Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (14455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: serhatcan007 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 51 Misafir (3 Mobil) - 48 Masaüstü4 Mobil
5 sn
291.434
Cevap
4.666
Favori
47.391.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #3
Giriş
    3008 ve 5008 cok overrated ya. 3008 almayı düşündüm ilkin ama 100k fark çektiler 408 ile enteresan bir fiyatlama var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • [Caty] kullanıcısına yanıt

İlgimi çeken bir araç olmadığı için bakmadım. Aşağı yukarı aynıdır diye tahmin ediyorum. Tekrar gidersem sizin için bakarım. Fiyat olarak mantıksız kaldı şu an, normalde 6 daha ucuzdu çünkü. Şu an daha pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Fiyat/performansı devre dışı bırakarak yapılan her yorum hatalı. Tamam kardeşim vw iyi güzel ama ondan güzelide var Volvo, BMW vs. Siz paradan haber verin. Daha ne arabalar var. Şu an fiyat/performans nedeniyle çin arabaları tüm dünyada gözde. Tüm dünya salak bi siz akıllısınız. Almanya televizyonlarında bile Çin otomobil endüstrini nasıl frenleriz konuşuluyor.
    Türkiye için değişen bir şey yok. Her türlü yurtdışına döviz gidiyor ama Çin arabası alırsa cari açığa daha az neden olmuş olur. Ayrıca güzel de gümrük vergisi toplamış olur.

• sarpuli kullanıcısına yanıt

Anadolu

• umut5566 U kullanıcısına yanıt
    Volkswagen troc life 1.8 mio.

Şaka bu kadar

• emreq E kullanıcısına yanıt
    Bizim apartmanda bir komşumuz aldı, araç video ve görsellerine göre çok güzel geldi gözüme...

• Bugün lexus lbx inceledim. O boyutlarda gördüğüm en kaliteli araç. Mükemmel olmuş ancak fiyati yüksek olacak gibi

• mob33 kullanıcısına yanıt
    Alfa nin tasarımlarıni her zaman beğenirim. Ve lakin orta konsola bakınca bir an egea gelince aklıma bitiriyor beni.. Yahu dışını bu kadar güzel yaparken şu iç kısımda illa FIAT detaylarını aralara koymayın be kardeşim

• Keptin gözün aydın, sedan passat geliyor sana zahmet söyle de müdüre getirsin bunlardan Türkiye ye

https://www.donanimhaber.com/cinli-volkswagen-passat-b9-sedan-resmen-tanitildi--176707

Çin li kardeşlerim ne güzel de üretiyor alman tankını
    https://www.youtube.com/watch?si=cA6jSzoyTtk4jsKb&v=6pQfyGRY0W8&feature=youtu.be

Kesinlikle TR ye gelmeli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 27 Nisan 2024; 21:16:35 >

• Tesla ve Togg için suspanson konforu düşük diyorlar. 2 ton araba nasıl pamuk gibi olmaz aklım almıyor. Benim için almama sebebi olur çünkü oturduğum bölge de yollar hep bozuk. Anca çevre yolu düzgün.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Bu adam arabadan anlıyor.

Yumurta kasa dediğine göre.

Ben ikna oldum 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • rgsxmetin R kullanıcısına yanıt
    Cevap verememiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl ağustostan beri elindeki focus u satmaya çalışıyor.

Piyasayı tersten okuyan başka biri yoktur herhalde

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Biniyordur hocam ona kıyamıyordur. 😁😁😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Bir Vag sevdalısı nasıl Focus almış olabilir, inanılması güç.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

• acquiles kullanıcısına yanıt

Mondeo'da aynı şekilde Çin'de devam ediyor. Biz kendimizi sedancı bilirdik meğer Çin imiş asıl sedancı.

• ASJV06 A kullanıcısına yanıt

Hocam, rutin kısır döngü ile boş boş bayi gezerek oraya buraya fiyat yazma amacı olanı ne yapsın onlar, ST dir ancak arayan soran muhataplarınız.

ST lerde ne yapsın, iki fiyat yazıyorum oraya buraya deyince bir umut, mecburen sohbet muhabbet. Zaten araçta satamaz oldular, daha da beter olsunlar. Bayiler, satın almayan ile araç satamayanların buluşma yeri gibi, ne hoş birliktelik :)

Yani sürekli bayi bayi gezerim boş günümü böyle geçiririm planlamanız var her zaman. Araba almayacak adam iş olsun diye bayi mi gezer? Hocam kusura bakmayın ama bunun hobi olmadığını söylemedimi size hiç kimse.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Captain yine boş yapmışsın arz talep dengesi nedir bilir misin ? Mesela sen neden hep polo diyorsun çünkü Bugatti alacak paran yok,kendini polo hepsinden iyi diye kandırıyorsun.2024 yılında hala elektronik park freni ,serit takip gibi özellikleri olmayan arabaları savunuyorsun . Captain haftasonu ödev verdi mi öğretmenin?

• umut5566 U kullanıcısına yanıt

Mazot fiyatı düşünce direk fiyata eklemişler.Hibrit gt 1900 yazıldı.Dizel otomatik artık pek yok ve mazot fiyatı düştükçe ikinci elleri değerlenecek.Ama Tabiki 1800 den yukarısı büyük israf.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.