Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (14444. sayfa)

5 sn
290.579
Cevap
4.652
Favori
47.268.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

sabit tarih yok, eğer bir markada araç sıfırlanmışsa tamamen, örnek hiç VW yoksa birkaç güne VW zam gelecek demektir. ay sonuna yaklaşıyoruz muhtemel yeni listeler haftaya gelir

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    😁
  • Air süspansiyon tiguan da yok sanırım, başka hangi vw modelinde air suspension var,

• rodrigoramirez R kullanıcısına yanıt
    Haklısınız life da karar kıldım ama aceleye gerek yok Biraz daha hanımın micrayla takılmaya devam edelim beklesinler))
  • AlperInTheHouse A kullanıcısına yanıt

anlaşıldı, daha geniş açıklayayım:

-2.0 motorlu araçların sıfırı çok pahalı, anca hali vakti yerinde olan alabiliyor.

-bunlar 2-5 sene içinde bu araçları satıyor, para zaten çok, batıyor

-hali vakti yerinde olan insanlar bu araçları sıfır tercih ediyor, 2. el almıyor

-bu durumda da bu araçların taliplisi gariban kesim oluyor, ee onlarda da para yok

-parası olmayan garibana o mtv de batıyor haliyle, burdan da bir darbe

-benzinlileri çok yaktığı için bir de ordan darbe yiyor -malum alıcı zengin değil-

2.0 motorlu araçların 2. elde düşük oluyor haliyle. mantıksız hiçbirşey yok. 3-5 kişilik bir topluluk olsa saçma hareketler olur ama koca türkiye'de herkes geri zekalı değil sonuç olarak. yukarıdaki gibi mantıklı bir sebepten düşüyor büyük motorlu araçlar 2. elde.

bu arada aradaki fark 5bin falan değilmiş. 14bin 2024 için. 4 yaşındaki araçta bile 10.000. bu rakamlar maaşlı insan için küçük rakamlar değil.

• Egemen555 E kullanıcısına yanıt

Focuslarda da var mı bu kampanya hocam kasım aralıkta yapmışlardı

• SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

Bu kampanya 2019 yılında 2018 model Lexus GS-F için yapıldı…

Lexus kalite-konfor-performans olarak Audi-Mercedes-BMW’nin dengidir ancak sıfır km. almak için yürek lazım…
  • Clio otomatik equ ve otomaatik evo için dip fiyat nedir bu aralar, bana 1035 ve 1075 fiyat verildi, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cankan can -- 26 Nisan 2024; 15:0:50 >
  • HYUNDAI STOK VE KAMPANYA FIYAT LISTESI

1-Ioniq 6 2023 Model Advance 1741 den 1680 e dusuyor kampanyali fiyat

2-Ioniq5 4*4 Advance 2023 Model 3075 den 2900 e dusuyor

3-Ioniq5 4*2 Advance 2024 Model 1785 den 1600 e dusuyor

4-Santa Fe Hibrit 2023 Model 3080 TL den 2900 e dusuyor

5-Staria Elite 4*4 2023 Model 1720 den 1600 e dusuyor.

Ilgilenen arkadaslar yazarsa ST ve Telefon numarasi paylasirim.

Hyundai stok ve fiyat sormak isteyenler dm den yazarsa arkadasa sordurup indirim aliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.AzmiCansever -- 26 Nisan 2024; 15:6:15 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    2.0 dizel motor mu? Ben benzinli biliyorum hatta hibrit modeli gelecek diye bekliyorum j8de ama j7 1.6 motor benzinli gelecek
  • sebinkaanhisar S kullanıcısına yanıt
    2.0 turbo benzinli 245hp 385Nm tork.

Dizel değil pardon karışmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 26 Nisan 2024; 15:9:7 >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    İstanbul içinde vızır vızır test sürüşü yapılıyor chery grubunda foto paylaşanlar olmuştu, şahsen araç çok iyi ama hibrit modeli 1500 değil 1200 km olarak gösteren Çinli bir reklam videosu izlemiştim bugün.. fiyat çok mantıklı olsa değerlendirilebilir bence
  • BUGÜN ALDIĞIM FİYATLAR !!!

Volkswagen transporter camlı van

Uzay

Manuel 1330

Otomatik 1470

Doğuş

Manuel 1365 metalik

Otomatik 1453

Fatih Ordu

Manuel 1370 metalik

Otomatik 

Samsun özon

Manuel 1365 metalik

Otomatik 1460

• Ioniq 5 makyaj yedi bu bilgiyi de yazalım kenara şu an satılanlar eski kasa hala.

• sebinkaanhisar S kullanıcısına yanıt
    Chery resmî Instagram sayfasında 1200 km lik tanıtım videosu yayınlamış lakin araç model belirtmemiş… fakat bütün hibrit modellerini kapsayan bir çalışmadır sanırım .
  • bugun aldıgım fiyatlar

Cupra leon premium

erya 1780 tl

kayadibi 1798 tl

Hyundai i20 elite çoşkun 1135 tl

hyundai hunko i20 elite 1130

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Şahsen 2014 2.0 motor kullaniyorum, 1.6 motorla arasindaki fark 200k , sifir olsa idi fark 1.5m gibi bişi yapiyor, 7-12 yaş arasi 1.6 motor mtv si 2.5k iken 2.0 motor mtv si 7.5k , aslinda bunu anlatmak istemiştim. Yakit tüketimi olarak 2.0 motor bendeki aracin 1.6 motoruna göre ayni kagit üzerinde , reklam olmasin diye marka model bilgisini isterseniz özelden iletirim.
    Belirttiğim durum aslinda tercihlerle ilgili , yani 0 araç mi almaliyim yoksa 2.el premium mu meselesine benziyor , onda da 1.6 motor mu 2.0 motor mu diye düşünebilirsiniz, sevgilerle
  • Mr.Misterr kullanıcısına yanıt
  • İyi günler arkadaşlar son günlerde dizel tucson için fiyat veya stok bilgisi alan oldu mu ?

• Ioniq 6 fiyat alan var mı acaba? Ioniq 5 için 1.650 lerde gördüm alınanlar ama ioniq 6 alan var mıdır
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.