Şimdi Ara

Sıfır iPhone 5S kaça satılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1650 ilanı koy sen. Aldırma bazı arkadaşa yok sitelerde sıfır 1600 muş falan . 1650 ilanı aç, ciddi alıcı falan denk geldiğinde 1600 de bitirirsin işi. Hayırlısı olsun. Yok 1300 e 1450 veren olursa sat demişler aldırmayın hocam siz bunlara . Okulda bir arkadaş 5s ini sattı 1550 liraya 1 aylık cihazdı daha düşünün sıfır neyse o idi. Aynısını telefoncu 1650 ye satıyor 1 aylık falan. 1300 5s bulan varsa hiç durmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 13 Kasım 2014; 0:38:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

quote:

1400 koyarsan hemen gider 1500 koyarsan satılmaz piyasa şuan tam olarak böyle.. Değişim yani swap cihazlarda garanti süresinde sıfırlama olmayacağı için değer bu şekilde görüyor. Normal sıfır 5s cihazlar ise 1650 TL'lere kadar geriledi internet sitelerinde. Ölçün biçin her malın alıcısı bulunur elbet.

1650 TL'ye nerde satılıyor hocam ben aradım bulamadım..Link verebilirmisin?

Buyrun

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5-16gb-akilli-cep-telefonu-130841493?gclid=Cj0KEQiAp4yjBRCE_enjmpug944BEiQATCpLvUP5u5VOHBsYn34OGq8G3dVpCkTEOQwNxXsh2zFvDioaAm658P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

ürün 5S'tir 5 değil bilginiz olsun. Satıcıyla iletişim kurdum ilan başlığını düzeltecek.

Resimdeki cihaz da iphone 5
    Bence bir yanlislik yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında 2150 verdim şimdi fiyatı mı ucuzlayacak tribine girenler için son 2-3 ay kaldı. Sattığınızı satın iPhone 5 ile aynı kaderi paylaşacaksınız yakında iPhone 4'de de aynı tribe girdiniz şu an 500den al abi nolur diyorsunuz, 4S için de aynı tribe girdiniz şimdi 700-800 den zor satıyorsunuz, iPhone 5 için de aynı tribe girdiniz şimdi 1000-1100'e alıcısını bulunca satıyorsunuz anında. 5S'de 1250-1300 liraya düşecek rahat olun Şimdi satıyorsanız 1500-1600 arasından satın önümüzdeki ay 1450-1500 olucak o fiyat.

Şimdi bunu yazdım ya mezarcı derler, yok arkadaş benim ne alımla ne de satmayla işim yok içiniz rahat olsun. Olacakları söylüyorum sadece. Piyasa gözlemlerime güvenirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 13 Kasım 2014; 1:53:52 >

• hyprosoft kullanıcısına yanıt

1400 koyarsan hemen gider 1500 koyarsan satılmaz piyasa şuan tam olarak böyle.. Değişim yani swap cihazlarda garanti süresinde sıfırlama olmayacağı için değer bu şekilde görüyor. Normal sıfır 5s cihazlar ise 1650 TL'lere kadar geriledi internet sitelerinde. Ölçün biçin her malın alıcısı bulunur elbet.

Buyrun

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5-16gb-akilli-cep-telefonu-130841493?gclid=Cj0KEQiAp4yjBRCE_enjmpug944BEiQATCpLvUP5u5VOHBsYn34OGq8G3dVpCkTEOQwNxXsh2zFvDioaAm658P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

İlandaki cihaz 5,resimdeki cihaz da5.Ayrıca siz nereden biliyorsunuz bu ilandaki ürünün 5s oldunu?

Diyelimki sizin dediğiniz doğru,yani 5s;garantisi hangi şirkete ait olacak?Apple bu ürünü garantili kabul edecek mi?

Ayrıca ilan sahibine uyarıda bulunup ilanı değiştirme zahmetine kalkmanız bende ilan sahibiyle bi yakınlığınız olduğu hissini uyandırdı.

İlandaki satıcının geçmişteki satışlarına baktım ancak 2 ay içinde 5s yada 5 satmamış olduğunu gördüm.Daha da geri tarihli bakmadım,belkide hiç satmamıştır.

