Şimdi Ara

Sıfır KM 2023 Mercedes CLA200 AMG FL mi? 2020 320i M Sport Executive mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bahsettiğiniz arabanın logosu hariç audiyle alakası yok, bildiğiniz vw.

@Losgalacticos

1.8 Ler zaten başa bela olan motorlar bende onu kastetmiştim, köprünün altından çok sular aktı

@Mokali Amca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt

"Bahsettiğiniz arabanın logosu hariç audiyle alakası yok, bildiğiniz vw."

Hayatında hiç içine binmedigin araclar hakkında kafadan atıp konuşma .

Doğru tabi senin için Insignia premium araç :D

• Moueson kullanıcısına yanıt

Söylediklerinin konusunu açacak cesareti olmayanlar topuklasin

Demiştim daha önce.

Hangi kısmını anlamadın?

Ek olarak Insignia ya premium araç yazdığım tek mesajımı göstermeni de heyecanla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 10 Şubat 2024; 12:10:1 >
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Premium da değer kaybını en az şekilde yaşamak istiyorsanız 3,5,c,e harici bakmayın o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Neyin konusunu neden açayım Allah aşkına ya ! Sen çok sabit fikirli birisin . Sana anlatmaya çalışıyoruz dinlemiyorsun , kendi bildiklerini kesin doğru kabul ediyorsun , yanlış düşündüğünü kabul etmiyorsun . Sana daha önce bırak a3'ü A1 kullanmış adam bile bir audi farkı olduğunu söyledi ama sen hala aynı sabit fikirle devam ediyorsun!

• Moueson kullanıcısına yanıt

Sadece sürüş hissi , konforu için bile Insignia yerine A3 alınır

Bunun konusunu açacaksın.kendi ağzınla ifade edip savunduğun şeyi konu olarak açmak neden zor geliyor ki:)

Ek olarak Insignia için premium araba dediğim mesajımı bulup getirmeni de halen heyecanla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 10 Şubat 2024; 12:16:19 >

Hocam sanki bu konuyu burada değil de Ingolstadta gidip genel merkeze söyleyin. Çünkü biz Audi diye alıyoruz.

Ona kalsa Mercedese de gidip milletin mahkemelik olduğu sümbül motorlu c200d leri de şikayet edelim,veya sapır sapır dökülen psa motorlu 320i leri.

Adam Insignia gibi yol tutuş sürüş kalitesi bazında audinin hiçbir önden çekişli modelinin feristahinin yetişemeyeceği D SEGMENT arabaya karşı

C SEGMENT A3 övüp sürüş hissi konfordan bahsediyor.

Çünkü hayatında direksiyona oturup da 5 km sürmemiş o araçları,o yüzden de konusunu AÇAMIYOR:)

A3te yaşadığınız sorunları kendi ağzınızla siz ifade ettiniz,a4te bu sorunlar yok.

Neden acaba?biri Audi logolu vw,öteki direk Audi olduğu için olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 10 Şubat 2024; 12:23:6 >

Hocam bende diyorum ki mesela a4 var sadece motor değil bir çok değişik parçadan sorun yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Şimdi kullanıcı olarak Audi alırken o Audi logolu Seat bu Audi logosuz Skoda diye onu mu arayacağız. Aynı model yıl farklı şahsi aracımı takır takır kullandım senelerce.

fanboy olmadan bazen gerçekleri konuşmak lazım benim kullandığım arabanın benden çok savunucusu var, gelin beraber masraflara ortak olalım o zaman :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokali Amca -- 10 Şubat 2024; 13:36:45 >
  • Ben yukarıda c ve 3 serisini ondan örnek verdim.bu arabalar da A4 de kullanıcıya sorun yaşattı

Fakat bugün a4teki 2.0 tfsi

Ve 2.0 tdi motorlarda müşterinin başını ağrıtacak bir şey duymadım, zaten Volvo da önerdim,herhangi bir markanın fanı değilim ki B6 passat kullanıyorum

Sadece A3 cla 1 serisi gibi arabalara yapılan premium muamelesine ,hele hele bu arabaların D segment otomobillerden daha iyi olduğu iddiasına karşıyım

Bunu savunan şahıs da diğer konularda yaptığı gibi topuklama modunu açtı 

@Moueson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 10 Şubat 2024; 14:32:42 >
  •  

Yaz yahu çekinme sohbet ediyoruz araya çoluk çombalak karışacak normaldir

• eskiden bu iki markanın olduğu yerde mutlaka audi de olurdu,devi bitirdiler şaka gibi, bence yeni kasa olduğu için ve 2023 oldu için cla bir adım önde,bmwnin önde olduğu alanlar mutlaka var ama beni kurtarmazdı

• Türkiye için Doğuş Oto etkisi büyük bu araçlarda. 15000 bakımı için Doğuş Oto Ankara'ya gittim. Garantisi de var aracın halen ön takımlardan kasislerden ses geliyordu baktırayım dedim. Ümit isimli servis danışmanı "Sıktık bir şeyler gevşemiş he he" diye geçiştirdi. Yabancı sitelerde araştırdığımda aslında hold komutu tetikliyormuş öyle öğrenebildim. Takribi 4 senedir Dünya'nın en premium markalarından birinin ağır vasıta fabrikalarında montaj sistemleri bakım uzman mühendisi olarak çalışıyorum. Böyle bir şikayette 10 sene geriye kadar gidiyoruz fabrikada ve önündeki 100, arkasındaki 100 üretilen aracın şikayeti var mı inceleniyor. Bu durum bize servislerden naklen geliyor, sorun çözüldükten sonra müşteriye bir durum varsa doğrudan özür indirimleri, servis bakımları hediye ediliyor. Böyle boş boş he gevşemiş he deyip geçilmiyor. Bu durumlar sebebiyle ben asla VAG, Doğuş Grubu'nu tercih etmem. Belki aracım A3 yerine A6 olsa durum farklı olurdu bir şey diyemeyeceğim. Çünkü bildiğiniz gibi özellikle Ankara galerileri çok sever öyle çakarlı araba isteyenleri.

Aslında yukarıda arkadaşlar A4 40TDI, 45TFSIları bildirmişler. Beğendiğim bir motor ve araç aslında ama bu bütçede nedense sarı sitede aramalarımda bile yer almıyor. Öncelikli olarak 3 serisi, C serileri hatta S60 ama kesinlikle A4 yok.

A4ten itibaren Quattro serilerde duymadım. Önden çekişli Audi sorun demektir bunu cümle alem bilir

Hocam bu paralara 20-25 bin km de a4 45tfsi s line quatroo alırsınız bu iki araç da alınmaz bence karar sizin tabi bir bmw kullancıısı olarak bunu yazıyorum.

• 50-60 binlerde G20'nin yanında Cla konuşulacak bir araç değil, net.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.