Şimdi Ara

Sherlock Holmes

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiç Sherlock Holmes kitabı okumadım.Kaç tane Sherlock Holmes kitabı var ? Herhangi bir sırayla mı okunması Lazım ? Yardımcı olabilecek arş varsa sevinirim

• Evet bir sırası var... Bilenler yardımcı olacaktır.
  • Kızıl Soruşturma (Roman)
    Dörtlü İttifak (Roman)
    Sherlock Holmes’ün Maceraları (Hikâyeler)
    Sherlock Holmes’ün Anıları (Hikâyeler)
    Baskerville’lerin Köpeği (Roman)
    Sherlock Holmes’ün Dönüşü (Hikâyeler)
    Son Görev (Hikâyeler)
    Korku Vadisi (Roman)
    Dava Kitabı (Hikâyeler)

Okumadım ama ileride okumayı düşündüğüm için zamanında araştırmıştım.
    Aralarında ufak bağlantılar dışında bişey yok sanırım. Bu sırayla okursan sorun olmaz diye düşünüyorum.
  • Bir arkadaşım cok buyuk hayranıdır canı sıkıldıkca seriyi baştan sona okur surekli över bende onun ısrarlarıyla bu yaz ilk iki kitabını okudum ama orjinal baskısınu okumamışım kitap bi 20. 30 sayfa eksikti be anlatımlar 9 yaşındakiler içindi heralde betimleme hic bi yerde yapılmamış anlatım cok basitti sonra arkadaş asıl kitapları verdi bide onları okudum aralarında daglar kadar fark var hocam aman dikkat edin orjinal basımdan farklsını almayın birde serinin orjinal basımlarını kim marketlerinde tanesini yedi bucuktan bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Roman 56 hikaye var hocam. Martı Yayınları Baskerviller'ın Köpeği dışında hepsini bastı Martı yı tavsiye ederim. İlk Kızıl Dosya'yı oku gerisinide Martı seri sırasına göre oku yani 5li hikaye serisini diğer 3 romanıda aralarda okuyabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

4 Roman 56 hikaye var hocam. Martı Yayınları Baskerviller'ın Köpeği dışında hepsini bastı Martı yı tavsiye ederim. İlk Kızıl Dosya'yı oku gerisinide Martı seri sırasına göre oku yani 5li hikaye serisini diğer 3 romanıda aralarda okuyabilirsin

Hocam o zaman ilk önce bunu http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=699293&sa=178153681 sonrada bu seti http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=637374&sa=178153624 okuyup Baskerville'lerin Köpeği 'nin çıkmasını bekleyeceğim demi

• Bide ben yarın sipariş vericem de ithaki yayınlarından Baskerville'lerin Köpeği'ni sipariş edip seti tamamlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.