Satmış olduğu telefonların tamamına yakını android cihazlar,Apple ile alakalı satış yaptığı sadece ipad ve iphone 4s var,bu hususta dikkatimi çeken başka bir konu satıcı vatan,gold gibi sitelerde 1149 TL ile satılan 4s cihazını 1099 TL'ye satıyor.Yani 50 TL daha ucuza satıyor.Neden 5s'i bu sitelerde satılanın 200 TL altına satıyor?Bu işte bi iş var yada ilandaki cihaz 5s değil iphone 5.Dahası daha önce bu satışı yapmamış birinin koyduğu fiyatı piyasa fiyatı olarak benimsemek nasıl bi düşüncedir?

Kısacası ben bu işte bi bit yeniği olduğunu düşünüyorum.Daha önce satılmamış bi ürünün fitayını piyasa fiyatı olarak benimsemek ve satıcıya ulaşıp ilan başlığını değiştirtmek filan..Aklı mantığı olan herkesin aklına gelir böyle düşünceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 14 Kasım 2014; 0:48:46 >

• Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

Buyrun

İlandaki cihaz 5,resimdeki cihaz da5.Ayrıca siz nereden biliyorsunuz bu ilandaki ürünün 5s oldunu?

Diyelimki sizin dediğiniz doğru,yani 5s;garantisi hangi şirkete ait olacak?Apple bu ürünü garantili kabul edecek mi?

Ayrıca ilan sahibine uyarıda bulunup ilanı değiştirme zahmetine kalkmanız bende ilan sahibiyle bi yakınlığınız olduğu hissini uyandırdı.

İlandaki satıcının geçmişteki satışlarına baktım ancak 2 ay içinde 5s yada 5 satmamış olduğunu gördüm.Daha da geri tarihli bakmadım,belkide hiç satmamıştır.

Satmış olduğu telefonların tamamına yakını android cihazlar,Apple ile alakalı satış yaptığı sadece ipad ve iphone 4s var,bu hususta dikkatimi çeken başka bir konu satıcı vatan,gold gibi sitelerde 1149 TL ile satılan 4s cihazını 1099 TL'ye satıyor.Yani 50 TL daha ucuza satıyor.Neden 5s'i bu sitelerde satılanın 200 TL altına satıyor?Bu işte bi iş var yada ilandaki cihaz 5s değil iphone 5.Dahası daha önce bu satışı yapmamış birinin koyduğu fiyatı piyasa fiyatı olarak benimsemek nasıl bi düşüncedir?

Kısacası ben bu işte bi bit yeniği olduğunu düşünüyorum.Daha önce satılmamış bi ürünün fitayını piyasa fiyatı olarak benimsemek ve satıcıya ulaşıp ilan başlığını değiştirtmek filan..Aklı mantığı olan herkesin aklına gelir böyle düşünceler.

Evet şahıs geri cevapta vermedi 1699 tl'ye başka 5s ilanları bulunabilir o gün aceleden dikkatsizlik etmişim.

Başka işiniz gücünüz yok belli ki analizlerinizi başka insanlara daha fayda getirecek konularda kullanın lütfen.

• 1.400 1500 anca eder
  • Orijinalden alıntı: hyprosoft

Buyrun

Evet şahıs geri cevapta vermedi 1699 tl'ye başka 5s ilanları bulunabilir o gün aceleden dikkatsizlik etmişim.

Başka işiniz gücünüz yok belli ki analizlerinizi başka insanlara daha fayda getirecek konularda kullanın lütfen.

Benim işimin gücümün olup olmamasıyla ne alakası var?Bakkaldan 25 kuruşa sakız almıyoruz sonuçta,1700 TL'ye bulabilirsek sıfır garantili İphone 5s alıyoruz..Tabiki her detayı araştırırım.

Sizin verdiğiniz linkteki ilan iphone 5'e ait.Satıcı daha önce iphone 5s satmamış,siz nasıl oldu da içeriğiyle başlığıyla tamamen iphone 5'e ait olan ilanı, satıcı daha önce 5s satmamış olmasına rağmen, iphone 5s olarak değerlendirdiniz?Nerden biliyorsunuz?

Siz merak etmeyin benim bu araştırmam zaten insanlara faydalı oluyordur.İlla konuya bu yorum bana faydalı oldu diye yazmalarına gerek yok.

