Şimdi Ara

Sid Meier's Civilization V (2010) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.952
Cevap
28
Favori
198.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben mi yanlış görüyorum yoksa google a sihirli kelimeleri yazdığımızda çıkan sonuç bi hayal ürünü mü?
  • arkadaşlar hep bu oyunu oynamak istemişimdir ama ingilizce yüzünden oynayamıyorum sanırım.bu oyuna türkçe yama çıkma ihtimali var mı acaba?ne kadar ingilizce bilmek gerekiyor eceba
  • Öyle bir ihtimal var ama çok sonra. Aslında sözlük bilgisi yeterli bu oyunu için, kelimelerden anlamları çıkartabilirsin. Otur kelime ezberle ne diyim :) veya al bi sözlük yanına oyundayken bakar bakar oynarsın
  • Oyun bugün Avrupa'da çıktı ama sağolsun bizim ithalatçılarımız kim bilir ne zamana getirir... Sırf kapak resmi için alacağım kutulu hâlini. Yoksa Steam varken yüzüne bakılmaz bu fiyatların.
  • Bu oyunu oynayanlar Patrician IV'e de bir göz atsın. Kaymak gibi gider ikisi bir arada.
  • Korsan içerikli mesajlar atmayın lütfen...
    Konu kilitlenmesin, kimse ban yemesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 24 Eylül 2010; 20:26:05 >
  • Olmadı şimdi bu laf hocam, biz hiç korsan içerikli msaj atar mıyız :) Zaten kutusu çksın senin de dediğin gibi, alıcaz yani :)
  • Dostlarım oyun güzel ama kastırıyor , sistem dostu aslında civ 4 gibi takılma yok pek , arabirimler menüler gayet güzel, ben meduim da oynayabiliyorum acaip detaylı yapmışlar özenmişler oyuna belli , Osmanlı ile oynarken mehter takımından tutun çiftetelliye kadar var Eğer civ serilerini seviorsanız bu da 5 sene oynatır kendini çünkü ben civ 4ü daha bu çıkınca sildim bunu da 6.sı çıkınca silerim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Dostlarım oyun güzel ama kastırıyor , sistem dostu aslında civ 4 gibi takılma yok pek , arabirimler menüler gayet güzel, ben meduim da oynayabiliyorum acaip detaylı yapmışlar özenmişler oyuna belli , Osmanlı ile oynarken mehter takımından tutun çiftetelliye kadar var Eğer civ serilerini seviorsanız bu da 5 sene oynatır kendini çünkü ben civ 4ü daha bu çıkınca sildim bunu da 6.sı çıkınca silerim artık

Sistemin nasıl üstad, bir bilgi verebilir misin ona göre yola çıkalım?
  • Valla meraktan dayanamayıp başladım indirmeye

http://www.aralgame.com/asp/product/2620/2010-09-br-CIVILIZATION-V-BR-Siparis-Verilemez-

Aral getiriyormuş. 1-2 haftaya anca gelir bu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Dostlarım oyun güzel ama kastırıyor , sistem dostu aslında civ 4 gibi takılma yok pek , arabirimler menüler gayet güzel, ben meduim da oynayabiliyorum acaip detaylı yapmışlar özenmişler oyuna belli , Osmanlı ile oynarken mehter takımından tutun çiftetelliye kadar var Eğer civ serilerini seviorsanız bu da 5 sene oynatır kendini çünkü ben civ 4ü daha bu çıkınca sildim bunu da 6.sı çıkınca silerim artık

Sistemin nasıl üstad, bir bilgi verebilir misin ona göre yola çıkalım?

2 gb ram, x2 amd 5600+ ,hd 4850
  • Of of of harika bir oyun olmuş. Paneldeki sistemde herşey en üstte 1920x1080de kasma yok Huge mapte oynuyorum. Müzikler inanılmaz oyun havası, mehter marşı falan çalıyor. Mehter marşı çalınca gaza gelip savaş açtım
  • Of!... N´olur biraz daha övün [ Bana xbox 360´ı sattırıp bilgisayarı yenilettireceksiniz Bu arada oyunda Atatürk de varmış diye duydum
  • Suleyman the mangificent var.

4. parttayım ya bekleyemiyorum :S
  • genelde strateji oyunlarını sevmem ama bakıcam buna.sizce bi farklılık varmı bu oyunda diger stratejilere göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: STEPHEN_KinG

Of!... N´olur biraz daha övün [ Bana xbox 360´ı sattırıp bilgisayarı yenilettireceksiniz Bu arada oyunda Atatürk de varmış diye duydum

Civilopediada liderler arasında Atatürk'ü göremedim yapmamışlar galiba. Oyunun tasarımı beni çok korkutmuştu menüler basit gibi duruyordu sanki oyunu basitleştirmişler gibi gelmişti videolardan ama hiçte öyle olmamış karma karışık yine saatler boyunca bilgisayardan kalkamayacağımız bir oyun yapmış Sid Meier.
  • @Tenur
    Oyun Steam altyapısını kullanıyor. Online sistemi mi yok dedin yoksa yanlış mı anladım ben?

2 saattir oynuyorum oyun harika. Mehter marşları falan iyi gitmiş.
  • Arkadaslar bir sey sorucam yardim eden olabilirse cok sevinicem. Almanyadan almanca versiyonunu alana kadar burada bir kopya versiyonu edinicem acaba yuklenirken dil secenegi var mi
  • Millet civ kasıyor biz hala download yapalım. Yanlış anlamayın steamdan yani :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.