Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satış rakamlarına bakarsanız anlarsınız :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tiguan dizel comfortline icin fiyat alan var mi?

• seat ibiza 1.0 dsg style 52.400, style plus 54.900
    sizce fiyatlar nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkmid

seat ibiza 1.0 dsg style 52.400, style plus 54.900
    sizce fiyatlar nasıl?

Hocam 1.2 manuel sordunuzmu

• quote:

sizce fiyatlar nasıl?

Hocam o fiyatlarla satilmayacak hele ki ibiza. Illa almak istiyorum dersen Kasim ayinda 47_48 binlerden alirsin. Simdi kasmaya gerek yok. Yen bir model oldugu icin ayni bizim lg samsung telefonlardaki gibi sonrasinda dusus olur bunlarda. O fiyata ibiza kim alsin hele ki 1.0 motor gitmez algisi da bizim halkimizca isterse 200 beygir olsun yikilamiyorken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 16 Nisan 2016; 12:39:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

quote:

sizce fiyatlar nasıl?

Hocam 1.2 manuel sordunuzmu

yok sadece dsg sormuştum
  • Sıfır km 1.6 dizel a3 veya 1.6 dizel otomatik golf highline fiyat alan var mı?
  • Nissan Qashqai 1.5 dCi visia 80.750 izmir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara And Otomotiv Skoda fabia 1.2 tsi dsg ambition 50.700 style 55.850 fiyat teklifi aldım. Sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: permanganat26

skoda fabia benzinli otomatik ambition 50bin
    opel corsa benzinli otomatik essentia 50bin

ikisinde de park sensörü hediye..

Hocam hangi bayi?

• Focus 1.6 tdci sedan style beyaz 75 bin tl. Titanyum 82 bin tl fiyat aldim. Sizce nasil 1500tl emniyet mudurlugu indirimi ile birlikte bu fiyatlar. Daha yygun fiyat veren bayii var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: PREDATOR066

Focus 1.6 tdci sedan style beyaz 75 bin tl. Titanyum 82 bin tl fiyat aldim. Sizce nasil 1500tl emniyet mudurlugu indirimi ile birlikte bu fiyatlar. Daha yygun fiyat veren bayii var mi?

emniyete özel 2500 indirm olması lazım 2015 heçbek 1.5 trend dizel otomatik 77.000 2 tane kalmış benim sorduğum ford bayide
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas01x

quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nitro

quote:

143000 2015 model sportline dır o bana da aynı fiyata 2015 bi üst paketi verebiliriz dedi ama ben 2016 da 2015 almam ayrıca içi siyah olmasını istemiyorum sunroof ve led farlar benim için önemli bir tek şuan kafamı karıştıran bu ses sistemi oldu bmw ses sistemi yeterli midir acaba harman kardon kadar performans beklemiyorum ama en azından audi ninki kadar verse yeterli arkadaşımda boş paket a3 sedan vardı bana yeterli gelmişti ses sistemi ..

Edit: 2.el alamıyorum şirket e kdv indirimi yapacağımdan dolayı beyaz siyah ve koyu gri renkler varmış ellerinde buarada..

Binek araçta kdv düşülmez. Bence iyi araştırın.

zaten düşmücez yasa da belli boşluklar var amortisman + kdv uygulayacağız ama bu sadece sıfır ithal araç alımında olan birşey amortisman hepsinde uygulanabiliyor kdv olayı farklı birşey bunun gibi 2 araba daha var şirkette şuan kdv açığı uyguladığımız .. şuan sorum o değil ,harman kardon suz ses sisteminin yeterli olup olmadığı ve aracın fiyatının piyasa koşulları için uygun olup olmadığı .

Hocam ithal araçta KDV'nin düşülebileceğinden emin misiniz? Eğer gerçekten böyle birşey varsa acilen ithal araç almam lazım.

Biraz araştırırsanız mali müşavirinizinde yeterince hukuk bilgisi var ise yararlanabilirsiniz bunun bazı şartları var bizim şirkette bu şartlara uyuyor kdv indirimi için araba alacaksanız tavsiye etmem araba ihtiyacınız var ise alın kdv için değil..

İthal yerli farketmez, binek hiçbir aracın Kdv'si indirilemez.
    Siz sanırım Ötv ve Kdv'sinin tek defada gider yazılabilmesini olayını söylüyorsunuz, evet gider yazabilirsiniz tek defada, ama bunu Kdv'yi indirmek olarak algılıyorsanız yanlış, Kdv'yi Kdv olarak indiremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 17 Nisan 2016; 23:07:34 >

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt
    1,6 tdci Ford Focus style metalik renk aracı geçen yıl mayıs ayında 63.000 TL' ye trafik sigortası dahil aldım. Bu araçlara ve markalara ne oluyor acaba ?

• Arkadaşlar hiçbir zaman fiyatlar bir önceki senenin altına düşmeyecek alabildiğiniz kadar erken alın

Sebebi yok geçmişe bakın hiç bir sene
    Bir önceki seneden daha ucuz olmamıştır.
    Alışacağız bu fiyatlara

dolar ve euro ortalama 1tl düşmedikçe indirimler yalan.

Yıl sonu aldığımız indirimlerde tırt aslında ortada 3-5-7.000tl indirim diyorlar ben bakıyorum 3.000tl anca indirim oluyor

• SmuraY S kullanıcısına yanıt
    Suan 2. Eli o paraya satılıyor.

• Aynen bende 63.500 TL' ye sattım. 3.000 km iken.

• SmuraY S kullanıcısına yanıt
    2013 model satiyor bir tanıdığım. 17 binde beyaz style otomatik park varmış. Hatasiz boyasiz 60 bin tl istiyor sizce nasıl fiyatı?

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt
    Ben üstüste 2, 3 ve 3,5 kasa Focus kullandım. Genel olarak memnun kaldım. Biraz gürültülü ve son kasanın arkası dar. 2013 için fiyat bana biraz yüksek geldi bu arada. Aldığının çok üstüne satıyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmuraY -- 18 Nisan 2016; 18:04:27 >
  • AVEK ve istanbuldaki 2 bayi daha 1.0 stlye otomatik ibiza ya 52.000 tl fiyat verdi. Metalik renk ve park sensörü dahil.
    Ama o ibizadansa 1.2 110 bg dsg style FABIA tercih ederdim. Cok daha fazla özellik var ve 1.2 oldugu için daha kolay satılır. Onun için de istanbuldaki bayilerden en son 54.200 fiyat aldım. Bu fiyatlar gerçekten iyi. Ayrıca fabia 19.000 tl 0 faiz 6 ay kredi veriyor. Ya da 12.000 12 ay
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.