motor bence bastınmı gitmem demiyor :) ama krostan sonra mcx arkadaşa amortisör olarak çok sert gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brunhild

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Mondial Roadracer 150MCX bence aradığınız model arkadaşım kullanıyor memnun baya.

mcx o sınıfta en iyi giden motor bence bastınmı gitmem demiyor :) ama krostan sonra mcx arkadaşa amortisör olarak çok sert gelir

Hocam MCX'in amortisörleri kesinlikle daha yumuşaktır cross motorların amortisörleri sert olur diye biliyorum.
  • cevaplar için çok teşekkürler. gidip mondial broşürü aldım ve modellere baktım 150 mcx aklımdaki bir modeldi ama x-treme max modeliyle arasında 300 tl gibi bir fark var bu motosiklet hakkında bilgi verebilecek olan varmı biraz araştırdım memnun kalanda var kalmayanda büyük ihtimalle 150 mcx'i seçicem ama bu modelde kafama yatmadı değil.
  • 500 lira daha koyup ybr esd kasa alabilirsiniz. Fazla sıkıntı çıkaran bir motosiklet değilir. Bence en uygunu o olur. 3.000 lirayada ybr lerde var fakat yeni kassı bir zor bulunur diye dedim. Tabi karar sizin genede. İyi forumlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkesterone -- 5 Kasım 2013; 11:34:17 >
  • evet ybr'de güzel bir model kurcaladıkça aklımdaki liste uzuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.