Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
664
Favori
3.257.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen yıl cikan yasa ile ithal bir aracın 2015 model olabilmesi icin turkiyeye 2015 yılında girmesi gerekiyor. Yani aralik Ayında 2015 model arac gelmez ustad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VİNN -- 27 Ekim 2014; 8:32:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam İ10 için telefonda 37bin fiyat almıştım, 15.000 15 ay 0 faizli kredi dahil...
    Sizin fiyatta da var mı kredi kampanyası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VİNN

Gecen yıl cikan yasa ile ithal bir aracın 2015 model olabilmesi icin turkiyeye 2015 yılında girmesi gerekiyor. Yani aralik Ayında 2015 model arac gelmez ustad

Model yılı aracın fabrikadan çıktığı tarihtir. O yüzden ithal araçların 2015 modelleri Şubat sonu gibi ancak gelir .

• quote:

Orijinalden alıntı: ahlaksahibi

quote:

Orijinalden alıntı: aslankralcik

bgn mengerlerdeydim ,

a serisi araç için sıra var. 2015 en yakın tarih , fiyat garantisi yok.

bütün c serisi de satılmış .

ötv %10 gelicek diyorlar ,

böyle olursa tabiki zam gelir.

ekonomi çok bozuk birader ondan yoksa millet niye 1.6 motorlu araçlara hücum etsin.

bugün aldığım duyumlar neticesinde geldiğim son durum:

ötv zam yok, bayilerin ellerindeki araçlar bitsin diye ortama atılmış bir duyum olduğunu duydum ,
    3-4 bayiye telefon bırakmıştım , herkes çılgınlar gibi arıyor ötv zam gelicek diye , e hani gelmedi dedim ,

burası Türkiye bir gecede gelir diyorlar şimdi eee netice diyoruz sonuç sıfır.

biz tüketiceler açısından durum : ikinci elde fiyatlar patlamış durumda , sıfırlardada 1.6 pre. segmentte araç yok ,

bu arada vw, mercedes , bmw , audi , cayır cayır araba satıyor , diğerleri de ötv e takıldığından pahalıya gelen araçlarını satamıyorlar
    üzgünüm ama hyundai de i40 a 130 bin veren var mı merak ediyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Peugeout 308 geri görüş kamerası navi metalik renk farkı 51.100 göral ankara

208 baz paket 34400 - aktive paket otomatik vites ekran metalik renk 45000

Toyota yaris baz paket 39000 efe plaza ankara

Toyota corrolla metalik renk(fark alınmıyor)+ park sensörü alım satım mtv ruhsat..48.500 tl (alındı) efe plaza ankara

opel astra baz 48000tl

Hayirli olsun.araciniz 1,33 life'mı? 308 için aldiginiz fiyat active 1.2 vti.mi?

• quote:

Toyota corrolla metalik renk(fark alınmıyor)+ park sensörü alım satım mtv ruhsat..48.500 tl (alındı) efe plaza ankara

opel astra baz 48000tl

güzel teklifler...teşekkürler
  • slmhzl S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Toyota 1.33 life aldlım.308 alıcam ama 308 çok dar geldi toyotanın yanında.bir de nedense 308 hiç göremiyorum dışarda.satılmıyor sanki.bu yüzden corollaya yöneldim.308 active 1.2vti motor için.yeni gelen motor 60 üstü..gereksiz pahalı bence..
  • quote:

opel astra baz 48000tl

toyotada 5000 tl mi indiler ? liste fiyatı 44000
  • aliengin A kullanıcısına yanıt
    toyota 49950 liste fiyatı.48.5 a bıraktılar.siz 308 den bahsediyorsunuz galiba.aslında 5000 den de fazla ınıyorlar.aracı 47 binlaraya veriyorlar ama eklentiler var üzerinde fabrika çıkışlı.navigasyon geri görüş kamerası metalik renk ön arka park sensürü eklenmiş fiyatı bu.liste fiyatından olsa 59 binlira olması lazım.aslında 8 binlira indiriyorlar...
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    yok hocam yaris 39000 demişsiniz ya 1,33 fun mı ?
  • pardon hocam :) eski kasa yaris indirime girmiş 1.33 fun 41950 39 a verdiler.. yeni kasa 1.0 life 38 liraya verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemnalbant -- 27 Ekim 2014; 23:58:45 >
  • dediğim eski kasa yaris tabiki.yeni kasa baz yarisi 38 dediler..ben onu belirtmedim tabi kusura bakmayın..
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    makyajsız yaris fiyatı. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

Hocam İ10 için telefonda 37bin fiyat almıştım, 15.000 15 ay 0 faizli kredi dahil...

İ10 style otomatik 1.0 35500 trafik hariç
  • 1.2 TSI Manuel Comfortline Makyajli Jetta'da dışı beyaz içi bej, olursa da sunrooflu bilen duyan gören olursa; bana haber verirse sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerkek

quote:

Hocam İ10 için telefonda 37bin fiyat almıştım, 15.000 15 ay 0 faizli kredi dahil...

Daha da düştü yani fiyat öyle mi? Kredi kampanyasından yararlandırıyorlar mı? Buna bir şey söylememişsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ötv zammı dumanı çıktı..yakında zam gelecektir..0 km almayı düşünen benim gibi arkadaşlar bence elini çabuk tutsunlar..her sene böyle yıl sonu vs indirim olur yeni modeller geliyor değişik markalarda ve modellerinde onlarda + olarak zamlı gelecek üztüne ötv zammı olursa katmerli olur ötv olmasa bile yeni modllerdeindirim yapacaklarını zannetmiyorum...kasım aralık araç almak için bence iyi zamanalr.....sırf yıllık taşıt pulu için ocak aynın beklemeyin derim.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahlaksahibi

bugün izmir çamkıran hondadan mesaj geldi 49 binden civic

Aradım 59.000 diyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nerkek

quote:

Daha da düştü yani fiyat öyle mi? Kredi kampanyasından yararlandırıyorlar mı? Buna bir şey söylememişsiniz

15 bine 15 taksit sıfır faiz kampanyası var .Kredi kullanıp kullanmama araç fiyatını etkilemiyor ford daki gibi.Ama ben 20 bin 24 ay çekecem onunda faiz oranı çok uygun 0.47 filandı herhalde.

• Yaklaşık bir ay daha beklemekte fayda var.

Daha adam akıllı indirim yoktt

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.