Şimdi Ara

Sifir audi a6 mekatronik arizasi ve guncellemeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 15 gün önce Ankara/Konya yolu Doğuş otodan Audi A6 2.0 tdi quattro edition paket araç aldım. Aracı doğuştan çıkarmadan, boya koruma, seramik kaplama, koltuk koruma, motor koruma, kaput koruma gibi işlemlerini yaptırdım ve aracı teslim aldım. 3 gün sonra araç 600 km iken beyin hatası verdi, doğuşa geri götürdüm ve mekatroniğin değiştirilmesi gerektiğini söylediler, bende bunu kabul etmeyeceğimi ve aracın bire bir sıfırı ile değiştirilmesini istedim araç bulamıyoruz dediler bende kararımda ısrarcıyım, tamirini istemiyorum dedim. Bugün de ilgili firmanın servis müdürü hanımefendi aradı, aracımız servis alanında dururken bir araç geri geri gelmiş arka tampon kapı kısmında hasar olmuş :)

Ne yapmamı önerirsiniz?

*Konunun fake olduğunu dusunen arkadaslar zahmet edip yazmasinlar

11.04.2019

Bir haftadir bana arac bulamiyoruz bulsak degistirecegiz diyorlardi. Bugun de ilgili bayan aradi arac bulduk 20bin gibi fark verirseniz degistirecegiz dedi. Sacma sapan gerilimler yasiyoruz, kendilerine ne oldu hani arac bulabilsek bire bir degistirecegiz diyordunuz simdi arac bulmussunuz para istiyorsunuz dedim. Bizim sucumuz nedir niye 20bin lira verecegiz dedim. Gerilim devam ediyor. Yine onceki teklifini yaptı ilk bakimi hediye edelim dedi kesinlikle yok dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle bir avukat ile görüşüp dava açmak en doğrusu olacaktır. Eğer bu işin yasal süresi var ise kaçırmamak lazım.

Çok geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 12 Nisan 2019; 18:41:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer çok sayfalı konunuz niye kilitlenmiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Diğer çok sayfalı konunuz niye kilitlenmiş?
    Fikrim yok. Kimse aciklamada yapmadi :(

• Dogus otoya dava acarak aracin onarimini kabul ettim. Konuyu merak eden arkadaslarla paylasmis olayim.
    Boyle kararktersiz bir firma görmedim valla. Bundan sonra audiyi ne alirim ne tavsiye ederim.

Aracima servis alanlarinda gelip carpiyorlar tutanak bile tutmamislar sonra kurumsalliktan bahsediyorlar.

• Geçmiş olsun. Araç arızasına mi üzülmek lazım yoksa serviste yaşanan kaza ya mi? Bu bayilerden ziyade devletin suçu.
    Tüketiciyi gerçekten koruyan yasalarımız olsa bunları yapmaya/teklif etmeye cesaret edemezler ama nerde o yasalar.
    Dava açmışsınız. Kazansanız ne olacak Allah bilir kaç yıla sonuçlanacak.

Geç gelen adalet, Adalet değildir.

Tekrardan geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRODJ

Geçmiş olsun. Araç arızasına mi üzülmek lazım yoksa serviste yaşanan kaza ya mi? Bu bayilerden ziyade devletin suçu.
    Tüketiciyi gerçekten koruyan yasalarımız olsa bunları yapmaya/teklif etmeye cesaret edemezler ama nerde o yasalar.
    Dava açmışsınız. Kazansanız ne olacak Allah bilir kaç yıla sonuçlanacak.

Geç gelen adalet, Adalet değildir.

Tekrardan geçmiş olsun.
    Cok haklisiniz, utanmadan diyorlar ki surec sizi yoracak vaz gecin davaci olmaktan. 2 bakim hediye edelim yuruyun gidin.

Bakalim insaallah uzun surmez bu sene sonuclanir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.