Şimdi Ara

Siemens WM12Q461TR vs Bosch WAQ24460

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yukarıda yazdığım modeller için bilirkişilerden (özellikle lazpanyol usta) tavsiye bekliyorum.

ikisi de 7kg 1200 devir. Aslında önce bosch a yönelmiştim fakat forumda edindiğim bilgilerden sonra bir de bosch un siemens muadili hakkında araştırma yapma gereği duydum. hepsiburada.com da ikisi için de 1.300 TL fiyat verilmiş. Düşündüm ki hangisini almak mantıklı ise onu alayım. İzmirde yaşıyorum. Gaziemirde bayileri yan yana. tavsiyeleriniz doğrultusunda yarın iş dönüşü almayı planlıyorum.
    hepinize şimdiden teşek
    kürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan6110

cümleten iyi forumlar

yukarıda yazdığım modeller için bilirkişilerden (özellikle lazpanyol usta) tavsiye bekliyorum.

ikisi de 7kg 1200 devir. Aslında önce bosch a yönelmiştim fakat forumda edindiğim bilgilerden sonra bir de bosch un siemens muadili hakkında araştırma yapma gereği duydum. hepsiburada.com da ikisi için de 1.300 TL fiyat verilmiş. Düşündüm ki hangisini almak mantıklı ise onu alayım. İzmirde yaşıyorum. Gaziemirde bayileri yan yana. tavsiyeleriniz doğrultusunda yarın iş dönüşü almayı planlıyorum.
    hepinize şimdiden teşek
    kürler.

Ben olsam bosch alirdim daha şık ayni.makineler

Bide alternatif olarak profilo var muadili daha ucuz kalite ayni

http://www.guzelevim.com.tr/Profilo-CM1221ETR-8-KG-camasir-Makinesi-A-_5405.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ustam çok teşekkürler içimi rahatlatıcak cümleyi kurdun yarın hanımı götüreyim hanginin tipini severse onu alalım madem :) çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için.
  • quote:

ustam çok teşekkürler içimi rahatlatıcak cümleyi kurdun yarın hanımı götüreyim hanginin tipini severse onu alalım madem :) çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için.

Bisey değil dostum 7 yil garanti yaptir derim

• 150 tl diyo ustam be madem malına güveniyo bence o işe hiç girmese imiş :S ne bileyim ters geliyo ustam
  • Bosch parasını haketmiyor bence o paraya inverter motorlu su jetli elektrolux yada aeg alınabilir.
  • quote:

150 tl diyo ustam be madem malına güveniyo bence o işe hiç girmese imiş :S ne bileyim ters geliyo ustam

Sen bilirsin bu arada arkadasim dedigi gibi Electrolux 1286 bulursan onida alabilirsiniz ama bulanan çok zor

• hocam esasında değerlendirmeye tabi tutmadım değil. hatta sizin forumda tavsiye ettiğiniz aeg nin lavamat serisinin modelini de araştırdım almaya da eğey niyetlendim fakat netten baktığımda koca izmirde 3 ankarada 3 servisi var. ilçelerde hak getire. e bosch un servis ağı ile mukayesesi dahi düşünülmez. e memurluk hali yarın nerde olacağımız belli olmaz. açıkçası sırf o yüzden eledim elektrolux grubunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.