Şimdi Ara

Sidewinders Hakkında Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce sidewindercomputers'den sıvı soğutma için parçalar siperiş etmiştim fakat hala ulaşmadı elime acaba bi sorunmu olmuştur kendilerine de soramıyorum çünkü order numaram ve linkim kayıp

• Bazı malzemeleri siparişe ekleyip göndermeleri uzun sürebiliyor.Tabi ek olarak sizin hangi gönderi (shipping) opsiyonu ile parçaları istediğinizede bağlı.Sidewinders'e vermiş olduğunuz e-mail adresi ile : ismim ve adresim şu toplmada şu kadarlık sipariş vermiştim status update istiyorum diyin bulur gönderirler (Gary e sorun)
  • sidewindersdan aldıysan aleyhine bir sorun yaşayacağını sanmam..
    tabi gümrükte filan takılmadıysa :D
  • Mail attım bakim nolcak,sorun yaşamayacağımı daha önce okumuştum ama bu kadar uzun sürermi ya
  • gary den tekrar kargo takip no iste
    kargon geldiyse ve pttdeyse 1 haftada almassan iade edilir...
  • Gümrükte bir sorun oldugu zaman telefon ile arayıp .. yerden gelen ürününüz elimize ulastı gelip gümrükten cıakrtmanız gerekıyor dıye.
  • Aynı sorundan bende muzdaripin 24 şubatta sipariş verdim. 26 şubatta kargonuz yola çıktı diye bir mail geldi. 3 martta türkiyeye ulaştığı haberini aldım ama hala bir haber yok.. bugün ayın 9 u :(
  • Hangi opsiyon ile getirtiyorsunuzki?En ucuz shipping opsiyonunda tacking no yok.5-6$ daha fazla verip biraz daha hızlı ve tracking no su olan opsiyon ile getirtirseniz nerede olduğunu görebilirsiniz malzemenizin. (UPS ile getirtin eğer en hızlı opsiyon FedEx vb ile getirtirseniz vede 100$ üstünde ise havaalanı gümrüğüne takılırsınız.O zamanda ciddi uğraşır ve para verirsiniz.Yok UPS ile PTT gümrüğüne gelirse çok basit 15-20 dk işlem ile fatura bedelinizin %10 ödeyip çıkarsınız.) Ben hep UPS ile getiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 10 Mart 2009; 2:40:47 >
  • UPS ile getirttim... Dediğin işlemi nasıl halledebilirim?
  • http://www.ups.com/WebTracking/track?loc=en_US&WT.svl=PriNav
    burdaki linkten takip numarası ile kargonun nerde oldugunu ogrenebılırsın. takip nosu ile bilgilenemıyorsanhttp://www.ups.com.tr/iletisim.asp burdaki telefonları arayıp gerekli bilgiyi alabılırsın
  • Valla benim ürünler için herhangi bir haber yok hala
  • Sidewinders ı arayıp takip numaranı istemeyi denedinmi ?
  • Yok hayır denemedim ama upğraşamicam daha zaten izinim bitiyo pazartesi teslim olmam lazım askeriyeye

quote:

Orjinalden alıntı: BiG_mAsTeR

Sidewinders ı arayıp takip numaranı istemeyi denedinmi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.