Daha önce iphone 5s satmamış bi satıcının iphone 5 ilanındaki fiyatı alıp piyasadaki iphone 5s fiyat ortalaması budur demek ne kadar doğru?

Ayrıca sıfır telefonun piyasasını böyle paralel ithalat satışı yapan satıcılardan aldığınız fiyatla belirleyemezsiniz,gerçekçi olmaz.

Kaçamak cevap vererek işin gücün yok belli diyerek sadece kendi kalitenizi belirlersiniz.

Yazdıklarınızda tutarlılık yok.Ben fiyatı bu derim piyasa fiyatı bu olur mantığıyla sadece teknolojiden anlamayan adamı kandırırsınız,onunda bu sitede işi olmaz zaten kendinizi burda yormayın boşuna.

Soruduğum 2 soruya cevap verekecekseniz amenna,yok sataşıp gerginlik yaratacaksanız sizinle tartışmicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 15 Kasım 2014; 18:56:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

telefoncuya gidersen 1400 e falan alır,1550-1600 civarı belki daha yükseğe satar,ya da cihaza direk sıfır der kutusunu jelatinler,faturasını da keser 1850-1900 a satar.(böyle yapan çok,buna sıfırlanmış cihaz deniyor,sen faturanın işe yaramadığını servise işin düştüğünde görüyosun)

Hocam bu olayı daha önce duymadım,şikayet halinde sahtekarlığa gider bu olayın sonu satan kişi için.Bu kadar risk alıp yapan var mı gerçekten yoksa sadece düşünce olarak mı söyledin bu ihtimal var diye?
  • Şu an teknoloji mağazalarında ürünün fiyatı 1948 tl.Senin alış faturanda önemli tabi benim arkadaşım kullandığı temiz cihazı bile 1550 tl ye sattı internetten.
  • N11 de puan vs 1700 e 1 yıl garantili kapalı kutu alınıyorken o 1650 ye satılır diyenler biraz daha düşünmeli kanımca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

N11 de puan vs 1700 e 1 yıl garantili kapalı kutu alınıyorken o 1650 ye satılır diyenler biraz daha düşünmeli kanımca...

1700 e garantili satan yerin linkini paylaşırmısın?

Edit:Şimdi fiyat aralığı 1500-1700 olacak şekilde iphone 5s araması yaptım sonuç çıkmadı.En ucuzu 1900 TL şu anda N11'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 15 Kasım 2014; 23:12:02 >
  • Ne çok mezarcı var şu forumda yahu,öldürmeyin güzelim cihazı
    Sıfır 5s'ten bahsediyoruz,en az 1.600 tl eder kardeşim,sen ilanını aç,biraz sabırlı olursan satılır.

• quote:

Edit:Şimdi fiyat aralığı 1500-1700 olacak şekilde iphone 5s araması yaptım sonuç çıkmadı.En ucuzu 1900 TL şu anda N11'de.

http://www.n11.com/apple-iphone-5s-16gb-apple-turkiye-garantili-P17289639

Doğrudan satın alırken 100 TL indirim var... 1849 TL kalır... 111 TL maxipuan 25 TL avantajix 9 TL de altlimitsiz harcanabilir puan kazanırsın...

Toplam maliyet 1704 TL olmuş olur...

Edit...: Bu arada cihaz sıfır değil swap cihaz... Bu cihazların tamamen sıfır olduğuna hiç inanmadım, inanamam... Satıcı arkadaş yanlış anlamasın amacım kötülemek değil... Anlamayan adama satar elbette... Ama piyasayı bilen birine satamaz bu 1600 e falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 16 Kasım 2014; 0:00:52 >

• java kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz 1949 tl mi? Evet 1949 tl. Sizin diğer önerdikleriniz avantaj kısımları? Ne yapalım şimdi gidelim maximum kart mi çıkaralım kendimize ne yapalım yani? Normal fiyatı baz almak lazım burada o da 1949 tl n11 de olsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

http://www.n11.com/apple-iphone-5s-16gb-apple-turkiye-garantili-P17289639

Doğrudan satın alırken 100 TL indirim var... 1849 TL kalır... 111 TL maxipuan 25 TL avantajix 9 TL de altlimitsiz harcanabilir puan kazanırsın...

Toplam maliyet 1704 TL olmuş olur...

Edit...: Bu arada cihaz sıfır değil swap cihaz... Bu cihazların tamamen sıfır olduğuna hiç inanmadım, inanamam... Satıcı arkadaş yanlış anlamasın amacım kötülemek değil... Anlamayan adama satar elbette... Ama piyasayı bilen birine satamaz bu 1600 e falan...

Bu nasıl bi mantıktır ya?

Siz bu yaklaşımla herşeyin piyasa fiyatını 200-300 TL aşağı çekersiniz o zaman?Ben alışveriş yaptığımda bana 111+25+9 TL hediye veriyor olması piyasa fiyatından 145 TL düşmeniz anlamına gelmiyor.1849 TL cebimcen çıkıyorsa olay bitmiştir.

En iyimser hali ile ürün 1850 TL.49 TL daha veririm Vatandan alırım yine bu siteden almam.

Laf olsun diye piyasa fiyatını düşürmeye çalışırsanız anca kuponla puanla düşürürsünüz böyle.

Asıl piyasayı bilen adam 1850 ye bu siteden alacağına swap cihaza 200 TL daha az vererek sahip olmak isteyecektir.Yada kafası rahat etsin istiyorsa 50 TL daha verip Vatan'dan yada ne bileyim diğer büyük firmalardan alacaktır.

Tekrar söyleyim düşüncemi kuponla şunla bunla piyasa fiyatı aşağı çekilemez.Cebinizden çıkan paraya göre hesap yapılır.

Vatanda kampanya yapsalar 5s alana yanında 300 TL lik traş takımı hediye deseler piyasa fiyatı 1600 mü olacak yani?Biraz akla mantığa davet ediyorum sizleri.

Bu siteden ne fikir sorarım ne telefon önerisi.Artık herkes saçmalamaya başladı.Gittigidiyorda telefonu 1300 e satan adam piyasa fiyatını o zannediyor,kuponla alışveriş yapan kupon fiyatını dahil etmiyor,diğeri yine gittigidiyordaki 5 ilanını 5s diyerek piyasa fiyatı budur diyor..Allah sizin gibi ölücülere akıl fikir versin ne deyim.Adam gibi dediğini ispatlayacak biri çıkmadı piyasası şudur diyenlerden.Biri yanlış link verdi diğeri kuponlu puanlı link..

Daha da yazılacak bişey kalmadı,ya söylediğinizi ispatlayın;arkasında durun yada susun konuşmayın..Sağdan soldan yaklaşıp şöyle alınırsa bu fiyata şurdan alınırsa şu fiyata diye keriz yerine koymayın.Kimse siz değil.Kandıramazsınız herkezi.

Selametle...

Edit:Sitedeki profiline baktımda ikinci elde satışların olmuş..Yaptığın satışlardan bi alıntı ekliyorum..

quote:

Cihaz Genpa tarafından garantiden değiştirilmiştir ve SIFIRDIR... 16 GB ve Beyaz rentedir... Alındığı gibi sıfır jelatinindedir... Hiç kullanılmamıştır... Cihaz, şarj aleti ve data kablosuyla verilecektir...

İstediğim Fiyat...: 960 TL'dir... Takas Yoktur...

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Yani sıfır olduğuna inanmadığın ürünü üstüne basarak SIFIRDIR diyerek satıyorsun..Böyle satış ahlağı olan birinin verdiği link anca bu kadar olur.Sana iyi günler hocam senle muhabbet bile edilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 16 Kasım 2014; 0:50:48 >

• 1700 iyidir

• Elimde 4 aylık turkcell den alınma beyaz 16 gb çiziksiz eziksiz 5s var 1450 ye bırakıyorum
  • quote:

1650 disributor garantili al sifir opte basina koy

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrtrkgvn U kullanıcısına yanıt
    tabiki var hocam.bi Abi'min başına geldi bu olay servise götürünce telefonu ortaya çıktı,bizdeki fatura tarihi başka sistemde başka.sonra telefoncuya gittik adam kıvırdı nasıl olur falan filan ,sonra başka Sıfır cihaz verdi kurtuldu abiden .
    o Yüzden tanıdıktan almak lazım diyorum ya da büyük teknoloji mağazalarından.

• 1500-1600TL'ye satılıyorsa ben hemen satayım İphone 6'ya geçeyim o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.